Skocz do zawartości
Kaziuk

Co Sie Dzieje Z Superhost.pl

Polecane posty

witam,. nie wiem czy Bomba padła czy Superhost .pl , wszystkie ich serwry dedykowane od dwoch dni działaja mniej wiecej co dwie godziny przez 15 min. i potem przerwa przez 2 godziny ..... i znowu kilka minut ,,,

Serwer na ktorym jest moja strona , od miesiaca pada mniej wiecej co dziennie ... Totalna porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwer na ktorym jest moja strona , od miesiaca pada mniej wiecej co dziennie ... Totalna porazka...
I jeszcze jej nie przeniosles? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jej nie przeniosles? ;)

 

to długa historia.... moja strona była na serwerze ktory padał srednio co drugi dzien , wiec szukałem innego hostingu , znalazłem ... chodził dobrze przez kilka dni ... i zaczeło sie to samo ... wtedy jeszcze nie wiedziałem , jak sprawdzic na jakim serwerze znajduje sie moja strona .

po czasie okazało sie ze ... przeniosłem sie z superhost uwaga .... na superhost , oczywiscie serwer dedykowany . tylko inna firma ... .. mało smieszne , ale samo zycie

LIPA kompletna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nocy aidahosting.com bylo niedostepne, lezaly dns'y superhost.pl i domen klientow.

 

Dostałem maila od innego dostawcy ...

 

o godzinie 00:08 padł główny warszawski światłowód

na szczescie wszystko juz działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie macie lacza?

ja mam dedyka na SD i lacze padalo ale tylko to na chello

jak ktos mial np neo to mu wszystko dzialalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze moze coś się zdarzyć, że serwer pada, u mnie to tylko w Kei.pl nie padl jeszcze, u innych przynajmniej raz miałem taką przygodę, ale cóż "przypadki chodzą po serwerach" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym co korzystają z SH powinni dawać jakieś medale za zasługi i bohaterski bój ;]

 

zwrot pieniedzy i dopłate za ""SZLAKI"" bo szlak mnie trafia srednio co-dziennie , zapowiedziałem ze bede chciał zwrot ... odpowiedzieli ze rozumieja i jak nabardziej . wiec daje im jeszcze tydzien ... jak sytuacja sie powtórzy .... powiemy sobie good bye

 

Zawsze moze coś się zdarzyć,

no ja rozumiem ze zawsze , ale w Superhost .pl wzieli to sobie bardzo do serca i CODNIENNIE OD MIESIACA a nawet kilka razy dziennie ... czasami po kilka godzin "" COS SIĘ IM ZDAŻA "" ;)

Wiec ja mam dla nich propozycje ... powinni sie Przeflancować na BadziewHost.pl i nikt nie bedzie miał do nich pretesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem więc ludzi którzy kupują usługi u SH. Przecież opinia na temat tego hostingu jest wszystkim doskonale znana od dawna - szczerze mówiąc nie spotkałem sie jeszcze z pozytywami. Pytanie więc do was drodzy userzy SH co was skłoniło, żeby im zaufać? Zastanówice się nad tym ;)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem więc ludzi którzy kupują usługi u SH. Przecież opinia na temat tego hostingu jest wszystkim doskonale znana od dawna - szczerze mówiąc nie spotkałem sie jeszcze z pozytywami. Pytanie więc do was drodzy userzy SH co was skłoniło, żeby im zaufać? Zastanówice się nad tym ;)

Pozdrawiam

 

nie kupiłem usług w SH .. kupiłem w firmie ktora posiada serwer dedykowany u nich ,,, tylko ze w momencie zakupu , nie wiedziałem jak to sprawdzic ,,,, kiedy ktos z tego forum uswiadomił mnie o istniejacej mozliwosci , zorietowałem sie w co wlazłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem więc ludzi którzy kupują usługi u SH. Przecież opinia na temat tego hostingu jest wszystkim doskonale znana od dawna - szczerze mówiąc nie spotkałem sie jeszcze z pozytywami. Pytanie więc do was drodzy userzy SH co was skłoniło, żeby im zaufać? Zastanówice się nad tym ;)

Pozdrawiam

No osobiście przeglądając sporą ilość for naczytałem się wiele, pozytywów i negatywów a że niestety moja kieszeń nie jest zasobna sam skusiłem się na superhost.pl chyba przez to że na top100.pl są bardzo wysoko...

 

Przez 2 tygodnie strasznie żałowałem swojej ponurej decyzji, www było częściej niedostępne niż dostępne, rozmawiałem chyba z 4 różnymi technikami u nich w firmie i czekałem... no i się udało.

Serwer to s80, podobno pierwszy w Gdańsku, był przeciążony - chyba można by książke napisać po tych wszystkich korespondencjach z nimi.

 

W tej chwili wszystko jest ok, bez zarzutu. Na serwerze tworze strony dla klientów i znajomych. Głównie html i php, było kilka zgrzytów z niektórymi funkcjami, ale póki co nie moge narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja takze korzystam usług SH i nie mam co do nich żadnego zarzutu. Problemy występowaly na poczatku naszej współpracy, po kilku interwencjach wszystko zaczeło funkcjonowac poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takze korzystam usług SH i nie mam co do nich żadnego zarzutu. Problemy występowaly na poczatku naszej współpracy, po kilku interwencjach wszystko zaczeło funkcjonowac poprawnie.

 

Ostatnio , tzn, przez ostatnie 10 dni rzeczywiscie S.H . zachowuje sie stabilnie , bardzo mozliwe ze przed Bozym Narodzenie , robia niespodzianke dla swoich klientów, jednak ja juz zrezygnowałem , dostalem zwrot pieniedzy tym samym powiedzielismy sobie "Zegnaj "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzielismy sobie "Zegnaj "

Najważniejsze że w pokojowej atmosferze. Zakończone zwrotem pieniędzy. ;)

Najgorzej jest nie być zadowolonym, zrezygnować i zapomnieć o wtopionej kasie bo firma krzak stwierdza ze regulamin mówi że nie zwracają pieniędzy...

 

Nie ważne jak się zaczyna ważne jak się kończy ;) jak mawiają niektórzy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne jak się zaczyna ważne jak się kończy ;) jak mawiają niektórzy hehe

 

Ciekawy jestem , jak S.H skonczy , dzisiaj jak widze znowu padł ... wspolnie zreszta z . Etin, Only , Domenynet. i cała reszta , SuperHosciaków ;) na szczescie mnie juz to nie dotyczy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... po kilku większych takich padach (trwające po kilka minut czy nawet godzin) szanująca się firma powinna dobrze zastanowić się nad rezygnacją z usług i przejścia do innego gwarantującego większą stabilność DC.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pady padami, ale byłoby miło, gdyby pojawiła się jakaś konkretna informacja techniczna na ich temat. Jest też chyba jakiś problem z ich resellerami - którys tam chyba sie wycofał, bo Klienci narzekają.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... po kilku większych takich padach (trwające po kilka minut czy nawet godzin) szanująca się firma powinna dobrze zastanowić się nad rezygnacją z usług

 

" PAD" juz trwa 9 godzin . i to jest normalka, panowie serwisanci , przyjda na 10 rano do pracy , zresetuja serwery i dalej bedzie wszystko pracowac do nastepnego PADU .... skandal ... w zyciu nie widziałem firmy Hostingowej ktorej łaczny czas miesiecznych padłow wynosił 30 % tzn , ponad tydzien a w SH tak bywa

 

P.S własnie odpalili ;) przerwa trwała od 1:31 do 10 :20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze jestem Mono tematyczny

 

no ale cóz... własnie dzisiaj 5 dni po ostatnim 9 godzinnym padzie SuperHos wraz z towazyszami :

 

domenynet.pl

etin.pl

only.pl

prh.pl

domenyhosting.pl

altnet.pl

superhost.pl

sewerydedykowane.pl

itd........

 

Znowu zaliczyli pad . pewnie odpala sie dopiero rano , Cóz co robic ... gratuluje ;)

 

P.S niektorzy sie podnosza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

LOL

Ogólnie bardzo poważne zachowanie ...

Ciekawe co by się stało gdybym rekompilował ważne biblioteki albo coś mocniej grzebał a oni by zrobili taki restart i serwer by nie wstał.

Znając życie tłumaczyli by się awarią zasilania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według informacji od obsługi technicznej:

 

W zeszłym tygodniu podobno padła im macierz dyskowa, dane były przez jakiś czas odzyskiwane ponieważ ostatnia kopia była niezbyt świeża, wiele odczytanych danych okazało się nie dokońca poprawnych. Mój sklep internetowy został odzyskany poprawnie, za to qlweb juz nie wstał, na pewno wielu z was się spotkało z tymi problemami przynajmniej ci którzy byli na s73.superhost.pl

 

Awaria była czysto sprzętowa, od tej pory obserwuje sobie jak przenoszą mój serwis na różne serwery i jak codziennie mój sklep działa 3-4 godziny bez zwisów to jest dobrze. Dzisiaj z tego co wiem wszystko ma być już przeniesione definitywnie na nowy sprzęt i skonfigurowane (dlatego nic dziś nie działa). Mam nadzieję, że okaże się to prawdą bo włożyłem dużo pracy w wypromowanie swojego sklepu w wyszukiwarkach a teraz klienci wchodzą i co widzą?

 

Nie mówię , że SH to zły hosting.. wręcz przeciwnie nigdy nie miałem żadnych kłopotów z nim związanych (3 lata mam tam hosting) a funkcjonalność konta jest jak najbardziej przyzwoita. Ale teraz definitywnie przesadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko już działa, problem w tym, że nie rozumiem, obsługa techniczna twierdzi, że konta zostały przeniesione na całkowicie nowy serwer a ja ciągle widzę że jestem na s73.superhost.pl czyli na tym samym serwerze o ip 212.162.20.158 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w czym problem? Przecież mogli przypisać stare IP do nowej maszyny, ew. upgradować stary serwer o nowe komponenty tak aby wytrzymał większe obciążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×