Skocz do zawartości
Kaziuk

Co Sie Dzieje Z Superhost.pl

Polecane posty

Mogli, ale nie sądzę aby to zrobili. Dokładnie było tak że po pierwszej awarii 13-14 grudnia postawili hosting na tej samej macierzy która uległa awarii (na co oni liczyli, że cud się zdarzy?) i zapewnili, że wszystko jest OK i że hosting jest na nowym serwerze a 18 grudnia nastąpiła (zaskakujące!) awaria tej samej macierzy. Po czym odzyskana baza z przed 2 dni w ciągu których naprawiałem usterki po poprzedniej awarii :)

 

A dzisiaj dzwonię do pomocy technicznej i twierdzą , że już mam hosting na nowym serwerze, a 5 minut później dowiaduję się w mailu że stoi na tymczasowej maszynie zapasowej.

 

;)

 

Tragedia jest superhost i tyle. Jako rekompensatę dają 1 miesiąc gratis, bardzo pocieszające :) 1 miesiac hostingu = około 10 zł < wiele godzin mojej pracy poświęconych naprawianiu usterek które nie zostały naprawione, wiele godzin nerwów, wielu klientów w tym momencie odwiedzających moją strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragedia jest superhost i tyle. Jako rekompensatę dają 1 miesiąc gratis, bardzo pocieszające ;) 1 miesiac hostingu = około 10 zł < wiele godzin mojej pracy poświęconych naprawianiu usterek które nie zostały naprawione, wiele godzin nerwów, wielu klientów w tym momencie odwiedzających moją strone.

 

Oni zawsze obiecuja ze juz wszystko działa poprawnie , wszystko zostało naprawione ... do nastepnej awarii , tzn. za kilka dni ... i potem znowu pisza to samo ... i tak w " koło Macieju "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×