Skocz do zawartości
FreaKyGuy

[szukam] Hosting Pod Początkujący Serwis.

Polecane posty

Witam,

Jak nazwa tematu sugeruje, rozgladam sie za hostingiem na ktorym moglbym umiescic nowy serwis, ktory powstaje "od zera".

Poczatkowo nie spodziewam sie duzych odwiedzin, ale wraz z biegiem czasu mam nadzieje ze ta tendencja ulegnie zmianie.

Co konkretnie ma sie znajdowac w serwisie:

-CMS, nie jakis kosmiczny z multum funkcji. Jedynie co by mnie w nim iteresowalo, to skrypt newsow/artykulow, jak i galerii do ktorej uzytkownicy mogliby dodawac swoje pliki graficzne (o pojemnosci rzedu ~200kb, ktore inni mogliby pozniej sciagac). Nie spodziewam sie rowniez tutaj wzmozonego ruchu na poczatku istnienia serwisu, ani w pozniejszym czasie, ale zawsze cos moze sie zmienic,

-forum - zapewne SMF - rowniez bez bajerow, aby nie obciazac zbednie serwera niepotrzebnymi wodotryskami,

-zadnego dzialu typu download nie zamierzam umieszcza na stronie,

-pojemnosc - od 500MB do 1GB,

-transfer - szczerze powiedziawszy nie mam pojecia w jakim stopniu taki serwis moglby generowac ruch w swojej poczatkowej fazie. Jednak mysle ze transfer ~5GB/mc (+/- 1.5GB) byłby wystarczający.

Ile jestem w stanie wydac? Okolo ~130PLN/rok. W chwili obecnej zainteresowany jestem firma i365.pl.

Z gory dziekuje za wszelkie inne sugestie.

Pozdrawiam,

Krzysztof.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie @FreaKyGuy proponuje zapoznać się z promocją urodzinową ( 50% tańsze serwery) firmy MasterNET.pl, dodatkowo do wygrania cenne upominki.

 

Za jedyne 50zł netto rocznie ma Pan do dyspozycji serwer PREMIUM z przestrzenią dyskową 1GB oraz transferem miesięcznym 5GB.

Wszelkie parametry serwera można w późniejszym czasie rozszerzać.

 

Zapraszamy do darmowego testowania serwera przez 10 dni.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zapraszam do zapoznania się z oferta Blink.pl

 

http://www.blink.pl/serwery.przeglad.html

 

cechuje Nas przede wszystkim:

* jakość sprzętu serwerowego

* redundancja łącz

* kompetencja personelu

* jakość obsługi klienta

 

Oczywiście ofertę można przetestować. Nasze doświadczenia hostingowe sięgają roku 1999,

tak więc mało kto w Polsce ma większe doświadczenie od nas. Obsługujemy kilka tysięcy

klientów, głównie przedsiębiorstw i podmiotów publicznych. Tym ostatnim proponujemy

także znakomity system do prowadzenia BIP (Biuletynu Informacji Publicznej).

 

Po fuzji BLINK i SISCO stworzyliśmy jedą z lepszych ofert hositngowych w kraju.

Zapraszam serdecznie!

 

 

w przypadku wątpliwości można poczytać opinie o Nas

 

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=3865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam od jakiegoś czasu z IQ.pl i jestem bardzo zadowolony. żadnych padów, szybki support. tylko polecic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja również się podłączę pod to słodzenie IQ :P fakt, że do serwerów mam niedaleko i może dlatego mam dostęp na FTP jak do dysku lokalnego :P ..ale dla mnie bombex w działaniu... teraz o bazę więcej jest.. także ewoluują i jest coraz więcej z konfigu.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również się podłączę pod to słodzenie IQ :P

 

 

To i mnie nie moze tutaj zabraknac. :P

 

IQ.pl to wiecej niz "bombex w działaniu" to SUPEREX w dzialaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy archeologa na forum... - chyba w ciągu 5 miesięcy FreaKyGuy znalazł już ofertę dla siebie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy archeologa na forum...

Archeolog chyba nie, bardziej drobny przypadek advertisement'u :)

A hosting wybrałem już kilka dni po założeniu tego tematu. WWW ulokowałem w MasterNET.pl. Pomimo ostatnich negatywnych opinii, które pojawiły się na forum pod adresem firmy, nie zmieniłem swojego poglądu na temat tego hostingu. Wszystko działa jak należy, jak i support okazał się bardzo pomocny w kilku sytuacjach.

Pozdrawiam - zadowolony klient MasterNET.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile jestem w stanie wydac? Okolo ~130PLN/rok. W chwili obecnej zainteresowany jestem firma i365.pl.

Zachęcam do skorzystania z naszej aktualnej promocji (szczegóły w mojej sygnaturce). Serwer wirtualny spełniający te wymagania (a w zasadzie znacznie je przewyższający, np. ilością transferu i różnymi dodatkowymi opcjami) moze Pan u nas otrzymać już za 59 zł + VAT rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachęcam do skorzystania z naszej aktualnej promocji (szczegóły w mojej sygnaturce).

Dziękuję za ofertę, ale jak napisałem wyżej, hosting już wybrałem i nie mam zamiaru go zmieniać w najbliższym czasie.

Dlatego w związku powyższym prosiłbym osobę pilnującą porządek na forum, o zamknięcie tego tematu. Żeby nie było znowu za jakiś czas nowego odkrycia archeologicznego. :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×