Skocz do zawartości
j1gg

Zwrót pieniędzy paypal

Polecane posty

Witam, przelałem dziś (ok godzine temu) na mintshost przez paypala 100zł, teraz zmieniłem zdanie i chciałbym wypłacić to co wpłaciłem, po napisaniu do boku powiedzieli mi że nie ma takiej możliwości. Czy jest jakaś szansa na odzyskanie wpłaty?

W paypalu jest opcja:Dokonaj zwrotu pieniędzy, jak to dziala?

Edytowano przez j1gg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie odbiorca może tylko zwrócić pieniądze poprzez użycie opcji Refund.

Zakupując usługę akceptujesz regulamin, jeśli mówi, że nie ma zwrotów to niestety nie ma.

 

Nawet nie próbuj tego zgłaszać do PayPal, bo nie wygrasz. Pieniądze zostaną zablokowane na kilka dni i sprawa zamknięta na korzyść firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mints wyłączył transfer wpln.

 

Niemożliwe? Koniec ferii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś mieć możliwość złożenia reklamacji.

Dobrze to zmotywuj w Paypalu, opisz co zakupiłeś, powiedz że nie wykorzystałeś.
Możesz też dopisać o obowiązującym w Polsce prawie konsumenckim i transakcjach na odległość.

 

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z prawa odstąpienia od umowy jeśli umowę zawarłeś jako konsument. Przy niektórych usługach taka możliwość może nie występować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z prawa odstąpienia od umowy jeśli umowę zawarłeś jako konsument. Przy niektórych usługach taka możliwość może nie występować.

 

Umowy świadczenia usług elektronicznych nie podlegają prawom konsumenckim. To nie jest zwrot towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mints wyłączył transfer wpln.

 

Niemożliwe, transfery zawsze będą aktywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przedłużyć serwer lecz zauważyłem ciekawszą ofertę.


 

Niemożliwe, transfery zawsze będą aktywne

Były wyłączone przez pewien czas. Ostatnio pisałem na livechacie i ktoś z obsługi napisał że transfery niebawem zostaną wyłączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przedłużyć serwer lecz zauważyłem ciekawszą ofertę.

 

No to przedłuż i po sprawie ;) bo inaczej będziesz nie spał, połowa osób na forum również (w liczbie 5 z 10) ja nie będę dostawał powiadomień a ty będziesz miał spokój nie wspomnę już o firmie która właśnie zamówiła pizze za tę kasę i nie jedzą bo sie boja że trzeba będzie ją oddać :) Nie bądź taki głodni są...

 

A tak z innej beczki zawsze możesz to ładnie rozpisać tylko pytanie czy to coś da czy nie ,widzę bardzo marnie. Ciężki temat w firmach Polskich niestety. Ale próbuj byle nie przez PayPal bo tam nic nie wskórasz a firmy w Polsce mają w dupie opinie więc właściwie możesz liczyć tylko na ich wyrozumiałość w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku nie ma mowy o zwrocie pieniędzy.

Art. 38.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy usługa została w pełni zrealizowana lub autor został poinformowany o utracie takiego prawa i na jakiej podstawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hekko, zaprzestań, komu jak komu ale Tobie nie wypada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie?

Jako usługodawcy zdecydowanie wypada mi informować o obowiązujących prawach konsumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie?

Jako usługodawcy zdecydowanie wypada mi informować o obowiązujących prawach konsumentów.

 

Amnezja? pamiętasz tysiąca wpłaconego do portfela, którego nie oddałeś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×