Skocz do zawartości
Zacharen

30 niezależnych serwisów WWW - jaki hosting

Polecane posty

Korzystam w tej chwili z usług firmy n....a.pl
Do tej pory miałem usługi pod tytułem pro...ider 30 plus.
Płaciłem za to 1500 pln netto za 6 mies.
W pakiecie miałem niezależne zarządzanie domenami, kontami mailowymi, php itd. Wszystko działa stabilnie ale ... od pewnego czasu odnoszę wrażenie, że firmie nie zależy za Klientach.
Mam jakieś stare php i nie mogę instalować nowych wersji moodle, wordpress czy joomla.
Na moje pytanie kiedy będą nowe wersje na serwerye jestem zbywany, że nie wiadomo kiedy będzie php 5.3 i sugerują przejscie na vps.

Czy znacie dobre firmy hostingowe gdzie można mieć podobną usługę na wysokim poziomie za lepsze pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale naturalnie nie u nich tylko w normalnej firmie

a może starczy konto reseller?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to są za strony jaki ruch i obciązenie? Jaśli to coś małego to nie ma sensu wydawać kasy w błoto. Daj więcej info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam w tej chwili z usług firmy n....a.pl

Do tej pory miałem usługi pod tytułem pro...ider 30 plus.

Płaciłem za to 1500 pln netto za 6 mies.

W pakiecie miałem niezależne zarządzanie domenami, kontami mailowymi, php itd. Wszystko działa stabilnie ale ... od pewnego czasu odnoszę wrażenie, że firmie nie zależy za Klientach.

Mam jakieś stare php i nie mogę instalować nowych wersji moodle, wordpress czy joomla.

Na moje pytanie kiedy będą nowe wersje na serwerye jestem zbywany, że nie wiadomo kiedy będzie php 5.3 i sugerują przejscie na vps.

 

Czy znacie dobre firmy hostingowe gdzie można mieć podobną usługę na wysokim poziomie za lepsze pieniądze?

 

Obecnie każda firma stara się zapewnić doskonałe usługi. W większym lub mniejszym stopniu i z różnym skutkiem. Zaskoczeniem jest jednak fakt trzymania wersji PHP niższej jak 5.3 na usługach produkcyjnych. Nie wiem czy to nie jest spowodowane faktem że strony jakie posiadasz może po prostu nie działają na nowszych wersjach i wymagają aktualizacji. Trudno byś podawał tu wszystkie swoje strony i opisywał co na nich jest. Więc sam musisz zdecydować czy rozważasz zmianę czy dokupienie innej usługi pod nowsze projekty/strony. Przenoszenie starych danych przy tej ilości to również małe wyzwanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może w skrócie podaj info o tych stronach, będzie łatwiej ci pomóc, np.
1. 1GB, lekka wizytówka
2. 3GB, sklep z bazą danych, średnio ciężki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×