Skocz do zawartości
kraluk

[opinie] Insane.pl

Polecane posty

Gość Pokuć

Nie wiem ale szkoda mi insane, byli naprawdę dobrą firmą na dobrym poziomie. Pamiętam jak miałem przez miesiąc uptime 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra, o insane swego czasu było głośno nawet na wht, później T przestał się udzielać i klapa. Tak w ogóle to co dokładnie tam się dzieję - całkowity brak kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Zero kontaktu, pytałem o możliwość przedłuzenia konta - nikt nie odpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przykrością informujemy, że w związku z zaprzestaniem sprzedaży usług z zakresu webhostingu nie ma już niestety możliwości przedłużenia konta. Jeśli z jakichś powodów chcą Państwo przedłużyć konto o kilka dni — prosimy o informację. Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty, mamy nadzieję, że byli Państwo usatysfakcjonowani naszymi usługami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie sprawiali niezłego wrażenia tylko byli dobrzy a nawet bardzo dobrzy :), niestety od pamiętnego ataku DDoS i przenosin wszystko poszło w dół a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy to poczatek konca "tanich hostingow" ?

Insane, ktore obserwuje od lat mimo niefortunnej nazwy wydawalo sie byc "poukladana" firma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R.I.P :)
Niestety... Tylko po co ten uśmiech?

 

Swoja droga jak dlugo oni dzialali? Wydaje mi sie ze ladnych pare lat nieprawdaz?
Niekomercyjnie od 1998/99 (źródło: http://www.shells.pl/?go=o_nas), komercyjnie od połowy 2004 (od stycznia 2005 jako insane.pl).

 

Pytanie czy to poczatek konca "tanich hostingow" ?
Nie. Neas po prostu nagle zniknął (lub stracił zainteresowanie tego typu działalnością).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety... Tylko po co ten uśmiech?

Przeciez plakal nie bede.

Przeciez nie oznacza to ze wlascicielom nie wspolczuje(bez_uśmiechu.gif)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Neas po prostu nagle zniknął (lub stracił zainteresowanie tego typu działalnością).

 

Czemu ja sie osobiscie nie dziwie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglądało, bo która firma modernizuje swoją główną stronę kilka miesięcy, bez żadnej wiadomości o postępie. Ktoś wie ile jeszcze będą działały te serwery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety. Zero kontaktu, pytałem o możliwość przedłuzenia konta - nikt nie odpisał.

Dziwne, bo ja się mogę z nimi kontaktować bez problemu. Nawet pomogli mi zrzucić moją bazę danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, bo ja się mogę z nimi kontaktować bez problemu. Nawet pomogli mi zrzucić moją bazę danych.

 

Niestety moje maile pozostały bez odpowiedzi, możliwe, ze teraz ktos by odpowiedział, ale jestem 'przeniesiony' na nowy serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się przeniosłem od nich, bo miałem tam dwa serwisy, a ich serwery będą działać jeszcze do końca umowy na serwery, które wykupili chyba w OVH. Na szczęście wszystko poszło gładko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Firmę Insane i innych użytkowników za podanie błędnych informacji. Moje źródło informacji nie było wiarygodne. Powyższa informacja jest nieprawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serwery kolokowali we francji akurat więc nie rozumiem a Dziś w panelu u nich taki komunikat

 

[b]Ważna informacja[/b]
[b][font="Tahoma"]Drogi Kliencie,[/font][/b] We wrześniu planowaliśmy prezentacje nowego,
autorskiego panelu administracyjnego wraz z odświeżoną ofertą. 
Nowy panel administracyjny po wielu miesiącach wytężonych prac jest już gotowy. 
Niestety szereg niezależnych od nas zdarzeń w tym niespodziewana zmiana sytuacji osobistej 
właściciela INSANE zmusiła nas do ograniczenia działalności firmy.

W związku z tym z przykrością informujemy, że nasze serwery webhostingowe
zostaną wyłączone dnia [b][font="Tahoma"]1 listopada bieżącego roku[/font][/b]. 
Prosimy o pobranie swoich danych i zakończenie wszelkich prac na koncie do dnia 1 listopada bieżącego roku. 
W przypadku gdy okres ważności Państwa konta upływa później,
informacje na temat możliwości zwrotu niewykorzystanej części abonamentu znajdują się poniżej.

Jest nam niezwykle przykro, że nie możemy już w tej chwili świadczyć usług webhostingu. 
Włożyliśmy bardzo wiele pracy w rozwijanie autorskiego oprogramowania i szeregu rozwiązań
mających na celu ciągłą poprawę jakości naszych serwerów wirtualnych.
Mamy nadzieję, że okres współpracy z nami oceniają Państwo pozytywnie.

Z poważaniem
Zespół INHOSTING


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak się to skończyło, bo firma była naprawdę dobra. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek nawalił mi u nich serwer poza pamiętnym atakiem DDos. Bok zawsze odpowiadał na moje pytania nawet w środku nocy, dlatego tym bardziej żałuję, że tak się stało. Jak dla mnie, w tej kategorii cenowej byli najlepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, szkoda :) tym bardziej ze na ich serwerach stawiałem moją pierwszą "stronkę".

Ja przenosiłem się do nich po innych niezadowalających mnie firmach i grzałem tam miejsce już ponad ładny rok. Miałem tylko jedną awarię serwera (atak DDos) i to wszystko. I czego trzeba było chcieć więcej gdy serwer działał zawsze jak należy. Dedyków i VPS-ów nie potrzebowałem, bo strona by ich nawet nie wykorzystała do celów do jakich są zaprojektowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postarasz się to dasz radę, hosting jest tak różnorodny że nawet każdy wybredny znajdzie swoją firmę/krzaka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę szkoda, bo lubiłem ten hosting, szczególnie, że serwery zlokalizowane były w polsce, ale cóż, są jeszcze inne dobre i w miare niedrogie hostingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×