Skocz do zawartości
VIPserv.org

Pytania, komentarze Vipserv.org

Polecane posty

Hi

 

Dla mnie nic specjalnego,np konto Vip 600 - cena 264PLN/rok za ta oferte nie jest rewelacyjna, no i ja mam niestety ping do nich okolo 130 ms ;) i jak dla mnie niski miesieczny transfer danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniższe punkty regulaminu określają zasady korzystania z usług oferowanych przez firmę Jan Krzysztof Dembicki Yum.pl. Firma ta w ponizszym regulaminie okreslana jest mianem usługodawcy. Usługobiorca usług tej firmy określany jest w poniższym regulaminie mianem Klienta.

 

Możliwości całkiem niezłe ale drogo jak na firmę bez podanego adresu i ustalonej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam opinie o mniej popularnych firmach i trafiłem na VIPserv.org

Wydaje się być mało popularny, więc może mało na nim wszelkiego rodzaju "pożeraczy zasobów", którzy masowo instalują przema? Czy ktoś z nich korzysta w ogóle, ma jakieś doświadczenia?

 

Jeśli chodzi o dane firmy, to się o dzwio pojawiły:

Jan Krzysztof Dembicki Yum.pl

01-494 Warszawa

ul. Rosy Bailly 5/33

Regon: 140263142

NIP: 5222718918

Niby działa już od jakiegoś czasu, ale czy to po prostu mało popularny hosting czy krzak?

 

PS. Ciekawe informacje zwraca whois domeny vipserv.org... Zarówno rejestrujący jak i rejestrator to:

Name: Michal Januszkiewicz

Organization: Domenka.net

Address 1: Sosnkowskiego 31

City: Warszawa

State: Mazowieckie

Zip: 02495

Country: PL

Phone: +48.000000000

Fax: +48.000000000

Email: admin.at.spawarka.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia

 

vipserv.org używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa.

 

Certyfikat nie jest zaufany, ponieważ certyfikat wystawcy jest nieznany.

 

(Kod błędu: sec_error_unknown_issuer)

 

* Powodem tego może być nieprawidłowa konfiguracja serwera albo próba podania się za ten serwer przez podmiot nieuprawniony.

 

* Jeśli użytkownik łączył się wcześniej z tym serwerem, błąd może być tymczasowy – w tej sytuacji należy spróbować ponownie później.

 

Strona nie działa w pełni

 

Trochę wstyd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jinx, sam jesteś wstyd ;) Bodajże każdy cPanel tak ma (certyfikat SSL jest "samopodpisany"), to raczej wina najnowszego FF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wina najnowszego FF bo też na webd, neteasy to miałem i ręcznie trzeba to ustawiać, ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe czytaj Ty komunikaty na ekranie :( Używasz FF3? Używasz :( Dodaj certyfikat do zaufanych.

 

Zgadza się. Na stronie http://vipserv.org/ jest też możliwość pobrania i zainstalowania w przeglądarce certyfikatu CA którymi wszystkie certyfikaty na vipserv.org sa podpisane. Użytkownik ma nawet możliwość wygenerowania sobie certyfikatów podpisanych tym CA dla poczty i swoich stron https. My w vipserv.org nie jesteśmy zwolennikami skostniałych rozwiązań jakimi są centra certyfikacji (bankozaurus?- nie - certyfikozaurus + naskozaurus). Wolimy nowoczesne rozwiązania otwartego źródła.

 

Jeśli chodzi o panel kontrolny to wyjaśnię że z cpanelem na już tylko wspólne jedno - wygląd. Możliwości cpanela wiele lat temu przestały wystarczać nam i naszym użytkownikom więc zaprojektowaliśmy od zera nowy panel, a wygląd pozostał podobny aby użytkownicy się nie pogubili (i tak się trochę gubili ;)

 

Vipserv.org to dynamicznie rozwijająca się firma hostingowa - wystarczy spojrzeć na stronę id dzał nowości. Do ostatnich dodatków należy SVN, Trac, Bugzilla, Django i dziesiątki autoinstalatorów najpopularniejszych aplikacji PHP. Więcej szczegółów na głównej stronie.

 

Jeśli chodzi o support to nasz średni czas odpowiedzi jest znacznie poniżej 30 minut. Bardzo często użytkownik uzyskuje odpowiedź natychmiast - tak szybko ile wymagane jest na napisanie rzetelnej i dokładniej odpowiedzi. Oprócz pozytywnych opinii użytkowników które cytujemy na podstronie głównej strony, mogę powiedzieć że niecały tydzień temu dostaliśmy pocztą 2 opakowania czekoladek od klienta wraz z podziękowaniami. Ciekawe ilu firmom to się zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak u mnie wszystko pięknie chodzi (szybciej niż w innych firmach np. z livenetu , nazw nie wymieniam :rolleyes: )

Jedynym minusem jest brak kontaktu telefonicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazw nie wymieniasz ale livenet wstawiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie masz problemy z szybkością czego oczekujesz i czemu piszesz naszej firmy ? Nie jestem jej właścicielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tam konto i sprawuje się doskonale jak na moje potrzeby i wymagania jeśli chodzi o to konto. Pingi średnie. Support OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o nazwę firmy której nie podam bo za chwilę będzie tu kłótnia :rolleyes: , ale dobra najważniejsze że wszystko pięknie chodzi.

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałbym poznać waszą opinie o http://vipserv.org

 

Czy ktos korzystal z uslug tej firmy i co o niej sądzi?

 

Pisze Pan, jakby nie był administratorem vipserv :P

 

Korzystam już prawie rok z hostingu VIP2008, więc co nieco mogę opowiedzieć.

 

Plusy (subiektywne):

- PostgreSQL - trafiłem na wasz hosting właśnie szukając hostingu z obsługą tej bazy. Vipserv jest bezkonkurencyjny.

- SVN, SSH, HTTPS i inne funkcjonalności o których można tylko pomarzyć za tą cenę u innych usługodawców

- PHP FastCGI - niby wolniejsze od mod_apache, ale dzięki temu jest możliwość pełnej konfiguracji własnego php.ini oraz wyboru wersji PHP dla każdej domeny

- każde konto posiada użytkownika linuksowego, PHP działa z uprawnieniami tego użytkownika, za czym idzie większe bezpieczeństwo danych konta (nie trzeba ustawiać uprawnień dla others)

- możliwość tworzenia zdalnych użytkowników baz danych

- zawsze aktualne oprogramowanie

- świetny filtr antyspamowy

- możliwość edycji rekordów DNS - totalny szok

- aktywacja konta w ciągu kilku minut/godzin

- możliwość parkowania domen na 3 adresach IP

- sporo opcji dodatkowych kont FTP (limity itp)

- monitor Google

- Baza wiedzy - świetne poradniki pisane na temat funkcjonalności hostingu, ale przydatne również w innych sytuacjach

- szybki kontakt z administratorem i możliwość doinstalowania na prośbę klienta dodatkowych modułów serwera

- miesięczne rozliczenia - nie trzeba kupować hostingu od razu na rok, można przetestować np. przez miesiąc

 

 

Niestety są też pewne minusy:

- brak telefonu - osobiście wolę kontakt mailowy, ale każda poważna firma powinna podawać telefon, bo jego brak może oznaczać krzak i tracić przez to potencjalnych klientów. Chociaż z drugiej strony brak telefonu jest uzasadniony, jeśli właściciel nie jest w stanie odbierać telefonu, np. niepełnosprawność czy zespół tourette'a - nie wnikam.

- powolny panel administracyjny

- oferta VIP2008 jest jedyną zrównoważoną, ale jeśli ktoś potrzebuje większych pojemności, to niestety sporo musi nadpłacić. Bo czym jest dzisiaj 6 GB dysku?

 

 

Osobiście czekam na zapowiadaną ofertę serwerów VPS, która będzie konkurować z logout.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo stara firma - sporo wiedzy technicznej i umiejętność jej wykorzystania. Dobre podejście do klienta. Dobra marka oparta na pozytywnych opiniach klientów. Tyle z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×