Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sync.pl

SYNC.PL WIELKI SPADEK W RANKINGU - WYJASNIENIA

Polecane posty

a moze wystarczy wyslac dwa listy polecnone do rodzicow (kazdemu z osobna), z dokladnym opisam jak synek szarga ich nazwiska i ze oni bede mieli przez to sporo spraw sadowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pełen podziw dla sync.pl serwer działa dobrze :P nowy system fajnie sie sprawia

 

dziwne że jak wchodze na twoja strone to mi cos takiego sie pokazuje :roll:

 

Problem in Database Connection





This Website is powered by PostNuke

Web site powered by PostNuke ADODB database libraryPHP Scripting Language

Although this site is running the PostNuke software

it has no other connection to the PostNuke Developers.

Please refrain from sending messages about this site or its content

to the PostNuke team, the end will result in an ignored e-mail.

 

:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

<hahaha> to Cię podsumował :P

Ciekawe cze jak baza sie pojawi to bedzie z zawartością :D i jaka bedzie wymówka pana Administratora Sync.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo kurde bazy danych ni emam wgranej koleś! nie chce mi sie wgrywać narazie czasu nie mam. A tak pozatym wszystkie pliki itp. są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wsyzstko na kocie działa tylko nie chce mi się jej wgrać bo usunółem baze i muszę wgrać ją narazie czasu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie forumowicze,

 

stanąłem przed następującym problem i pragnę usłyszeć Waszych porad. Kupiłem ok. 2 miesiące temu konto reseller (5 GB/50 GB) za 364,78 zł (brutto) w firmie SYNC.pl. Już po pierwszych dwóch dniach byłem z niego bardzo niezadowolony: ograniczyli mi dostęp do SSH, serwer działał okropnie, a baza MySQL padała co jakieś 30 min. W każdym razie serwer się absolutnie nie nadawał do korzystania z niego. W związku z tym napisałem do administracji e-maila z prośbę o wycofanie mojej rejestracji i oddanie mi pieniędzy. Po takim zgłoszeniu nastąpiła 2 tygodniowa przerwa w kontakcie i nie odpisali mi. Odpowiedź doszła po 2 tygodniach, a w liście (e-mail) od nich przyznali mi rację i powiedzieli, że bez problemu zwrócą mi poniesione koszty (w całości, ponieważ zgłosiłem chęć do rezygnacji w ciągu 7 dni). Podałem im dwa numery konta, żeby im było wygodniej dostosować sobie odpowiedni bank i wszystko, co było niezbędne, abym otrzymał zwrot pieniędzy. Po kolejnych dwóch tygodniach przypominania im o zwrocie przestali się ponownie odzywać - czyli kolejny raz mnie "olali". Po tym wszystkim napisałem do administratora, który mnie chciał przekierować na adres biura (biuro@sync.pl), ale uświadomiłem mu, że to jego biuro tak świetnie pracuje, że nic nie robi i nie odpisuje, więc chyba im to powiedział i kolejnego dnia doszła do mnie odpowiedź, że koniecznie potrzebują to pisemnie i mam im wysłać list wraz z moim podpisem. Uczyniłem to oczywiście, bo co jest znaczek za 1,30 w stosunku do prawie 365 zł, które mi byli winni. Po takim czynie kompletnie zanikł kontakt do dnia dzisiejszego. Na e-maile kierowane pod dwa adresy podane na stronie (admin@sync.pl oraz biuro@sync.pl) nitk nie odpowiada, a dwa telefony (w tym jeden "alarmowy 24h") są nieczynne.

 

Jestem teraz w kropce i nie wiem co mogę jeszcze zrobić, żeby odzyskać swoje pieniądze. Wyjazd do Chełmży (tam się mieści firma) mi się jakoś nie widzi, bo kwota z kolei też nie jest najwyższa, ale jednak chciałbym ją odzyskać. Znacie jakiś sposób?

 

Należę do uczciwych osób i osobie, dzięki której odzyskam swoje pieniądze gwarantuję przelew w wysokości 50 zł!

 

Liczę na Waszą pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wysłanie listu poleconego z opisem zaistniałej sytuacji do niejakiej Janiny Nowackiej (matki nastoletniego 'biznesmena').

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adres Sync.pl.

O ile mi wiadomo, właściciel Sync.pl mieszka z matką - przyjmował wpłaty na jej konto (niektóre osoby wypowiadające się w tym temacie wspominają o tym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

A ten adres podany na stronie jest fikcyjny??

 

Ksiedza Skargi 10/73

87-140 Chelmza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem - trzeba sprawdzić. Najlepiej kontaktować się pod adresem, na jaki zarejestrowano działalność firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje, skontaktowac sie ze wszystkimi poszkodowanymi. Wyznaczyc jednego, np. ten kto mieszka najblizej Chelmzy, zrzucic sie na bilet dla niego i odwiedzic Pana Sync.pl i wyjasnic cala sytuacje. Zawsze jest szansa, ze zlapie sie jego rodzicow i wyjasni sie cala sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN
Nie wiem - trzeba sprawdzić. Najlepiej kontaktować się pod adresem, na jaki zarejestrowano działalność firmy...

 

Zarejestrowana działalnośc firmy jest ściemniona... On ma 15 lat.

 

---------------------------------

A tak na marginesie to ma u mnie DUŻEGO PLUSA. Mówił ,że nie będzie sie odzywac i żeczywiście sie nie odzywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrowana działalnośc firmy jest ściemniona... On ma 15 lat.

 

z innych wypowiedzi wynika, że jest zarejestrowana - na jego ojca

 

w sumie to naprawdę niezwykła historia - rodzice pozwalają 15 latkowi prowadzić firmę w ich imieniu :| żeby jeszcze dzieciak potrafił się tym zająć to naprawdę bym go podziwiał... ale wychodzi mu to jak wychodzi i można powiedzieć tylko jedno - to jest żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrowana działalnośc firmy jest ściemniona... On ma 15 lat.

Z rozmowy z Dominikiem Nowackim wiem, że firma jest zarejestrowana na jego ojca, Jana Nowackiego. A sam Dominik powinien miec teraz jakies 17 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak wyglądają procedury założenia sprawy sądowej?

 

Wysłany Sro Kwi 27, 2005 21:29:

 

Zna ktoś może jakiś aktualny kontakt z tym debilem? (GG, kom.?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ksiedza Skargi 10/73

87-140 Chelmza

 

jest to prawdziwy adres zamieszkania

 

ciekawe dane sa na whois infek.net (dawny jego chosting) i emce.us, gdzie dziwnym trafem figuruje adres sync.pl + dane dominika i jego matki. ale na pewno to "dziwny zbieg okolicznosci".

 

dla windowsowcow we whoisie pomocny moze byc www.godaddy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, a może temat sync.pl podrzucić jakimś dziennikarzom, najlepiej z TV? W końcu ile on miał lat jak zaczynał biznes 13?! Taka historia może ich zainteresować. I sprawę wyjaśnią napewno skuteczniej niż urzędy i może jakiś ciekawy reportaż nakręcą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, a może temat sync.pl podrzucić jakimś dziennikarzom, najlepiej z TV? W końcu ile on miał lat jak zaczynał biznes 13?! Taka historia może ich zainteresować. I sprawę wyjaśnią napewno skuteczniej niż urzędy i może jakiś ciekawy reportaż nakręcą....

 

tv nie wypada kopac lezacych

 

raczej zrobia z niego genialne dziecko, ktorym nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×