Skocz do zawartości
servis

Problem Z Superhost.pl

Polecane posty

Witam zauważyłem dziś o 18,33 brak serwisu www.superhost.pl w necie co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zauważyłem dziś o 18,33 brak serwisu www.superhost.pl w necie co wy na to?

Pewnie im łącze znowu padło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zauważyłem dziś o 18,33 brak serwisu www.superhost.pl w necie co wy na to?

 

nie dziala tez www.serwerydedykowane.pl i www.webstat.pl.

chyba padlo im łącze do Level3.

 

mam nadzieje że to chwilowe kłopoty, ale swoja drogą zobaczymy jak sprawny jest ich support? W np Leseweb technik chyba zabrałby się do naprawy w poniedzialek ;) (mam na mysli najtanszy support).

Zobaczymy jak to bedzie w serwerydedykowane.pl ?

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już działa bez problemów.

 

No to nie jest tak zle z ich obslugą/supportem ;)

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze naprawa jest strasznie dluga. Czekam ponad 24 godziny na to az usuna awarie. Czy spotkaliscie sie z tak dlugimi przestojami u innych powaznych firm jak home, netart, kei ?

Ja nigdy. Najwiekszy przestoj z jakim mialem do czynienia u tych firm to ok 1.5 godziny i to byla juz podobno wtedy powazna awaria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie jest tak zle z ich obslugą/supportem ;)

 

Nie zartuj ... sa rozwiazania, ktore moga chronic przed takimi sytuacjami. Cuz dziwie sie tej firmie, bo to juz nie pierwszy raz wystepuje ten problem, chociaz moze przy tych cena jej klienta to nie przeszkadza i sa zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle, ze naprawa jest strasznie dluga. Czekam ponad 24 godziny na to az usuna awarie. Czy spotkaliscie sie z tak dlugimi przestojami u innych powaznych firm jak home, netart, kei ?

Ja nigdy. Najwiekszy przestoj z jakim mialem do czynienia u tych firm to ok 1.5 godziny i to byla juz podobno wtedy powazna awaria.

 

co to za awaria? 24 h to strasznie dlugo. Kiedyś tak długą awarię miałem tylko w www.komrel.net !

w home.pl nie mam serwera ale nie slyszalm o dluzszych awariach u nich.

W kei.pl to awarie się zdażały ale żadna nie trwała dluzej niz ok 1 godziny od jej zgloszenia.

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia jaka to byla awaria ale od godziny 7:30 (wtedy zarejestrowalem problem ale moze juz byl wczesniej) 8 lipca 2006 do godziny 11:00 9 lipca 2006 czyli conajmniej 27 godzin trwala awaria. Pomine to jakie straty poniesli klienci ogolem za ta awarie. Sklepy, zamowienia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia jaka to byla awaria ale od godziny 7:30 (wtedy zarejestrowalem problem ale moze juz byl wczesniej) 8 lipca 2006 do godziny 11:00 9 lipca 2006 czyli conajmniej 27 godzin trwala awaria. Pomine to jakie straty poniesli klienci ogolem za ta awarie. Sklepy, zamowienia itd.

 

Jesli klient wybral nieadekwatna usluge do swoich potrzeb to niech lepiej pomysli o zmianie uslugodawcy, a nie marudzi na temat strat. Jesli 27 godzin niedostepnosci serwisu internetowego generuje realne pokazne straty to klient powinnien dobrac odpowiednie rozwiazania oraz uslugi, aby zapobiec wiekszosci sytuacji, a w przypadku ich wystapenia serwis nadal byl dostepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym stanowczo ODRADZIĆ wszystkim superhost.pl.

 

Mam u nic serwer resellerski, na którym działa 6 stronech moich klientów, którym zrobiłem strony. Ilość odwiedzin tych stron to miesięcznie łącznie poniżej 500 wejść - czyli obciążenie żadne. Ale to co ostatnio odstawili to paranoja.

 

1. moje konto zostało bez mojej wiedzy przeniesione do The Planet,

2. po przeniesieniu nie działały strony (przez 2 dni), potem www zaczęło działać ale 5 dni nie działała poczta przez pop3

 

wydałem majątek na telefony, pisałem e-maile - bez odpowiedzi.

 

Ostrzegam. Lepiej dopłacić i kupić jakiegoś VPSa w porządnej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym stanowczo ODRADZIĆ wszystkim superhost.pl.

 

Ostrzegam. Lepiej dopłacić i kupić jakiegoś VPSa w porządnej firmie.

 

nowosci nie odkryles, wszedzie sie wszystko rozbija o kase, sa firmy, ktore ida na "masowke" a sa takie ktore traktuja klienta indywidualnie, roznica polega na tym ze hosting w tych 1 wacha sie w przedziale od 50-500 pln za rok a w tych 2 od >1000 pln za rok, taka to roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu jeszcze ktokolwiek opłaca swoje konta w superhost, to jakiś fenomen? Bo inaczej tego uznać nie można... Ja po takich numerach od razu się wynoszę. Znalazłem już odpowiednią ofertę dla mnie, VPS w cenie ok. 200 zl za miesiac czyli tyle co moj reseller, firma stabilna i ma dobre opinie. Ja nie placilem im 500 zl za rok, tylko duzo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu jeszcze ktokolwiek opłaca swoje konta w superhost, to jakiś fenomen? Bo inaczej tego uznać nie można... Ja po takich numerach od razu się wynoszę. Znalazłem już odpowiednią ofertę dla mnie, VPS w cenie ok. 200 zl za miesiac czyli tyle co moj reseller, firma stabilna i ma dobre opinie. Ja nie placilem im 500 zl za rok, tylko duzo wiecej.

 

Do jakiej firmy się przenosisz?

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena 200 zl za konto VPS o porządnych parametrach jest dobrą ceną. Za kwote poniżej 200 zl rzadko gdzie można znaleźć VPSa o odpowiedniej wydajności. Tym bardziej, że jeżeli ktoś oczekuje możliwości wygenerowania np. 300-400 GB miesięcznie, to musi chce czy nie chce za ten transfer zapłacić. Bo chyba żadna firma ze swojej kieszeni nie będzie dokładała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Myszek ... za 200pln/mc a nawet za 120pln masz możliwość zakupu dedyka np. w netdirect.de (przy zakupie masz od razu skonfigurowane "defalut" wszystkie usługi (www, poczta, mysql, etc).

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku VPS w EuroVPS i innych dobrych firmach (także w Polsce), mam też pełen support, nie muszę się o nic martwić. A taki dedyk w netdirect.de darowałbym sobie, nie jest to firma którą moim zdaniem powinno się polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku VPS w EuroVPS i innych dobrych firmach (także w Polsce), mam też pełen support, nie muszę się o nic martwić. A taki dedyk w netdirect.de darowałbym sobie, nie jest to firma którą moim zdaniem powinno się polecać.

 

Masz jakieś przykre doświadczenia z netdirect?

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×