Skocz do zawartości

Polecane posty

Mam mały problem z uruchumieniem tego hostingu. No więc dokonałem płatności zgodnie z instrukcja na stronie hosting marzeń. Już kilka dni czekam na to aż moje konto stanie się aktywne, oczywiście wysłałem faks z potwierdzeniem i wizerunkiem mojej karty. Dziś napisałem do DH z zapytaniem, dlaczego tak długo to trwa, mimo wysyłki faksu?

Utrzymałem taką odpowiedź:

Hello Jaroslaw,

 

 

I have forwarded your ticket to the representative that handles and

processes all Google Checkout payments.

 

 

Thanks,

 

Jay

Czy ktoś miał podobny problem. Nie mam ochoty pisać do Google, które obsługiwało tą płatność, bo przecież wszystko było ok. Co robić, czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to punkt dla Ciebie ;) google ma ostatnio problemy z płatnościami, może stąd opóźnienie? :/

Ok, dzięki za pomoc. Czyli na razie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś niedawny czas temu kupiłem host na dreamhost.com i mam problem z e-mailami. Nie dochodzi większość wiadomości e-mail. M.in. na 100% wszystkie z kont e-mailowych na Progreso.pl Kilku moich znajomych ma hosty właśnie na progreso.pl i z tych kont nie dochodzą żadne wiadomości. Nie dostaje też newsletterów kilku serwisów czy korespodencji z niektórych darmowych kont. Pierwszy raz spotkałem się z takim kontem pocztowym, aby większość mejli nie dochodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tam takiej opcji jak np. folder spam, konfiguracja antyspamu, jego statystyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tam takiej opcji jak np. folder spam, konfiguracja antyspamu, jego statystyki?

 

Właśnie filtry nie są ustawione, ale mając jeszcze konto na progreso.pl, zrobiłem mały test. Mam konto pocztowe na dreamhost, gdzie oprócz adresu w ich domenie:

 

office@subdomain.dreamhosters.com

 

mam też adresy alternatywne ustawione jako mirrory w domenie .com

 

office@domain1.com

office@domain2.com

 

A więc jedno konto pocztowe i 3 adresy. Zauważyłem, że na adres w domenie subdomain.dreamhosters.com wiadomości docierają, zaś na moj e domeny już nie. Co dziwne, tylko jeżeli są wysyłane z konkretnych serwerów. Np. z progreso.pl nie dochodzą, zaś z gmail.com już tak. A więc to chyba nie jest kwestia filtrów... Dziwne :P

 

Domeny trzymam na Home.pl i są wydelegowane na NS1.DREAMHOST.COM, NS2.DREAMHOST.COM i NS3.DREAMHOST.COM. Wcześniej miałem wydelegowane właśnie na Progreso.pl.

 

Może ktoś wie co jest z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadzieja :/ Za najwyższy pakiet pseudoVPSa ponad 640zł ???

 

Dlaczego pseudo? ;)

Należy dodać ze MANAGED vps'a :)

 

Za to najtańszy 15$

Najwięksi zamulacze wykupią sobie ram i cpu a reszcie userów przyspieszą hostingi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pseudoVPSa bo za cenę 30 Euro + nawet admin 200zł netto miesięcznie można mieć też "managed VPS" i wychodzi taniej i lepszy sprzęt. A ten najtańszy to i tak chwyt marketingowy, bo jak ktoś jest za mulasty na shared to tym bardziej na takim miniVPS nie uciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudoVPSa bo za cenę 30 Euro + nawet admin 200zł netto miesięcznie można mieć też "managed VPS" i wychodzi taniej i lepszy sprzęt. A ten najtańszy to i tak chwyt marketingowy, bo jak ktoś jest za mulasty na shared to tym bardziej na takim miniVPS nie uciągnie.

 

O tym samym rozmawialiśmy na PiO ;)

 

Dzięki za podanie namiarów na adminów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu to tak czy inaczej kusi mnie, żeby to przetestować ;)

Tylko niestety po przeniesieniu na vpsa nie można wrocić do shared hostingu:/

 

 

Ładnie się reklamują w panelu :)

 

What is the coolest thing about DreamHost PS? Is it that you get to name your own server? Is it the unique ip? Is it the stability provided by encapsulation from other users? OR.... is it the ability to scale the CPU and Memory available to you whenever you want, in real time?

 

The graphs below provide you a guide to decide what CPU/memory settings would be best for you. Your goal is to keep the "load" on your CPU as low as possible.. the higher that load, the slower your site. Besides making your site more efficient, the only way to really drop the load on your server is to RAISE your CPU / Memory using the slider below!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto mam od maja i nie narzekam na nic... Jedyna rzecz zasługująca na krytykę to kilkuminutowe występujące czasem "zamulenia" PA. To jednak nie wpływa na działanie stron.

 

BTW.

 

Jeśli ktoś jeszcze potrzebuje kodów, to znalazłem znoszący $42-60 dla każdego rocznego planu:

 

PROMO4ALL

 

oraz

 

XCSYD (-50%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tym hostingiem i w związku z tym mam pytanie. Czy mógłbym prosić kogoś z was o sprawdzenie, czy pewien skrypt na nim działa? Podesłałbym na pw.. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym spytał - Jaka jest cena minimalna (roczna) ze wszystkimi możliwymi zniżkami (cena w PLN) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za najtańszy pakiet:

119,4$

-

97$ zniżki (maksymalna wartość)

=

22,4$

=

~ 62,72zł licząc za średni kurs dolara 2,8zł

 

Kod można użyć TYLKO w pierwszym roku, kolejne to już standardowa cena 119,4$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×