Skocz do zawartości
danielkrecik

vps openzv czy kvm

Polecane posty

Witam mam zamarain zakupic serwer vps pod Ts na ktorym beda boty muzyczne. I tak mam dylemat czy kupic

 

 

Vps openzv

4x3.0 procek

6gb ramu

 

Czy ?

 

Vps kvm

2x2.8 procek

2 gb ramu

 

Prosze o odpowiedz z gory dzieki.

 

 

Bo jest to troche dziwne openzv lepszy o tyle i tanszy i czy te 2 gb ramu na kvm utrzymaja mi 2 boty muzyczne?

Edytowano przez danielkrecik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KVM masz gwarantowane zasoby natomiast w OpenVZ nie ma gwarancji. Kvm instalacja systemu nie jest tak prosta jak w openvz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamarain zakupic serwer vps pod Ts na ktorym beda boty muzyczne. I tak mam dylemat czy kupic

 

 

Vps openzv

4x3.0 procek

6gb ramu

 

Czy ?

 

Vps kvm

2x2.8 procek

2 gb ramu

 

Prosze o odpowiedz z gory dzieki.

 

 

Bo jest to troche dziwne openzv lepszy o tyle i tanszy i czy te 2 gb ramu na kvm utrzymaja mi 2 boty muzyczne?

 

Tu nie ma nic dziwnego oferty na OpenVZ są jak z gumy, to ze ładnie napisane na temat pamięci nie oznacza realnych zasobów. Jak masz możliwość skorzystania z kontenera opartego o kvm to jest dobry wybór z twojej strony. Nie oznacza to również że na OpenVZ nie będzie tobie działać ale warto po prostu podejść rozsądnie do podawanych danych przez usługodawców z lekkim przymrużeniem oka. Wielu po prostu idzie na ilość a nie na jakość, zresztą czasem cena mówi swoje. MicroVPS ma dobrą opinię więc nic nie stoi na przeszkodzie byś zobaczył jak to u nich działa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle że z tym openvz nie powinno być problemu, wszystko zależy od tego co ty na tym serwerze zainstalujesz i co bedziesz trzymał. Do odpalenia dwóch botów o ile pamiętam trzeba odpalać dwa zdalne pulpity na dwóch innych użytkownikach. Warto wziąć serwer na testy wtedy ci wyjdzie wszystko. Jeżeli masz zamiar robić serwer publiczny to warto zainteresować sie jakiś antyddosem, bo dzieci lubią się pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×