Skocz do zawartości

elroy

Użytkownicy
 • Zawartość

  103
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

6 Normalna

2 obserwujących

O elroy

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  HB

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 1. Witam serdecznie! Zlecę instalację rocket.chat na vpsie z Debianem 7.11. Niestety podczas instalacji wedle dokumentacji sypie mi błędami zależności pakietów przy mongodb, a niestety z czasem bardzo krucho na wgryzanie się w temat. Na czas pracy w razie potrzeby udostępniam osobnego vpsa tylko na potrzeby tego zlecenia do testów i rozeznania sytuacji. (w ramach jakby się coś mocniej skomplikowało) Dziękuję!
 2. Witam serdecznie, Poszukuję vpsa coś około 2GB ramu, 50GB dysk, myślę, że dwa rdzenie będą wystarczające. Na maszynie potrzebuję umieścić sklep z około 60tys produktów. Sam sklep chodzi bardzo dobrze i na hostingach współdzielonych, ale wąskim gardłem stało się podpowiadanie produktów live w wyszukiwarce. Aktualnie trwa to około 5sekund Sklep przeszukuje po prostu tabelę _products. Wedle autorów czas oczekiwania na podpowiedź jest proporcjonalna do wydajności mysqla Dodatkowo poszukuję też sprawnego administratora w celu zerknięcia i optymalizacji po instalacji serwerów.
 3. Skorzystałem z MyDevil i jak na razie wszystko extra
 4. Dziękuję za wpis, lecę testować
 5. Dzień dobry! Poszukuję dla sklepu hostingu gdzie w godzinach nocnych (4-5) będę mógł wykonać skrypt php z czasem działania około 20-30minut. Później ten czas spadnie do 15min. Jest to synchronizacja produktów z pliku csv (130MB) i niestety nie da się tego na ten moment zrobić w partiach. Wymagane php 5.6 i około 20GB miejsca. Lokalizacja PL/DE/FR. Budżet około 200zł/rok + 1 dzień na testy. ssh byłoby super. Zdaję sobie sprawę, że to zadanie dla VPSa ale pozostały ruch i obciążenie jest już całkowicie normalne i wolałbym uniknąć administracji. Poczta na innym serwerze. Dziękuję za oferty.
 6. Konta pocztowe dla firmy

  Nie, Exchange nie jest priorytetem.
 7. Konta pocztowe dla firmy

  Poszukuję hostingu (bez www, interesuje mnie sama poczta) o następujących wymaganiach (migrujemy z home.pl) - do 50 GB per skrzynka IMAP - maksymalnie 40 kont - webmail, autoresponder, lisy mailingowe, aliasy - lokalizacja PL, DE, FR Zależy nam nam rzecz jasna na stabilności i dobrej obsłudze. Jeżeli znacie jakąś tanią ofertę (niż w OVH) na Exchange, to będę wdzięczny za sugestie. Budżet do 800/rok (maks do 1000)
 8. [OPINIE] ultimahost.pl

  Jako, że praktycznie jestem zdecydowany przenieść dwa dotychczasowe vpsy do Ultimy, pytanie do posiadaczy ovz.4096MB lub ovz.8192MB o kwestie prędkości na dyskach ssd. Można prosić o wynik działania poniższego? dd if=/dev/zero of=/tmp/test bs=64k count=16k conv=fdatasync ps: webh wytestowałem, ale zależy mi na wyniku też z UH.
 9. Witam Zlecę wykonanie skryptu prezentującego dane z mysql w formie tygodniowej. Mam poprawną bazę, gotowe zapytania sql, potrzebuję tylko ubrać to w skrypt prezentujące dane w odpowiedniej formie. Plus minus takiej http://pastebin.com/raw.php?i=0fchacaU Myślę, że osobie znającej php nie zajmie to więcej niż 20 minut. Po szczegóły zapraszam na PW. edit: oczywiście chodzi o zasadę prezentacji danych - bez szablonu html, tabelek itp. Sam "goły" kod.
 10. Cześć! Dzięki, dokładnie o to mi chodziło. Jestem Twoim dłużnikiem.
 11. Prawie Jak ustawię zakres daty na jeden dzień, to zlicza prawidłową ilość, w zakresie od-do już nie. Podaje nie prawidłowe liczby. Jakieś sugestie?
 12. Muszę obliczyć po prostu sumę sprzedaży top10 produktów z danego okresu. Więc odpowiadając na pytanie, chyba wartość kolumny ilosc_sztuk_s ? W przypadku powyższym, to do czego dążę to wartość 12 czyli suma kolumny ilosc_sztuk_s ograniczona do dziesięciu rekordów.
 13. Cześć Mam taką tabelę DATA_RAPORTU | Nazwa_indeksu | Ilosć_sztuk_s -------------------------------------------------------- 2014-01-01 aaaaa 4 2014-01-02 aaaaa 5 2014-01-03 bbbbb 3 Zliczam sobie rekordy tak: SELECT data_raportu, Nazwa_indeksu, SUM(`Ilosc_sztuk_s`) FROM raporty WHERE (`data_raportu` BETWEEN '".$wys."-15' AND '".$wys."-31') GROUP BY Nazwa_indeksu ORDER BY data_raportu, SUM(`Ilosc_sztuk_s`) DESC LIMIT 2 Wynik Nazwa_indeksu | Ilosć_sztuk_s -------------------------------------------------------- aaaaa 9 bbbbb 3 Teraz potrzebuję zliczyć sumę Ilosc_sztuk_s z limitem do tych 2 pozycji Jak powinienem odpytać bazę? Dzięki za pomoc, bo mam zaćmienie i utknąłem
 14. Niestety nie jestem zbyt programistycznie biełgy. Czy mógłbym prosić o pomoc w rozbudowie poniższego skryptu o usuwanie spacji? Poniższy dodaje datę do pliku raportycsv $filename="raportcsv"; $arrFile = file($filename); $currentLine = 0; $cntFile = count($arrFile); while( $currentLine <= $cntFile ){ fwrite($fp, $arrFile[$currentLine]."".$data_raportu.","); $currentLine++; }
 15. Sęk w tym, że nie umiem Plik csv ma mniej więcej taką strukturę. Z usunięciem wszystkich spacji raczej poradziłbym sobie, ale wtedy będę miał do poprawy opis produktu, gdzie są spacje... 333121,1231456666,34257777,JAKIŚ OPIS PRODUKTU,1 423,8821123123
×