Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sync.pl

SYNC.PL WIELKI SPADEK W RANKINGU - WYJASNIENIA

Polecane posty

Gość adamszendzielorz
Kolejny "ekspert" od "linuxa" :| znasz czlowieku odmianę słowa Linux? Bo odnoszę wrażenie, że z polskim to masz niewiele wspólnego...Ciężko nauczyć się poprawnej odmiany, nie?

 

Nie masz sie czego czepic, zabraklo argumentow ?

Wiec lepiej milcz i nie spamuj wiecej.

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny "ekspert" od "linuxa" :| znasz czlowieku odmianę słowa Linux? Bo odnoszę wrażenie, że z polskim to masz niewiele wspólnego...Ciężko nauczyć się poprawnej odmiany, nie?

 

Nie masz sie czego czepic, zabraklo argumentow ?

Wiec lepiej milcz i nie spamuj wiecej.

pozdr.

 

akurat nikogo tutaj nie bronię ani nie staję po czyjejś stronie jeśli jaśnie "linuxowiec" chciałby wiedzieć...ale jak widzę takich "fachowców" od "linuxa" to brak słów...A co do argumentów tekst: więc lepiej milcz itp. mówi samo za siebie komu brakuje argumentów...ale na naukę nigdy nie jest za późno :-D odsyłam do http://newbie.linux.pl/?id=article&kategoria=1&show=38 "linuxowcu"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz

Coz, jezeli oceniasz umiejetnosci po odmianie slowa linux to gratuluje intelektu :)

EOT.

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny "ekspert" od "linuxa" :| znasz czlowieku odmianę słowa Linux? Bo odnoszę wrażenie, że z polskim to masz niewiele wspólnego...Ciężko nauczyć się poprawnej odmiany, nie?

 

ej, a ja czesto pisze linuch, czy moge wiec zostac ekspertem od linucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
ej, a ja czesto pisze linuch, czy moge wiec zostac ekspertem od linucha?

 

Niestety, conajwyzej expertem ;-)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

expierd od linusza :) (podobnie jak chopin czy szopen :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj troszke inaczej podejde do tego zabawno-smutnego tematu :D

 

powiedzcie mi cos na temat klientow Sync.PL

- skad oni sie biora?

- czym sie kieruja przy zakupie hostingu u nich?

- skad dowiedzieli sie o sync.PL?

- jaka jest srednia wieku klientow Sync?

- co ich trzyma przy tej firmie?

 

 

bo czytajac wszelkie fora i rozmowy na temat Sync (oraz cvv i h4u) - wylania sie z tego obrazu firma majaca naprawde sporo klientow - a wnioskuje to po ilosci poszkodowanych (a napewno poszkodowanych jest duuuuzo wiecej tylko, ze nie wszyscy pisza na forum).

 

jak mozna tak dlugo oszukiwac i naciagac klientow?

jak Ci klienci moga wybrac "takie cos" z taka reputacja. No chyba, ze Ci ludzie swiadomie kupuja "kota w worku"?

Jak mozna zdecydowac sie na taka firme jak Sync.pl majac tysiace innych do wyboru?

czy ludzie wogule nie zastanawiaja sie gdzie kupuja? nie sprawdzaja referencji, adresow stron klientow hostowanych w danej firmie? nie sprawdzaja danych firmy?

 

czy porownywanie ofert firm hostingowych ograniczaja tylko i wylacznie do ceny?

 

 

ehhhh

z jednej strony jest to smieszne i smutne zarazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

wszystko sprowadza sie do tego, że ludzie (mlodziez) NIE MYŚLĄ. w ogóle. mózgów nie używają. łykają wszystko jak pelikany. nie potrafia korzystać z googla i nie wyszukują żadnych informacji. to skąd mają wiedzieć?

 

wejdzie, zobaczy, zapłaci, kupi.

 

no i jak maja się nie kierować ceną skoro chodzą do gimnazjum, kasy nie mają, sepią rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już ewidentny cud i nie wiem jakim trafem na mnie padł. Odnalazłem właśnie na dysku kolegi ciekawy plik, który dłuuugo leżał na joszi.net, lecz niestety został usunięty. Na szczęście co do sieci wpadnie to z niej wróci.Cała sprawa tyczy się Ins3kta i owianego mgiełką tajemnicy rm -rf.

Małe wytłumaczenie:

Log pochodzi z sieci irc-pl.tv, która istniała jakieś 2 lata temu następnie przekształciła się w irc-f.net a potem w irc7.pl. W poniższym zapisie istnieje także nick Smek, który to oczywiście jest tą samą osobą, która wypowiada się na tym forum. Dowodzi to jak niewielka jest 'grupa trzymająca "chosting" ' i jak łatwo można przypadkiem natknąć się na jej członków.

Zapraszam tu: http://htn.pl/insekt.txt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Zapraszam tu:http://htn.pl/insekt.txt

 

O w morde... I wlasnie dlatego cpanel jest niefajny bo uczy klikac zamiast myslec ;-)

 

A ja dzisiaj szlifa na moto zaliczylem pierwszego w zyciu (sic!) i sie cholera troche zle czuje :D

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten plik zapisany, jak tylko pojawil sie do niego link na ty forum (juz nawet nie pamietam kto podal). :D Generalnie to byl chyba powod, dla ktorego h4u przestalo istniec ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi
A ja dzisiaj szlifa na moto zaliczylem pierwszego w zyciu (sic!) i sie cholera troche zle czuje Uśmiech...

pozdr.

Ja dzisiaj przesunalem pare drzew ale jednego nie dalem rady i skonczylo sie urwanym drazkiem kierowniczym w quadzie, paroma sinikami i bolacym nadgarstkiem. :D

 

Zawsze jest pierwszy raz. :)

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

forum.webhelp.pl/viewtopic.php?t=92746

 

Może to pan Sync.pl pyta się, bo chce zapobiec ewentualnej archiwizacji plików jego stron (regulamin, kontakt itp.)? :mrgreen:

 

Tak mi się tylko nicki skojarzyły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to pan Sync.pl pyta się

 

Raczej nie on - chyba że przeżył cudowna metamorfozę albo za naukę sie wziął. To nie jego styl pisania, on zazwyczaj w jednym czteroliterowym słowie robi siedem błędów... Zreszta kiedys sie tłumaczył że jest dysortografem.... Za moich czasów nawet nauczyciele mówili do takiego "ty głąbie" a pojęcie "dysortografia" nie istniało, raczej lenistwo.

 

Dominik jak zauważyłem zaprzestał jakichkolwiek ruchów co do obsługi serwera, na niektóre daemony ma napisane skrypty na restart w przypadku awarii. Nota bene na serwery od kilku już dni zalogowac sie nie można, to właśnie może być sygnałem "czyszczenia" śladów po jego działalności.

Ale chęć na pieniądze to on jeszcze ma :-D - pare dni temu mój znajomy całkiem anonimowo i z nowego e-maila napisał zapytanie że potrzebuje kupić konto o 20GB z transferem 240 GB za ponad tysiąc złotych na stronę o swoim hobby, w związku z tym nie wie czy taki transfer mu wystarczy, no i chciałby wiedzieć jak ma zrobić przelew itp - na to "szef" firmy Dominik N alias "dział techniczny" alias "dział sprzedaży" alias "Adam Nowicki" (jaka zbieżność) odpisał mu że transfer jest bardzo duży i na pewno go nie przekroczy a więc nie ma niebezpieczeństwa że go zabraknie, a przelew ma zrobić (...) tu podał szczegółowy opis z nr konta.

 

Wniosek? Mimo nie działającego serwera i kont on ciągle ma nadzieję że "skubnie" na kasę kilku leszczy. Nie ogłasza sie na forach i allegro bo wie że tam go znają chociaż na e-bayu na początku go widziałem.

Ponieważ serwer nie działa a on mimo to zachęca do zakupu konta to jest jawny zamiar WYŁUDZENIA. Czyli działania ze z góry powziętym zamiarem wprowadzenia w błąd w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Potocznie zwane to jest oszustwem i wyczerpuje znamiona czynu z art 286 & 1 KK. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. I nieważne czy Dominik za to by odpowiadał czy ojciec na którego jest firma.

A co do czynów pozostałych czyli wzięcia pieniędzy i wywiązania się tylko przez pierwszy okres a później "olania" sprawy (jeśli nie może należycie świadczyc usługi powinien pieniądze zwrócić) znakomicie pasuje tu inny artykuł Kodeksu Karnego - czyn potocznie zwany przywłaszczeniem - art. 284 KK

 

:| To taki krótki poradnik dla chcących wkroczyć na wojenna ścieżkę z rodziną Nowackich i uprzykrzyć im życie...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co mi tam.... to ja napisałem ten list.... jeżeli to czytasz obywatelu Nowacki to wiedz, że swego 1000 zł niedostaniesz:-). Oto Mail jaki wysłałem z nowo założonego maila o ambitnym adresie: "hakergg@op.pl" :-):

 

 

Dzieńdobry,

 

chciałbym kupić konto 20 GB / 240 GB , ale nie wiem, jaki dać tytuł przelewu, mogą mi Państwo pomóc? Chciałbym adres patryk.sync.pl.... czy ten adres est wolny? Czy będe mógł dawać na konto zdjecia w formacie png i jpg?

 

Jak szybko konto zostanie aktywowane po wpłacie?  

 

Ps: potrzebuję, to konto na stronę o moim hobby - modelarstwie, czy wybrałem odpowiedni pakiet? Miejsca napewno nie wykorzystam, ale nie wiem jak naliczany jest transfer, w sumie moja strona nie bedzie pewnie popularna, ale zdjęcia mogą troche zajmować.

 

Proszę o szybka odpowiedz.

 

 

 

Pozdrawiam Patryk Kowalewski

A oto odpowiedz:

 

 

 

Witam,

Tytułem login jaki Pan chce u nas / 20 GB.

 

Konto aktywujemy w czasie do 2 dni po otrzymaniu wpłaty.

 

Adres wolny, będzie mógł Pan wrzucać takie zdjęcia.

 

Transfer liczymy poprzez pomiar ruchu na koncie. Transfer 200 GB jesty ogromny i z reguły nikt nie jest w stanie go wykorzystać.

 

Pozdrawiam

 

 

Chyba nie ma co komentaować.... aha... napisze jeszcze tyle, że jak wysłałem maila z infrmacją o tym, ze czytałem na jakimś forum, ze sync.pl ma słaba opinię i pytałem czy to prawda, to już odpowiedzi nie dostałem i kontakt sie urwał.

 

 

Myśle, że o tym mozna niezłą książkę napisać "Jak wzbić sie na wyrzyny i spaść z nich z wielkim hukiem"

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że o tym mozna niezłą książkę napisać "Jak wzbić sie na wyrzyny i spaść z nich z wielkim hukiem"

:P

 

- jaka mogłaby być najmniej przydatna książka na temat hostingu?

- Poradnik "Jak prowadzić firme hostingową" autorstwa Dominika N. z firmy sync.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka mogłaby być najmniej przydatna książka na temat hostingu?  

- Poradnik "Jak prowadzić firme hostingową" autorstwa Dominika N. z firmy sync.pl

eee... to by była najlepsza książka o hostingu! Wystarczyło by ja dokładnie przeczytać (oczywiście wersje poprawioną, bo inaczej być nie nie zrozumiał) i zakładając i prowadząc firme hostingową postępować dokładnie odwrotnie.... sukces murowany... home.pl spada na drugie miejsce a Ty jesteś bogaczem! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie najlepsza ksiażka by miala nazwe "jak z 300$ w kieszeni zarobic milion" albo "jaq dopze pisać słównik pżygotowany pżez Dominika N."

lub "sukces zamurowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to byłby bestseller. Choć ja bym zmienił tytuł "O tysiącu idiotów kupujących w ciemno".. Bo to zakrawa o kpinę aby ludzie kupowali jak szaleni coś w firmie o tórej dobrze wiadomo że to banda złodzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w firmie o tórej dobrze wiadomo że to banda złodzieji.

 

 

To nie jest "banda złodzieji" - to jeden złodziej - i dziwie sie tym, którzy maja jeszcze jakiekolwiek wątpliwości ze to wogole była jakas firma, że był w niej jakiś administrator, ktoś od obsługi biura czy ksiegowości itp - to wszystko robił JEDEN DZIECIAK - Dominik Nowacki. Nikt inny. To że firma jest na ojca niewiele zmienia, powody moga być dwa, albo synek ma dar przekonywania i ojca namówił, albo co jest najbardziej prawdopodobne cała rodzina jest w to zamieszana. Znam wiele podobnych układów. Nawet nie macie pojęcia do czego zdolni sa ludzie z marginesu lub ludzie przyciśnięci biedą. Zajmuje sie profesjonalnie wierzytelnościami wiec niejednokrotnie mam styczność z windykacją i widzę do czego ludzie są zdolni. Np u nas to może się nie zdarza ale w Tajlandii powszechne jest sprzedawanie dzieci do burdeli i ciagniecie z tego korzyści. Podejrzewam że tu była sytuacja podobna. Chełmża małe miasto, ojciec bezrobotny, matka na rencie 500 zł albo odwrotnie i synek z genialnym pomysłem na "stały" dochód. Mógł w miedzyczasie naściemniac rodzicom że to legalne, że wszystko będzie ok i uwierzyli omamieni wizją stałych pieniędzy bo dla nich kilka tysiecy to wielki majątek!!! I w ten sposób Dominik uzyskał aprobate ojca a może i matki. I teraz w czym jest problem - wszystko zalezy jakimi są ludźmi, zaczęły się problemy - ludzie odważni przyznaliby się, przeprosili, starali sie naprawić nawet jak nie mają pieniędzy żeby oddać. Ale są tez tacy u których panika wzięła górę nad rozumem. Tacy sie wyłączają, nie odbierają telefonów, listów, czasem zmieniają miejsce zamieszkania bo często to które maja jest wynajęte i liczą że wszystko "ucichnie". I wszystko wskazuje na taki scenariusz bo na razie nic z serwerem nie jest robione, nie można sie zalogować, telefon w domu nie odpowiada a jeszcze parę dni temu odebrała matka i powiedziała (bezczelna) że to pomyłka (sic!)

Ja sie tylko dziwię że na tyle osób oszukanych nie wytworzyła sie jeszcze grupa chętna na wycieczkę do Chełmży. Ludzie, na co wy czekacie? Az sie Nowacki wyprowadzi? Czy może aż uzyskacie nakaz zapłaty w sądzie a komornik Wam odpisze że "nie może przeprowadzic egzekucji bo w mieszkaniu sa tylko puste butelki"?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to byłby bestseller. Choć ja bym zmienił tytuł "O tysiącu idiotów kupujących w ciemno".. Bo to zakrawa o kpinę aby ludzie kupowali jak szaleni coś w firmie o tórej dobrze wiadomo że to banda złodzieji.

... z tym się nie mogę zgodzić... jak kupiłem konto prawie rok temu, to w ogóle się tym nie interesowałem, a ze dałem symboliczną kwotę, to nie miałem co się zastanawiać.... w sumie powiem, że OPŁACAŁO KUPIC się tam konto. Straciłem naprawdę niewielką kwotę, a nabrałem sporo dośwadczenia.... zarówno życiowego jak i w dziedzinie hostingu. A konto nawet sie przydało na download i nawet na nim nie straciłem, a zysk jakiś tam mam. Konto przydało sie do zdobywania wiedzy o pozycjonowaniu, mysql i php. Co prawda dużo nierwów mnie to kosztowało i na telefony też wydałem w sumie ze 150 zł, oraz oczywiście dużo czasu poświeciłem na dzwonienie, maile i obsługę konta, ale patrząc, na wszystkie plusy i minusy, stwierdzam, że warto było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w firmie o tórej dobrze wiadomo że to banda złodzieji.

 

Ja sie tylko dziwię że na tyle osób oszukanych nie wytworzyła sie jeszcze grupa chętna na wycieczkę do Chełmży. Ludzie, na co wy czekacie? Az sie Nowacki wyprowadzi?

 

Ja juz mowilem o tym na samym poczatku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nigdy bardziej nie uśmiałem się czytając wasze posty, po 2 banda złodzieji ? Proszę o dowody. Pozaym na forum znalazła się masa JELENI, którzy potrafią nawet nie wchodzić na stronę i już wydawać opinie na podstawie wyższych postów, jest to moim skromnym zdaniem głupie. Poczekam na dalszy rozwój sytuacji. Złodziejem ma prawo nazwać tylko sąd.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×