Skocz do zawartości
jensej

Reklamy googla

Polecane posty

Witam, nie miałem nigdy styczności z reklamami od google, ale czy przy 200k uu dziennie, da się zarobić na ich reklamach 50 tysięcy miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tak. Chociaż nie mam bezpośredniego doświadczenia z tak dużymi stronami.

 

Około 1% odwiedzających powinno kliknąć jakąś reklamę, za co powinieneś dostać ze ¢20 (zależnie, oczywiście, od języka i tematyki). Przy dwustu tysiącach użytkowników to jest $400 dziennie. Biorąc pod uwagę różne dni z mniejszym ruchem, wakacje, etc., powiedzmy, że w roku masz 200 dni z dobrym ruchem. Czyli wyszłoby $80k/rok, prawie 300kPLN i 50kPLN miesięcznie. Nikt nie czyta tutaj postów. Przez sześć zamiast przez 12 podzieliłem.

Edytowano przez blfr (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiadomo, że ten ruch nie jest nabity sztucznie przez jakieś autosurfy?

 

Przy takiej kwocie to raczej wypadało by zapytać się o pełne statystyki serwisu. Jeśli ruch jest generowany naturalnie to sprzedający udostępni, a jak będzie sztucznie to będzie kręcił.

 

 

Już kilka razy z zamiarem zakupu różnych serwisów prosiłem o pełne statystyki i zazwyczaj dostawałem odmowę, a po kilku miesiącach serwisy znikały z sieci.

Edytowano przez robson345 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Przy takiej kwocie to raczej wypadało by zapytać się o pełne statystyki serwisu. Jeśli ruch jest generowany naturalnie to sprzedający udostępni, a jak będzie sztucznie to będzie kręcił.

 

 

Już kilka razy z zamiarem zakupu różnych serwisów prosiłem o pełne statystyki i zazwyczaj dostawałem odmowę, a po kilku miesiącach serwisy znikały z sieci.

 

Jak chce sprzedać za tyle ten serwis to niech pokaże zdjęcia tych zarobionych pieniędzy. Wypłaty albo z tych programów w których ma reklamę. Wtedy uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrząc na screeny, można zauważyć że jeden obrazek przegląda 1,7k osób, dość podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio czytałem, że pojawia się wiele informacji o dziwnym ruchu na stronach. sam przy swojej miałem taką sytuację. potrafiło być po kilkadziesiąt wejść na godzinę spamerskiego ruchu z miejscowości Samara w Rosji. jak przeczytałem na innym forum okazuje się że w styczniu 2015 taki śmieciowy ruch jest niezwykle popularny z takich serwisów jak :

 

semalt.com

darodar.com
econom.co
iloveitaly.com
7makemoneyonline.com
saveyoutubevideo.com
cclicking.com
buttons-for-website.com
tasteidea.com
kambasoft.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×