Skocz do zawartości
Admin_Nr_6

[wirtualny] poszukuję serwera 100MB/6GB

Polecane posty

Witam.

Nie chcąc dublować tematu podepnę się pod powyższy, z małą różnicą - IMN mnie nie lubi :) (ale to juz inna historia, prawda Panowie?)

 

Poszukuje hosta.

 

Moje wymagania na ten moment:

- ok 100mb przestrzeni dyskowej

- ok 6gb miesiecznego transferu

- 1 baza mySQL

- niska awaryjność - a wrazie wpadki (wierzę w prawa Murphy'ego) backup blizszy niz dalszy :)

 

Host potrzebny pod forum:

- max 60 "uników" dziennie

- forum prywatne - zamknięte (nie planowanie rozwinięcie jezeli chodzi o ilość użytkowników)

 

uwaga ! na ten moment forum stoi na... phpBB by Przemo w wersji morderczej - 1.8 (bombardowanie zapytaniami - brak cache'owania - ale wyłączony jest całkowicie search)

Planowany jest niemal natychmiastowy upgrade do najnowszej wersji a docelowo przesiadka na inny silnik

(sugestie mile widziane).

Na ten moment upgrade awykonalny ze względu na znikniecie IMN :)

 

 

Z góry dzieki za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Nie chcąc dublować tematu podepnę się pod powyższy, z małą różnicą - IMN mnie nie lubi :) (ale to juz inna historia, prawda Panowie?)

 

Poszukuje hosta.

 

Moje wymagania na ten moment:

- ok 100mb przestrzeni dyskowej

- ok 6gb miesiecznego transferu

- 1 baza mySQL

- niska awaryjność - a wrazie wpadki (wierzę w prawa Murphy'ego) backup blizszy niz dalszy :)

 

Host potrzebny pod forum:

- max 60 "uników" dziennie

- forum prywatne - zamknięte (nie planowanie rozwinięcie jezeli chodzi o ilość użytkowników)

 

uwaga ! na ten moment forum stoi na... phpBB by Przemo w wersji morderczej - 1.8 (bombardowanie zapytaniami - brak cache'owania - ale wyłączony jest całkowicie search)

Planowany jest niemal natychmiastowy upgrade do najnowszej wersji a docelowo przesiadka na inny silnik

(sugestie mile widziane).

Na ten moment upgrade awykonalny ze względu na znikniecie IMN :)

 

 

Z góry dzieki za zainteresowanie.

przejdź na SMF, lub PunBB i weź konto w Proste.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najpierw muszę miec hosta zeby zmienic silnik :) no chyba ze kto jest na tyle odwazny by sobie na kompie postawić Apache'a PHP i mySQL'a majac 192 ramu i proca 400 :)

 

co do budzetu... wszystko zalezy od oferty- za to co wymagam nie spodziewam sie zapłacic tyle co za dedyka :)

Moja zasada handlowa pokaz co sprzedajesz i za ile, a ja ci powiem o ile za drogo wołasz :)

Zawsze jestem gotowy cisnąc nawet 100 czy 150 zeta wiecej niz u konkurencji - byle dobrze chodziło. Migrowałem z Lycos'a (omg) na webd potem po roku i kilku konkretnych awariach - łącznie z przepadkiem całkowitym ichniejszego backupu- na IMN gdzie siedziałem w pełni zadowolony 10 miesiecy az do stycznia... ale to juz w innym temacie jest opisane :)

 

 

+

 

inwestycja w ipb przy 60 uzerach i 50-100 postach dziennie to chyba przesadyzmem zalatuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja polecam nasze usługi. Klaster wieloserwerowy, na jakim trzymamy serwery wirtualne, powinien sobie poradzić z tymi wymaganiami, już pakiet ECONMIC za 300 zł netto będzie ok. Zapewniamy wysoką bezawaryjność, dzięki redundancji sprzętu. W naszym klastrze pracuje kilkadziesiąt maszyn i awaria jednej nie powoduje padu całości. Wszystko jest skalowalne i po prostu doklądamy maszyny, aby zwiększać moc obliczeniową, a load-balancery dbają o odpowiednie rozkładanie ruchu między maszyny.

Dodakowo - wszystko działa na markowym sprzęcie IBM, obecnie będą to w miażdżącej większości maszyny klasy x336 i x346, oczywiście na Xeonach i dyskach SCSI.

 

Więcej na ten temat w wątku:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=3865

 

Zapraszam serdecznie do testowania, a jako użytkownik forum możesz dostać rabat 25% :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×