Skocz do zawartości

Zacharen

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Zacharen

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Ok. Dziękuję za szybką odpowiedź. A jak wygląda kwestia np. IP. Czy ma to wpływ jak wszystkie domeny są na jednym ip? Google daje +/- Jak wygląda kwestia np. logowania do poczty. Czy można się do każdego konta mailowego logować niezależnie np. poczta.domenax.pl i tu login/haslo i taki webmail? A potem poczta.domenay.pl i tu takze osobne logowanie. Czy tak jak np. jest to w webd do poczty mozna sie logowac ale tylko przez http://nazwakonta.webd.pl:/.....i tak samo zarządzanie serwerem czyli http://nazwakontaserwea.webd.pl itd. i tu można zarządzać domenami, kontami, stat etc.
 2. Mam w tej chwili trochę domen w nazwa.pl (usługa Provider 30+) i webd.pl (hosting large). Czy orientujecie się kto w Polsce oferuje podobne usługi. Jak tego szukać? Chodzi o to aby można było dodawać domeny i aby każdą można było samodzielnie zarządzać: tworzenie domeny tworzenie subdomeny tworzenie kont mailowych dodawanie i modyfikacja albo backup baz danych np. pod wordpressa albo joomla dostęp ftp ... i wszystko aby można było robić osobno dla domen a nie jakiś wspólny panel dla wszystkich. Tak jakby każda domena była innego Klienta
 3. W tej chwili korzystam z usług nazwa.pl (usługa provider 30+) i webd (hosting large). Mam obu firmach podpięte domeny i postawione serwisy (wordpress, joomla). Zastanawiam się nad zmianą firmy hostingowej. I teraz mój problem. Czym się różni np. reseller od serwera dedykowanego? Czy ktoś widział np. usługe provider (to stara usługa chyba wygaszana powoli) albo hosting large w webd i może mi poradzić coś konkurencyjnego? Czego szukam: podpięcie np. 100 domen niezbyt duży ruch php np. 5.3+ albo inne tak aby można było instalować wordpress i joomla stablilna firma / serwer w Polsce / szybki dodawanie domeny i tym samym aby można było samodzielnie zarządzać taką domeną całościowo z osobnego np. panelu (np. dodanie konta mailowe, tworzenie i zarządzanie bazami danych, konta ftp i dostęp etc.).
 4. Korzystam w tej chwili z usług firmy n....a.pl Do tej pory miałem usługi pod tytułem pro...ider 30 plus. Płaciłem za to 1500 pln netto za 6 mies. W pakiecie miałem niezależne zarządzanie domenami, kontami mailowymi, php itd. Wszystko działa stabilnie ale ... od pewnego czasu odnoszę wrażenie, że firmie nie zależy za Klientach. Mam jakieś stare php i nie mogę instalować nowych wersji moodle, wordpress czy joomla. Na moje pytanie kiedy będą nowe wersje na serwerye jestem zbywany, że nie wiadomo kiedy będzie php 5.3 i sugerują przejscie na vps. Czy znacie dobre firmy hostingowe gdzie można mieć podobną usługę na wysokim poziomie za lepsze pieniądze?
 5. Białoruś i rejestracja domen.

  Ja bym nie kombinował z samodzielną rejestracją domeny na Białorusi. Raz spróbowałem rejestracji na Słowacji. Same klopoty - tylko przelew, niemoznosc przeniesienia wlasnosci itp. Mozesz mieć problemy z mailami, komunikacją w języku rosyjskim. Sprawdź na na bialorus.com.pl czy nie mają takiej usługi. Ew. wskażą kogoś kto mówi po polsku. ps. Nie jestem pewien ale czy na Białorusi nie ma jakichs warunków typu, że domeny .by mogą nabywać tylko osoby fizyczne albo firmy z Białorusi?
×