Skocz do zawartości
Crono

Serwery Płatne Miesięcznie

Polecane posty

Mam pytanie jakie firmy oferują opłate za serwer dedykowany co miesiąc nie kwartalnie.

cenowo podobne do purtec.

chodzilo by mi tez o serwer z niskim kosztem instalacji taki tymczasow zeby przejsc potem na lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie jakie firmy oferują opłate za serwer dedykowany co miesiąc nie kwartalnie.

cenowo podobne do purtec.

chodzilo by mi tez o serwer z niskim kosztem instalacji taki tymczasow zeby przejsc potem na lepszy

 

 

praktycznie wszystkie mozna placic miesiecznie ale odejsc z nich juz jest problemem bo umowy maja na 12 miesiecy i wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w pytaniu nic nie bylo o osobach prywatnych to raz

a ceny to odrebna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Ja mogę zaproponowac serwer dedykowany bez opłąty wstępnej i niekonicznie na rok. Maszyna klasy IBM x330, na dwóch procesorach 1,266 Ghz, 1 GB RAM, 2x36 GB SCSI, w cenie 400 zl miesięcznie z 300 GB transferu. Lokalizacja - we Wrocławiu. Umowy nie trzeba podpisywać na rok. Mogę dorzucić Direct Admina, co to kosztuje dodatkowo 50 zł miesięcznie. W razie mniejszego zapotrzebowania na transfer możemy negocjowac stawkę.

 

Mogę też zaproponować atrakcyjne warunki na korzystanie z pakietu resellerskiego z Direct Adminem.

 

A o tej ofercie i o nas możesz poczytać tutaj:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=3865

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=6667

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też bardzo przykro :P Mam jednak nadzieję, że sie nie zawiedziesz na niemieckich serwerach i życzę powodzenia, a może w międzyczasie się Twoja działalność rozwinie na tyle, że będziesz potrzebować drugiej maszyny - wówczas zapraszam serdecznie do nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pingi w Twojej lokalizacji mozesz sprawdzić, pingując na przykład mega.sisco.pl

Łącza: Obecnie 30 Mbit/s od TKTelekom i 30 Mbit/s od ATM S.A., spięte BGP. Wkrótce planujemyt poważne rozszerzenie w związku z przeniesieniem naszych zasobów z Niemiec, to by było razem co najmniej ze 150 Mbit/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

z Gdańskiego UPC (Chello) do mega.sisco.pl mam 21,19,20 pingsy.. jak dla mnie bomba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informaje o pingach, Wasze wyniki potwierdzają, że umieszczenie serwerów na dobrych łączach w Polsce to dobra decyzja. A mega.sisco.pl to przy okazji po prostu dobra maszyna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu na przykład, z wrocławskiej sieci osiedlowej (256 kbit/s) - mam 27ms. Fujara, a w jakiej częsci Polski sprawdzałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w domu na przykład, z wrocławskiej sieci osiedlowej (256 kbit/s) - mam 27ms. Fujara, a w jakiej częsci Polski sprawdzałeś?

 

założę się, że W-wa, albo kraków oni zawsze skichane pingi maja wszedzie..

 

Ja mam ładne: 21-22ms (DSL TP Gdańsk)

 

A tak przy okazji przydały by się oferty z większą ilością transferu. (chociaż 1zl/1GB jest ok.. teraz się doszukałem)

 

A co powiedziecie o poszerzenie oferty o VPS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie, co do VPS to jest usługa, której jeszcze nie świadczymy, jednakże na pewno bedziemy chcieli ją wkrótce zaproponować naszym Klientom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×