Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bushaya

VPS pod duży portal na Wordpressie

Polecane posty

Potrzebuję VPS pod nowy portal na wordpressie. Wcześniej miałem kilka portali na hostingu z DA i radziłem sobie z jego obsługą. Nie wiem czy potrzebuję serwera zarządzanego czy wystarczy z wyżej wspomnianym DA, chciałbym mieć dostęp do baz danych (phpMyAdmin), ftp i instalacji Wordpressa. Po starcie portalu planujemy kampanię marketingową w mediach społecznościowych więc już na starcie rozglądam się za mocnym serwerem.

Zaciekawiła mnie oferta biznes-host ZARZĄDZANY DA#1 w cenie 149pln/m-c, patrzyłem również na ofertę OHV (Classic 4) ale tam przy porcie 100 Mbps jest limit transferu. Chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat i czy serwery, które wymieniłem są w stanie utrzymać ruch rzędu kilkunastu-kilkudziesięciu tyś UU/dzień.

Edytowano przez Bushaya (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą "Innowacyjny VPS z DirectAdmin":

https://www.netdc.pl/innowacyjny-vps-z-directadmin,23.html

 

Zachęcamy także do skorzystania z 14 dniowego okresu testowego, gdzie w ramach usługi wykonamy bezpłatną migrację Państwa witryny oraz kompleksową optymalizację celem osiągnięcia najwydajniejszej pracy.

 

Zapraszamy,

https://www.netdc.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem dzisiaj całkiem sporo opinii o firmie biznes-host i NetDC. W przypadku obydwu przeważają pozytywne opinie i zdecydowałem, że skupię swoją uwagę na ofercie tych właśnie firm. W cenie 150-170pln/miesiąc + DA oferta jest podobna, bez limitu transferu, w biznes-hoście większa pojemność dysku a w NetDC więcej ramu.

Jakie jest Wasze zdanie? Jeżeli mielibyście się ograniczyć do oferty tych firm, którą byście wybrali?

Edytowano przez Bushaya (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NetDC i BiznesHost to ta sama firma, są to tylko dwie różne marki.

 

Wejdź w kontakt jednej i w kontakt drugiej a zobaczysz, że są to osobne firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×