Skocz do zawartości
Ignition

[szukam] Hostingu O Elastycznych Parametrach

Polecane posty

Szukam hostingu o elastycznych praamatrach mam tu na myśli coś takiego że na początku wykupuję jakieś 500mb pojemności i 10gb transferu w nastepnym miesiącu wykupuję np 15gb transferu... w 6 miesiącu wykupuję 1,5 gb pojemności i 40gb transferu. Potrzebne mi to do tego gdyż zamierzam na subdomenach domeny postawić kilka róznych serwisów: opisygg.domena.pl, tekstypiosenek.domena.pl, sennik.domena.pl itd.

Na początku spodziewam się małego ruchu dlatego nie chcę wykupywać hostingu na zaspas. Zalezy mi na tym abym mógł co miesiąc dokonując płatności zmienić parametry mojego hostingu czyli co miesiąc wykupywać inny pakiet. Z uwagi na przezneczenie hostingu musi on pozwala założyć conajmniej 10 subdomen do tego 10 baz mysql. Hosting musi być pewny gdyż nie zamierzam się z niego przenosić przez długi okres czasu.

Czy możecie mi coś polecić z własnego doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie pakiet w firmie, która rozlicza ruch w całym okresie abonamentowym a nie co miesiąc. Np. w nazwa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym Blink.pl startując z najniższej oferty. Zmiana pakietu to praktycznie nigdy nie jest żaden problem u dobrych usługodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo poszukaj hostingu z panelem h-sphere (np. jodohost.com). Umożliwia on zmianę w dowolnej chwili pakietu na inny i jesteś podliczany automatycznie co dzień według stawki za dany pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×