Skocz do zawartości
VENTEX

Jaki VPS?

Polecane posty

Witam. Mam zamiar założyć serwer do gry Unturned. Sam serwer nie waży dużo ale gdy VPS ma linuxa to do odpalenia serwera potrzebuję program WINE. Nie wiem zbytnio czemu ludzie nie lubią WINE'a. Serwer byłby 10 slotowy żeby sobie pograć z kolegami. Jeśli macie jakieś propozycje (byle nie drogi) to piszcie. Czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz dostawał jakimiś atakami sieciowymi to polecam Hosteam, możesz sprawdzić również microvps.

PS. jaki masz budżet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rozgrywka wymaga najniższych pingów to vps:

  • z MintsHost wyjdzie Cię najtaniej, ale czasami występują problemy z wydajnością,
  • z MicroVPS wyjdzie Cię trochę drożej, ale masz 100% pewności, że wszystko będzie dobrze.

Jeżeli rozgrywka nie wymaga najniższych pingów to vps w OVH : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi głównie o to by wine działał sprawnie z serwerem i żeby nie było pingów.

 

MicroVPS - najniższy pakiet : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracuje z serwerami vps od blisko 4lat prowadzę serwery teamspeak3 polecam ovh

A ogolnie jesli chcesz napisz na sagittariusr1988@gmail.com bądź carnivora00@gmail.com chętnie udziele Ci trochę informacji na te tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Pingi będą zawsze, chodzi Ci o lagi :)
Polecam VPS z Windows pod to, będzie to o wiele lepszy wybór ze względu na to, że musisz zainstalować środowisko typu GNOME i dopiero potem Wine a to zeżre trochę zasobów stąd VPS z Windowsem będzie lepszym rozwiązaniem.
Zapoznaj się z ofertą hitme.pl (z obrazami ISO) bądź digitalocean.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pingi będą zawsze, chodzi Ci o lagi :)

Polecam VPS z Windows pod to, będzie to o wiele lepszy wybór ze względu na to, że musisz zainstalować środowisko typu GNOME i dopiero potem Wine a to zeżre trochę zasobów stąd VPS z Windowsem będzie lepszym rozwiązaniem.

Zapoznaj się z ofertą hitme.pl (z obrazami ISO) bądź digitalocean.com.

 

Następny odkopuje tematy sprzed x miesięcy ? ;)

 

Jeśli coś działa pod linuxem z wine to kupowanie vps-a z windowsem mija sie z celem, bo zamiast kupować najmniejszy serwer z windą lepiej kupić cos mocniejszego z linuxem w tej samej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

A nie zauważyłem nawet sprzed ilu - pojawiło mi się, że dzisiaj to się wypowiedziałem, tak jakby ktoś bumpował temat.

P.s. Można, owszem ale nie w tej cenie gdzie środowisko graficzne zeżre sporo więcej zasobów niż sam serwer gry z WINE

Edytowano przez l3szcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows sam w sobie zeżre od cholery więcej niż wine połączone z czymkolwiek. Jeśli można, należy unikać tego ustrojstwa jak ognia.

 

Sam oszukałem system pisząc mojego bota do steama w C# na .NET, dzięki visual studio, odpalając przez Mono na Debianie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ofertę http://webh.pl. Najtańszy pakiet za 19 zł powinien być wystarczający. A jeśli zapłacisz za rok z góry wyjdzie Cię to około 14 zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×