Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AWMwojtek

Szukam 1gb Dla Prostych Stron. Bez Zbednych Bajerow.

Polecane posty

Witajcie. Firm wiele i mozliwosci wiele. I nie chodzi o to czy drogo czy tanio. Wiem co chce. A napewno nie chce przeplacac. Mam teraz na Torunskim serwerze (dawne FR.pl) 50MB za co place okolo 80zl. A trzymam tam mala strone firmowa (z wlasna dzialalnoscia - robiona samemu czysty html i grafika) oraz albumy ze zdjeciami (domowa strona dla rodziny i przyjacol). Niestety powoli 50MB sie zapelnilo. Wiec szukam czegos gdzie moge to przeniesc. Nie musza tam byc zadne bazy danych itp. Chodzi tylko i wylacznie o miejsce na serwerze i zeby to dzialalo wzglednie sprawnie. Pozdrawiam Wojtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kei.pl

iq.pl miało jakiś konfigurator z negocjowaniem ceny.

Jeżeli to strona firmowa nie warto oszczędzać na hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zobacz pakiety w firmach wymienionych przez @suchara. Kei przynajmniej przez pierwszy okres jest najtańsze (oprócz webd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ta klasa cenowa. Z opisu wynika, że gość potrzebuje bardzo niewielkiej powierzchni za małe pieniądze pod fotki i HTML. Proste.pl jest w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takich wymaganiach równie dobrze można skorzystać z darmowego hostingu. Tylko czy Ty byś postawił stronę firmy na czymś takim? A oferty proste oczywiście nie neguję. Też uważam że będzie w porządku. Ja tylko dodałem do spisu kolejną solidną firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kei.pl owszem, solidne, ale tu właśnie chyba ZBYT solidne :( Z drugiej strony, dla firmy 150zł na rok to żadna kwota więc być może masz rację i wybór kei byłby najlepszy z przedstawionych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iq.pl

sisco.pl

webd.pl

z tej listy skreslic webd.pl :(

 

ja jak wyzej moge polecic proste.pl albo doplacic dla swietego spokoju do iq.pl

 

a jakbys chcial miec pewnosc ze na 2n potegi nic nie padnie to wybierz kei.pl :) no i oczywiscie progreso.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, chociaz z tym Proste.pl bym jeszcze uwazał,

i365, easyisp, avx tez były solidnymi sprawdzonymi markami, ktore radosnie polecano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sprawdzoną firmę w dobrej cenie to moim zdaniem

 

- blink.pl w najtańszym pakiecie / jedna z moich ulubionych, zobaczysz panel to zrozumiesz.

- hostings.pl / solidność i mnogość pakietów

- ehost.pl - można w miarę potrzeb przechodzić na większe pakiety po co kupować na zapas.

- strefa.pl jak lubisz profesjonalny webmail.

- proste.pl / nowa oferta ale firma w miarę solidna.

 

 

Oferty z Allegro sobie podaruj. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecilbym netlook.pl mam pare lat hostowalem sie u nich - swietny support, serwery nie obciazone, nie odnotowalem jakiejs wiekszej awari - wlasciwie zlego slowa nie mozna powiedziec :(

 

Padlo tutaj "i365" polecam ostatnie strony z dzialu opinie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Dzieki za pomoc. Polatalem po tych adresach i chyba faktycznie - proste.pl bedzie trafny wybor. Mam za to jeszcze pytanie. Co oznaczaja usluga -SERWER FTP - sztuk 1, a co sztuk 2? Generalnie chodzi mi o to czy bede mogl bez mojej bezposredniej ingerencji udostepnic pliki np 5 osobom. Wystarczy 1 serwer czy 5?

O co chodzi z ta ilisci FTP?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... Dzieki za pomoc. Polatalem po tych adresach i chyba faktycznie - proste.pl bedzie trafny wybor. Mam za to jeszcze pytanie. Co oznaczaja usluga -SERWER FTP - sztuk 1, a co sztuk 2? Generalnie chodzi mi o to czy bede mogl bez mojej bezposredniej ingerencji udostepnic pliki np 5 osobom. Wystarczy 1 serwer czy 5?

O co chodzi z ta ilisci FTP?

 

Pozdrawiam

 

Pozwole sobie wyjsnic . Ilosc serwerow FTP nie ma wplywu na ilosc obslugiwanych stron. Na kazdym serwerze moze ich byc nieograniczona ilosc. Do kazdego serwera FTP mozna zalozyc dowolna ilosc dostepow FTP do konkretnego katalogu. Tak wiec kazdy ze znajomych moze miec swoja strone i dostep TYLKO do swoich plikow.

 

Jedna uwaga: nie bedzie mozliwosci przyznania indywidualnej quoty (pojemnosci) dla uzytkownika.

Do tego wlasnie sluza serwey FTP.

 

Jesli sa jakies watpliwosci prosze pytac w BOK, albo zamowic konto na testy (najelpiej w IQ :( - to nic nie kszotuje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×