Skocz do zawartości
KoNN

[szukam] Serwera

Polecane posty

Witam mam maly dylemat poszukuje wydajnego serwera który obsłuzy mi portal regionalny:

 

Chodzi mi o to że potrzebujemy max góra 5 gb miejsca plus do 80 gb miesięcznego transferu.

Nielimitowana ilośc skrzynek pocztowych plus minimum 10 baz danych mysql dostep do php4 i php5. Naprawdę zalerzy nam na wydajności i dobrym supporcie w razie problemów. Prosze o pomoc :P w trudnym wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak liczę sie z tymi kosztami :P i dlatego proszę o doradzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gre wchodzi wg mnie tylko kei.pl progreso.pl iq.pl nq.pl. Wg mnie najlepiej zainwestowac w kei.pl a dokladnie platforma e-biznes: http://kei.pl/index.php?stronka=plat/platformy_comp, ceny powiedzmy na poziomie taniego dedyka :P Ewentualnie progreso.pl ale tam nie ma takich limitow jakie sa Ci potrzebne wiec pakiety zuzywalyby sie szybciej niz w rok.

 

Jesli chodzi o support to wg mnie kei.pl i progreso.pl sa najlepsi. Dla mnie osobiscie jest wazne aby byla infolinia 24h na dobe i telefony do adminow wiec z czystym sumieniem polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mam..

Ale czy mozecie mi powiedzieć 1 rzecz..

Czy wolicie droższy hosting i stronę serwerowni wspaniała..

czy hosting tańszy i stronę serwerowni powiedzmy dobrą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry hosting.

Jakoś kosztuje.

A strona powinna być estetyczna.

Jeżeli jest coś dobrego a strona ma podstawowe dane:

FAQ

Adresy Serwerów DNS

Pełen kontakt z danymi firmy etc. jestem gotów wyłożyć gotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korek moze byc i strona gorsza byleby admin znal sie na rzeczy, a po Twoich wypowiedziach wcale tak nie wynika :/

 

Poza tym nie podajesz pelnych danych na stronie. Nic nie wiadomo o serwerach, nie ma danych Twojej firmy (chociaz watpie ze takowa posiadasz)

 

I wybacz ale nikt szanujacy sie nie stawia strony dla hostingu na extreme-fusion :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boss nie martw się... już prawie jest gotowy skrypt z całą rejestracją panelami admina i klienta więc zobaczymy.. a to ze jest na extreme-fusion to nic nie znaczy czy to jest jakies gorsze od innych?? nie widzę w tym nic złego.. Na nowej stronce oczywiście wszystko będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ze jest na extreme-fusion to nic nie znaczy czy to jest jakies gorsze od innych?? nie widzę w tym nic złego

Może również oznaczać, że "firma" nie inwestuje w swoją działalność i wizerunek tylko idzie na łatwiznę...

Natomist sposób w jaki przedstawiasz swoją ofertę choćby na tym forum jest wręcz dziecinne ale to już idzie w negatywny wizerunek danej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak zauważyłeś jak napisałem o stronce to zaraz pisze cie że stoi na fusionie.... Na razie nie będę reklamował swojej serwerowni.. ale juz wkrótce.. A może jest ty ktos kto robi ładne stronki w php?? bo juz rejestracje mam zrobiona prawie w 100% ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś następnym razem przeczytać to co napisałeś przed wysłaniem postu?

Przepraszam ale ja w ogóle nie mogę rozszyfrować Twojego powyższego postu...

bo juz rejestracje mam zrobiona prawie w 100% ...

:blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. A może jest ty ktos kto robi ładne stronki w php?? bo juz rejestracje mam zrobiona prawie w 100% ...

A myslalem, ze kazdy admin powinien od biedy znac sie na php :blink:

 

Sprzedajesz hosting? Masz firme? Nie podajesz zadnych danych, wiec sprzedajesz w ciemno? Faktur pewnie tez nie wystawiasz. Co to, zabawa w "zrobie hosting i bede zarabial miliony"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×