Skocz do zawartości
mmiskiew

[pytanie] Pytania Dwa: 1. Porada 2. Prawo

Polecane posty

W sumie... Cóż... Co przeglądałem temat to wszyscy polecają *.de ... Jak masz jakieś dobre to poratuj linkiem, będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd żeby u nas nie mieli porządnych serwerów...
A kto Ci takich rzeczy nagadal?

 

Poza tym przygotuj biznes plan (albo chociaz kosztorys) i zobacz czy napewno chcesz w to inwestowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, wszyscy mają w .de bo tam są 10x niższe koszta ruchu. Ale to chyba nie znaczy, że w polsce nie ma dobrych serwerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś kiedykolwiek powiedział, że u nas nie ma porządnych serwerów?
mial na mysli tanich :P

z renty nie bedzie go stac na wynajem serwera w polsce za 1k/miesiecznie i duza paczke melisy tygodniowo...

 

powiem ci ze bez osoby majacej doswiadczenie na serwerach hostingowych (a nie domowych) bedzie ci baaardzo ciezko wystartowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mmiskiew, jak koniecznie chcesz budżetowo i w PL, to spróbuj w ncgroup.pl - iedys mieli wyprzedaz serwerow klasy p3, badz serwerydedykowane.pl.

 

Ja proponuje hetzner.de, netdirekt.de :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 1k miesięcznie w Polsce to Ty sobie możesz postawić serwer na średni serwis hobbystyczny :P A nie na hosting :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:P ... No już nie strasz mnie :P . Dzięki za linki, porównam, policze, sprawdzę... Jak skończe to się podziele wrażeniami.

A na tych niemieckich to... eee... Jakiś dział dla tych którzy nie sprechają ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nic o tym ale wydaje mi się że dobrze by było jakbyś kupił dedyka w jakiejś serwerowni nie daleko siebie ew kolokował tam swój serwer( co na dłuższą metę bardziej się opłaca). Warto mieć możliwość fizycznego kontaktu z maszyną w razie problemów a nie mieć ją na 2 końcu Europy. Z drugiej strony zastanów się czy uda Ci się "wstrzelić" w rynek i konkurować z hostingami które mają już renomę i doświadczenie. Po za tym nie staraj się oszczędzać kosztem jakości :P, ale i tak powodzenia może się wybijesz

 

Pozdrawiam, Jarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×