Skocz do zawartości
dinek

Serwery Dedykowane Od 80pln Brutto (netdirekt.de)

Polecane posty

Witam,

 

Firma Exportal jest partnerem Netdirekt.de na Polske. Oferujemy nastepujace serwery dostepne od reki:

 

Intel P3 733MHz

256MB RAM

10GB HDD

500GB transferu

Debian/Suse/Fedora

 

Oplata miesieczna: 79 PLN brutto

 

Intel P3 1GHz

512MB RAM

20GB HDD

1000GB transferu

Debian/Suse/Fedora

 

Oplata miesieczna: 119 PLN brutto

 

Intel Celeron 2.4GHz

512MB RAM

80GB HDD

1000GB transferu

Debian/Suse/Fedora

 

Oplata miesieczna: 199 PLN brutto

 

Intel P4 2.53GHz

512MB RAM

40GB HDD

2000GB transferu

Debian/Suse/Fedora

 

Oplata miesieczna: 199 PLN brutto

 

Intel P4 2.4GHz

1GB RAM

80GB HDD

3000GB transferu

Debian/Suse/Fedora

 

Oplata miesieczna: 280 PLN brutto

 

Intel P4 3GHz

1GB RAM

2x120GB HDD

4000GB transferu

Debian/Suse/Fedora

 

Oplata miesieczna: 380 PLN brutto

 

oraz

 

AMD XP 2800+

1.5GB RAM

2x120GB HDD

3000GB transferu na porcie 100mbit

Debian/Suse/Fedora

 

Oplata miesieczna: 340 PLN brutto

 

Wszystkie serwery sa dostepne od reki.

Kontrakt miesieczny z 30-dniowym okresem wypowiedzienia.

 

Nie oferujemy panelu Cpanel.

Directadmin 45PLN brutto miesiecznie lub 240PLN brutto oplata jednorazowa.

 

Licencja Windows 2003WEB - 80PLN brutto miesiecznie.

 

Lokalizacja: Frankfurt, Tenovis

 

Lacza: 7Gbit (Netdirekt):

2Gbit Telia

1Gbit KPN

1Gbit Global Crossing

1Gbit Lambdanet

2Gbit DeCIX

 

Serdecznie pozdrawiam.

Dino Strzeminski

dino@exportal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kontrakt miesieczny z 30-dniowym okresem wypowiedzienia.", możesz też wziąść na 12 mc, wtedy będziesz miał taniej... Korzystam z usług tej firmy i mogę ją naprawdę polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również korzystam z usług exportal i jestem w pelni zadowolony ze wspolpracy z ta firma. Dlatego do wszystkich ktorzy sie wachaja -> pewna i konkretna firma. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.exportal.pl - jak byk. Naucz się szukać informacji...

 

A skąd wiesz że informacja na stronie pokrywa się z tym co jest tutaj? Ceny sa mniejsze, mniejsza jest powierzchnia, może jest np. jeden IP zamiast dwóch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z paru doswiadczen w exportal.pl nauczylem sie pewnej zasady - tam nie dostaniesz mniej, co najwyżej więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sytuacja z panelem Confixx?

Samo Netdirekt go udostępnia, czy wy też macie taką możliwość, jeśli tak to za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Netdirekt jako taki nie oferuje paneli administracyjnych oprocz takiego prostego EZAD, ktory nie dosc, ze jest po niemiecku to nie jest za bardzo intereujacy. Maja go troche pozmieniac, ale sa to plany wakacyjne wiec zobaczymy jak to bedzie.

 

Jesli chodzi o confixa to moge go zaoferowac za 48PLN brutto miesiecznie. Ja osobicie preferuje DirectAdmina.

 

Serdecznie pozdrawiam.

Dino Strzeminski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

Ja mam pytanie czy istnieje mozliwosc wykupienia servera ale z nielimitowanym transferem ( przeznaczenie na radio internetowe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, masz tylko takie serwery jak tutaj, nie ma raczej od tego odstępstw. Ale uważam że i tak transfer jaki tu oferują jest dość duży, więc powinnien Ci w zupełności wystarczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Netdirekt ma w swojej jeden serwer z nielimitowanym transferem jednak z tego co pamietam to cena takiego serwera to powyzej 1000PLN netto dlatego nie mamy ich w ofercie. Jezeli Pan chce to moge sie dokaldniej zorientowac.

 

Jezeli potrzebuje Pan nielimitowanego transferu to jest sporo takich firm w Niemczech.

 

Pozdrawiam.

Dino Strzeminski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki
Nie, masz tylko takie serwery jak tutaj, nie ma raczej od tego odstępstw. Ale uważam że i tak transfer jaki tu oferują jest dość duży, więc powinnien Ci w zupełności wystarczyć :(

Dlaczego piszesz ze powinien mi starczyc ? Wiem na co potrzebuje server i co mi powinno starczyc ;) Radio Internetowe ktore utrzymuje 300 osob w jednym momencie w jaklosci 96kbps zzera okolo 80 tb miesiac. Dlatego szukam servera dedykowanego nieograniczonym transferem, najlepsza oferta jaka znalazlem ejst server4you.de oraz strato ale niemoge znalesc osoby ktora bedzie posredniczyc w sprzedazy bo nie satysfakcjonuje mnie podpisywanie umowy na caly rok. Koniec offtopicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie znajdziesz takiego lacza _nawet_ unlimited przez ktore przepchnicesz 80TB danych.

 

Powód - kazde łącze ma limit - jesli nie narzucony przez providera to przez strukturę.

Poza tym, potrzeba poteznych maszyn aby utrzymaly taki ruch.

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego piszesz ze powinien mi starczyc ? Wiem na co potrzebuje server i co mi powinno starczyc :( Radio Internetowe ktore utrzymuje 300 osob w jednym momencie w jaklosci 96kbps zzera okolo 80 tb miesiac.

 

Szuaksz łącza a o konfiguracji sprzętowej nie pomyślałeś? Jaka maszyna (i za ile) miała by to uciągnać i jakie by musiało by być łącze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znajdziesz takiego lacza _nawet_ unlimited przez ktore przepchnicesz 80TB danych.

 

Powód - kazde łącze ma limit - jesli nie narzucony przez providera to przez strukturę.

Poza tym, potrzeba poteznych maszyn aby utrzymaly taki ruch.

pozdr.

 

Rafiki miał chyba na mysli mniejszy ruch 80 tb (terabitow) = 10 TB

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

j/w miedzy tb/Tb a TB jest roznica panowie. A wiec polecam lekka edukacje czym sie rozni bit od bajt ;)

 

A konfiguracja sprzetowa taka ktora utrzyma proces servera shoutcast ktory zzera najwiecej cpu podczas laczenia sie osoby z serverem. A pamiec ram wystarczy nawet 256.

 

Co do lacza przy 300 sluchaczach w jakosci 96 kbps starczy nawet 30 mbps, natomiast mam zamiar ruszyc z nowym kanalami wtedy maxymalnie 1000 sluchaczy utrzyma lacze 100mbps.

 

A o tym ze kazde lacze ma limit wiem doskonale, chociazby maxymalny rozmiar danych ktore lacze jest w stanie wyslac i odebrac, ale wystarczy troche matematyki lub podpierac sie czyms takim jak: http://radiowoz.pl/index.php?option=com_wr...r&Itemid=96

 

Wiec jezeli nie wiecie czegos dokladniej nie ironizujcie odrazu sie z kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie ironizował, po prostu zle zrozumielismy:)

10TB - to nadal sporo ruchu;)

 

No i chyba szybki, wydajny dysk bedzie potrzebny : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łącze o jakim piszesz czyli 100 Mbps (Flatfee) to koszt w leaseweb € 1000.00 - to cena bez serwera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z paru doswiadczen w exportal.pl nauczylem sie pewnej zasady - tam nie dostaniesz mniej, co najwyżej więcej

 

 

Witam.

 

Mam prośbę możesz podać przykłady? Bo generalnie ja widzę kilka

 

- nie musze mieć karty kredytowej

- i mam fakturę Polska (22%)

- pomoc i te inne po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

My go instalujemy.

 

Dino Strzeminski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×