Skocz do zawartości
Gość Web_

Vps KVM

Polecane posty

Gość Web_

Witam, poszukuję jaknajtańszego VPS KVM.

Chciałbym by serwer można było opłacić za pomocą PaySafeCard/SMS/ewentualnie PayPal

Polecicie mi jakąś w miarę dobrą firmę hostingową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web_

W MH posiadam serwer www - ogólnie wszystko w porządku i nie mam znimi problemów, ale jakoś nie przekonują mnie. Dodatkowo słyszałem, że ich VPSy są poddatne na ataki...

Przejrzałem wiele ofert firm w większości jak mnie zaciekawili był to niestety serwer w wirtualnizacji OpenVZ.

Jeśli chodzi o hosteam to niestety, ale mają dużo droższą ofertę od np. wyżej wymienionego MH.

Edytowano przez Web_ (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź www.vmline.pl / www.v-net.pro - w obu przypadkach możesz zapłacić via paypal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web_

Jesteś pewien, że KVM jest Ci niezbędny?

Jakie ma być zastosowanie tego serwera?

 

Żeczywiście, chyba od tego zaczne ;)

Serwer służyłby mi do strony www (mały ruch) to tego serwer ts3 (tak do 10 slotów) może jakiś malutki serwer gry (z 5 slotów) oraz w przyszłości do kilku projektów, ale w tym ypadku w przyszłości jeśli będzie taka potrzeba to zakupi się mocniejszy serwer.

W wyborze poszłem w strone KVM ze względu na to, iż KVM jest stabilniejszy od OpenVz ze względu na niezależne od innych vpsów jądro systemu co w przypadku jakiegoś serwera jest to dosyć istotne...

Jeśli chodzi o OpenVZ to dosyć ciekawą ofertę ma microvps.pl, ale jest to jednak OpenVZ a nie KVM.

Dobrze rozumuje?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszukuję jak najtańszego VPS

Polecam hosteam aczkolwiek drogo będzie.

:rolleyes:

 

Jak ma być tanio i dobrze na początek, to sprawdź ofertę TikTalików: https://tiktalik.com/pl/pricing/standard

OpenVZ wcale nie jest gorszy. Jest bardzo wydajny i na początek w zupełności wystarczający ;)

Edytowano przez Bartosz Z (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że u nas jest XEN a nie OpenVZ - bo tak troszkę można wywnioskować z odpowiedzi Bartka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj - praktycznie KVM przydaje się tylko wtedy jeżeli chce się wgrać swoje jądro, mieć większe możliwości konfiguracyjne systemu. Domyślam się, że chodzi Ci w sporej mierze o gwarantowane zasoby. To nie jest do końca tak, że KVM zapewni Ci stabilniejszą pracę. Za destabilizacje pracy vpsów w większości przypadku odpowiada overselling, który może być zbyt intensywny zarówno na OpenVZ, jak i KVM.

 

Znajdź dobrego dostawcę vpsów na podstawie testów umieszczanych przez użytkowników na tym forum. Poczytaj opinie, poproś użytkowników o testy vpsów w firmach, które Cię interesują, a których testów na forum nie znalazłeś. Ja od siebie polecę MicroVPS - miałem do czynienia z tymi vps'ami, i pracowało się na nich wyśmienicie. Podobne doświadczenia odnośnie tej firmy ma spora część użytkowników tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×