Skocz do zawartości
protoplasta

Shared/VPS 10-15zł/mc

Polecane posty

Chcę zacząć redukować koszta i przenieść kilka stron na jeden serwer, dokładnie forum IPB z niewielkim ruchem i jedną albo dwie strony na wordpressie. Zależy mi na stabilności, wydajności i niskiej cenie, do tego dochodzi możliwość pełnej konfiguracji pliku php.ini (a nie wszędzie się da to zrobić) i htaccess mile widziany. Ruch póki co nie jest jakiś duży i można liczyć go w kilku tysiącach uu mc, ale zawsze się może coś więcej dziać na jednej ze stron, dlatego też fajnie jeżeli można by było w miarę szybko ulepszyć wchodząc na wyższy plan. Zastanawiam się czy w tej cenie da się zdobyć coś rozsądnego, a że strony nie zarabiają milionów to nie chce też wydawać na nie zbyt dużo. Dlatego też mam dylemat czy może shared czy też VPS. Od razu pomyślałem o ofertach mydevil i ovh, ale może sami macie coś lepszego do zaproponowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Wejdź na linuxic.com, 30 dni testu hostingu WWW gratis. Dość tanie rozwiązanie a bardzo dobrze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HostingHouse, mzone, OVH. Z pewnością nie Mintshost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@SiXwishlist pytanie czy macie możliwość zmodyfikowania mi php.ini i zablokowania niektórych rzeczy bo z poziomu klienta raczej na pewno się nie da.

@MicroVPS.pl już testowałem i zbyt słabe parametry jak na moje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@SiXwishlist pytanie czy macie możliwość zmodyfikowania mi php.ini i zablokowania niektórych rzeczy bo z poziomu klienta raczej na pewno się nie da.

 

tz jakich? Używając pliku .htaccess można dowolnie włączyć i wyłączyć moduły. Oczywiście jak najbardziej możemy prze konfigurować usługę by dopasować obsługę php pod wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tz jakich? Używając pliku .htaccess można dowolnie włączyć i wyłączyć moduły. Oczywiście jak najbardziej możemy prze konfigurować usługę by dopasować obsługę php pod wymagania.

 

Chodzi mi o coś takiego

disable_functions = escapeshellarg,escapeshellcmd,exec,ini_alter,parse_ini_file,passthru,pcntl_exec,popen,proc_close,proc_get_status,proc_nice,proc_open,proc_terminate,show_source,shell_exec,symlink,system

Edit: Martwi trochę mała ilość transferu bo codzienne backupy wydaje mi się że mogą spokojnie go zużyć.

Edytowano przez protoplasta (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zachęcam do zapoznania się z pakietem START. Przy płatności rocznej koszt miesięczny za usługę wynosi 14,25zł... Z każdym rokiem posiadania usługi u nas staje się ona co raz tańsza (więcej szczegółów: http://webh.pl/programy-rabatowe ).

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×