Skocz do zawartości
trademark

Niewielki Tani Serwer Pod 2-4 Stronki

Polecane posty

Witam,

Poszukuję serwera pod kilka małozajmujących stronek :mellow: Z początku zainteresowałem się ZaGrosze.net (serwer 200 MB), nawet chciałem tam założyć konto, ale nie mam jak przetestować serwera, bo pomimo złożenia zamówienia nie ma możliwości przetestowania konta... Z administratorem od rana też nie mogę się skontaktować, więc postanowiłem zainteresować się innymi hostingami.

 

Minimalne parametry:

PHP, MySQL, cPanel lub Direct Admin

200 MB powierzchni

transfer 2 GB miesięcznie

możliwość podpięcia co najmniej 5-ciu domen

minimum 30-50 subdomen

3 konta e-mail

...i w sumie to tyle :D Może przydałby się jeszcze w miarę częsty backup danych :P

 

Cena - wiadomo, najlepiej jak najniższa. Generalnie chciałbym coś trafić poniżej 50 zł/rok. Im taniej, tym lepiej - bo cena jest głównym wyznacznikiem.

 

 

Edit: aha, zapomniałem jeszcze dodać, że pasowałoby, jakby support był w miarę przyjazny i można było się jakoś skontaktować z administratorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcxesz to moge odsprzedać Ci konto w cal.pl. 2GB/10GB. Jest ważne jeszcze ponad 10 miesięcy. Kupiłem je bo mój skrypt wymagał PHP 5 :mellow: Ale z uwagi na to że skrypt przerobiłem na php 4 i mam go na innym serwerze a to konto stoi puste to moge jes tanio sprzedac:)

 

za konto chciałbym 25 zł. Czyli o połowe taniej ;)

 

Jak bys był zainteresowany to skontaktuj sie ze man na PW lub gg:44113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×