Skocz do zawartości
eska97

tani VPS pod serwer TS3 i małą stronę WWW

Polecane posty

Mam postawiony serwer TS3 (~30 ludzi online zwykle) i małą stronę WWW do niego stronę (~70 sesji/dzień) w dedyki.net - pakiet VX1.

Nawet kilka razy dziennie serwer potrafi być niedostępny przez kilka minut. W czasie gdy adres IP VPS jest nieosiągalny ich strona także nie działa. Według supportu jest wszystko okej.

 

Czy moglibyście polecić mi jakąś inną firmę? Głównym kryterium jest tu cena, lecz miło by było żeby takich przerw nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A problem nie leży po Twojej stronie przypadkiem? Jeśli nie, to zobacz Tiktalik albo RunAbove.

 

jeśli ich strona leży zawsze w tym samym momencie co mój VPS to jest to wątpliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź Naszą ofertę, od jutra obowiązuje promocja pozwalająca na zakup serwera VPS w cenie 2zł netto, jednak zamówienie można złożyć już dzisiaj.

 

https://microvps.pl/dwaziko

 

Myślę, że jest to bardzo dobra okazja do przetestowania jakości oferowanych przez Nas usług.

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Edytowano przez MicroVPS.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź Naszą ofertę, od jutra obowiązuje promocja pozwalająca na zakup serwera VPS w cenie 2zł netto, jednak zamówienie można złożyć już dzisiaj.

 

https://microvps.pl/dwaziko

 

Myślę, że jest to bardzo dobra okazja do przetestowania jakości oferowanych przez Nas usług.

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Kupiłem już. Zdziwiłem się czemu tylko 2 złote, a to po po prostu 10 dni można było tylko wybrać w najniższym pakiecie. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×