Skocz do zawartości
sbvc

Dziwne Wiadomości Od Cxc.pl - Czy To Spam?

Polecane posty

Jak to możliwe, że dostaje jakieś informację o usługach cxc i ich awariach(akurat mnie to gó*no obchodzi) skoro NIGDY nie zamawiałem u nich żadnej usługi i NIGDY się tam nie rejestrowałem.

 

Czy ktoś z was też dostaje takie wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buehehehe, dobre dobre ;-) hmm, ale przeciez nie ma sie co dziwic ;-) moze sie zarejestrowales w 1990 i nie pamiętasz ;) Pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myślę, że napisz do cxc, a nie tutaj "na forum" o tym ogłaszasz.. jakie by cxc i fujara nie byli, kultury trzeba trochę wykazać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem, ale może to nomrlne, że np. zbierają adresy email od userów wht i wysyłają maile.

Skoro nikt takiego przypdaku nie miał zrobię tak jak sponsi wspomniał - napiszę do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maila też wysłałem rano, a odpowiedzi nadal nie ma.

Widocznie tak dziala ich support ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

support jest dobry ale tylko dla klientów !

ja hostinguje unich i wszytko jest zapowiedziane tzn jak ma byc jakas awaria planowana to zapowiadaja 2 dni wczesniej

 

jezeli padnie serwer wystarczy moj meil i gora 10 minut czekam na odpowiedz od admina

 

jednak neiwiem jak oni sobie tam radza bo jak koresponduje poprzez email

to za kazdym meilem podpisuje sie ktos inny mają tam widocznie z 10 adminów bo tyle naliczyłem niewiem jak sie zmieniaja bo co 10 minut odpisuje mi ktos inny

 

czy inni klienci cxc.pl zauwazyli tosamo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z was też dostaje takie wiadomości?

Ja dostawałem. Mialem resellera w aikmedia, i gdy przeniesli moje konto na serwer cxc, to dostawałem własnie informacje o planowanych przerwach itp. Może jakichś z twoich hostingodawców przeniosł Cię do cxc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×