Skocz do zawartości
elroy

Konta pocztowe dla firmy

Polecane posty

Poszukuję hostingu (bez www, interesuje mnie sama poczta) o następujących wymaganiach (migrujemy z home.pl)

 

- do 50 GB per skrzynka IMAP

- maksymalnie 40 kont

- webmail, autoresponder, lisy mailingowe, aliasy

- lokalizacja PL, DE, FR

 

Zależy nam nam rzecz jasna na stabilności i dobrej obsłudze.

 

Jeżeli znacie jakąś tanią ofertę (niż w OVH) na Exchange, to będę wdzięczny za sugestie.

 

Budżet do 800/rok (maks do 1000)

Edytowano przez elroy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy rozwiązanie oparte na serwerze Zimbra wchodzi w grę?

Funkcjonalności bardzo podobne - webmail, autoresponder, listy mailingowe i aliasy są.

Do tego Exchange ActiveSync.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dhosting.pl, jakość nie gorsza niż home, a support na pewno parę skal lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

@Mateusz D: Nie w tym budżecie, tu jedynie OVH ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję hostingu (bez www, interesuje mnie sama poczta) o następujących wymaganiach (migrujemy z home.pl)

 

- do 50 GB per skrzynka IMAP

- maksymalnie 40 kont

- webmail, autoresponder, lisy mailingowe, aliasy

- lokalizacja PL, DE, FR

 

Zależy nam nam rzecz jasna na stabilności i dobrej obsłudze.

 

Jeżeli znacie jakąś tanią ofertę (niż w OVH) na Exchange, to będę wdzięczny za sugestie.

 

Budżet do 800/rok (maks do 1000)

 

czyli exchange nie jest głównym elementem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@patrys jasne, że budżet miesięczny byłby wyższy niż tutaj roczny zaproponowany. Chodzi mi, że jeśli chce się coś dobrego to trzeba zapłacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, że poczta jest krytyczna, a cena Google Appsów to jest mniej niż godzina pracy pracownika. Wystarczy, że oszczędzi użytkownikowi dwie minuty dziennie i już jesteś do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Czy można wiedzieć jaka jest przyczyna migracji?

 

Zapewne postępujący spadek jakości usług w home.pl, w szczególności nieustanne przygody z dostępnością webpoczty w nowej odsłonie (OX).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×