Skocz do zawartości
???

Jakie biuro podróży na kilkudniowy urlop w Polsce?

Polecane posty

Witam, Panowie mam do was pytanie czy znacie jakieś sprawdzone biura które organizują wycieczki na kilka dni np. nad morze, w góry? Moi staruszkowie chcą się gdzieś wybrac i zapytali się mnie czy nie znalazł bym im czegoś, sam nie mam pojęcia gdzie szukac i wolał bym moze coś sprawdzonego znaleźć poleconego, interesuje ich wypad na 3 lub 5 dni, wyjazd z WAW, koniec sierpnia, budżet nie wiem ile można zapłacić za takie coś 1000zł? 1500? Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej samemu w kraju gdzie zna się język, warunki cenowe, można znaleźć wiele informacji w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja sobie wyjeżdżam na weekendy (2 noce najczęściej) to wychodzi mi wydatków około 300zł(/os) - ale to prywatnie a nie biuro podróży.

Dojazd często łapie jakieś polskiebusy/ przewozy regionalne/ słoneczne czy inne tanie wynalazki - koszt dojazdu i powrotu zazwyczaj zamyka mi się w 50zł (ostatnio jechałem warszawa - poznań w jedną stronę za 15zł a w drugą za złotówkę przewozami regionalnymi) - do tego nocleg z 50zł/osoba/noc (zależy też gdzie - czasem trochę drożej) i do tego jakieś żarcie + ewentualne bilety do zwiedzania. Czy jest sens pakować się w zorganizowane wycieczki? Wolę poświęcić wcześniej godzinkę dwie i sobie zrobić mapkę co warto zwiedzić.

 

Byłem już na takich wycieczkach z 10 razy w ciągu ostatnich kilku lat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Najlepsze wyjazdy są na spontanie :D

 

Brat jak na euro przyjeżdżał do nas z ekipą (około 20 osób) to spotkał dwóch bardzo fajnych kibiców którzy stwierdzili że pojadą na euro i jak stali tak pojechali. Jedyny bagaż jaki mieli ze sobą w pociągu to kilka piw (jechali ze szczecina do warszawy). Bez zaplanowanego noclegu - pełen spontan. Tak na 2-3 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką wycieczkę kilkudniową można spokojnie samemu zorganizować. W końcu to odpoczynek w kraju, a nie wyjazd do egzotycznego kraju. Może na przykład baseny termalne w górach lub podobne ośrodki? 1500 zł na dwa dni powinno chyba wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1500 na dwa dni?, Warszawa się bawi ;).

 

Ale też uważam, że samemu lepiej szczególnie w PL. Pytanie czy to ma być leżenie do góry brzuchem czy bardziej aktywny wypoczynek.

Jak leżenie to SPA jak tutaj sugerowali poprzednicy, jak aktywnie to ja polecam Bieszczady (np. willa Łuka - http://willaluka.pl/).

 

Nad morzem polskim IMHO strasznie drogo i tłoczno (taniej można się pobawić w Bułgarii, a cieplej i czyściej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1500 na dwa dni?, Warszawa się bawi ;).

 

Za 1500 można pojechać spokojnie na tydzień... We dwie osoby... ;) Ale to już chyba na spartańskich warunkach...:P Chociaż w sumie mi chyba zazwyczaj wychodzi coś około 100zł za dzień wyjazdu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×