Skocz do zawartości
krzysiek02

Battlefield 3 za darmo

Polecane posty

Jej minusem jest to że musisz zainstalować Orgin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież steam'a nie będą promować! ;)

Zacząłem pobierać - ciekawe jak szybko będzie się ściągać...

Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne.. Jak na łączach TP działa to wszędzie musi... :P
Ja mam już 22%. Patrząc na to, że zajmuje ponad 20GB i ciągle muzyki słucham z YT w 1080p to leci na prawdę żwawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jej minusem jest to że musisz zainstalować Orgin :D

 

Drugi minus że na XP nie zainstalujesz gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamikadze - nie wskrzeszajmy już tego systemu... Jak masz komputer który pozwala ci komfortowo zagrać w takie gry, to trzymanie na nim xp raczej nie ma już sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Kamikadze - nie wskrzeszajmy już tego systemu... Jak masz komputer który pozwala ci komfortowo zagrać w takie gry, to trzymanie na nim xp raczej nie ma już sensu....

 

Ja jeszcze nie ufam zbytnio 7 a tym bardziej 8 który jest najbardziej porypanym systemem jaki widziałem. Od 8 wolałbym już Win95 używać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Siódemka jest na tyle stabilna że śmiało możesz przejść z XP. Też miałem watpliwości ale po kilku godzinach korzystania z "testowej" instalacji W7 pożegnałem się z XP raczej na zawsze. W8 jednak bym nie zaryzykował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja za to słyszałem nawet pozytywne opinie o W8 - :) tyle że trzeba się do metro przyzwyczaić ;)
A co do gry - ściągnęła się o 14:20 - więc myślę że dosyć ładnie poszło.. Już pograłem chwile... Wydaje się być spoko ;) i chodzi super płynnie na średnich na moim troszkę starawym kompie:
GTX 260 + xeon (odpowiednik q6600) + 2GB ram - rozdzielczość 1440x900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie co chwla jakiś błąd serwera i przerywa.

 

Mam to samo co chwile wyskakuje ze przerwano pobieranie.

 

 

Ja jeszcze nie ufam zbytnio 7 a tym bardziej 8 który jest najbardziej porypanym systemem jaki widziałem. Od 8 wolałbym już Win95 używać :)

 

No ja raczej bałbym się XP-ekowi zaufać. Ten system miał swoje 5 minut za co jestem mu wdzięczny ale 7 to jego godny następca. 8 no cóż, trochę kojarzy mi się z Vistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 minut? Ten system miał swoje 7 lat. Dopiero Windows 7 dał radę go zastąpić. Vista i wszystko pomiędzy to był niedopracowany chłam. Obecnie jadę na Windows 8.1, a Windows'a 8 polecam głównie z powodu optymalizacji, które są widoczne pod każdym aspektem, chociażby pamięci.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Siódemka jest na tyle stabilna że śmiało możesz przejść z XP. Też miałem watpliwości ale po kilku godzinach korzystania z "testowej" instalacji W7 pożegnałem się z XP raczej na zawsze. W8 jednak bym nie zaryzykował.

 

Z 7 korzystałem dłuższy czas, ale przy zmianie sprzętu wróciłem do XP ze względu na licencje na tym komputerze. Niedługo znowu będę zmieniał sprzęt więc będę skazany na 7. Jak nie to Linux i ogień :).

 

 

A ja za to słyszałem nawet pozytywne opinie o W8 - :) tyle że trzeba się do metro przyzwyczaić ;)

A co do gry - ściągnęła się o 14:20 - więc myślę że dosyć ładnie poszło.. Już pograłem chwile... Wydaje się być spoko ;) i chodzi super płynnie na średnich na moim troszkę starawym kompie:

GTX 260 + xeon (odpowiednik q6600) + 2GB ram - rozdzielczość 1440x900

 

Korzystałem ostatnio przez kilka dni u brata i można się przyzwyczaić co nie zmienia faktu że jest to dla mnie okrutny system. Nawet nie wiesz jaką ulgę poczułem wracając do domu i widząc biały napis ZAPRASZAMY na moim XP :)

 

 

 

 

Mam to samo co chwile wyskakuje ze przerwano pobieranie.

 

 

No ja raczej bałbym się XP-ekowi zaufać. Ten system miał swoje 5 minut za co jestem mu wdzięczny ale 7 to jego godny następca. 8 no cóż, trochę kojarzy mi się z Vistą.

 

Wolę zło znane od zła nieznanego.,

 

 

 

Co do 8 to brat narzeka że ciągle system potrzebuje neta do jakichś logowań a po aktualizacji np. nie mógł wyłączyć hasła do systemu. Co wyłączył to po restarcie znowu miał. Może i dobre, ale jak laptop jest ciągle w domu to nie potrzebuje do niego hasła.

 

Jest po prostu dziwny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Pamiętam, jak "parę" lat temu niektórzy mówili tak samo o XP :)

 

Ale XP jest zbliżony do poprzednich wersji a przy 8 jest totalna rozpierducha :D

 

Przyzwyczaiłbym się do pracy na takim systemie ale przez pierwsze kilka dni gryzłbym biurko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Win 8 na Laptopie, z Win 8.1 na PC'cie.

Nie wiem o co wam chodzi, wg. mnie wszystko jest bardziej przejrzyste niż w Win XP.

 

Co do Buterfilca - rok temu się nagrałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 minut? Ten system miał swoje 7 lat. Dopiero Windows 7 dał radę go zastąpić.

 

To była przenośnia, nie chodziło o dosłowne 5 minut ;) Chodziło mi o to że system już swoje wysłużył i czas pozwolić mu odejść w zapomnienie.

 

Wolę zło znane od zła nieznanego.,

 

Ten system jest na rynku prawie od 5 lat (22 października 2009), więc wcale nie tak krótko by nazywać go nieznanym ;)

 

Co do 8 to brat narzeka że ciągle system potrzebuje neta do jakichś logowań a po aktualizacji np. nie mógł wyłączyć hasła do systemu. Co wyłączył to po restarcie znowu miał. Może i dobre, ale jak laptop jest ciągle w domu to nie potrzebuje do niego hasła.

 

Jest taka zasada, nie ważne z jakiego sytemu i gdzie z niego korzystasz zawsze ustawiaj hasło do logowania :)

Edytowano przez robson345 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Ten system jest na rynku prawie od 5 lat (22 października 2009), więc wcale nie tak krótko by nazywać go nieznanym ;)

 

Odnosiłem się bardziej do 8 :) Bo już teraz 8 zaczyna wypierać powoli 7. Tzn może nie tyle co wypierać co ma priorytet w sprzedaży.

 

 

 

 

Jest taka zasada, nie ważne z jakiego sytemu i gdzie z niego korzystasz zawsze ustawiaj hasło do logowania :)

 

Nie mój komputer, nie mój problem :)

Ale moim zdaniem user ma mieć prawo czy chce A czy B, czy mieć hasło czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak was bardzo METRO przeraża w 8 czy 8.1 to zainstalujcie sobie "Classic Start Menu" w sumie w 8.1 juz chyba dodali klasyczne START

7 była bardzo udanym systemem, ale sadze że teraz 8 mimo poczatkowych negatywnyh opini juz jest lepsza od poprzednika jak dla mnie.

 

http://scr.hu/2ewx/6z3c2

 

http://scr.hu/2ewx/m7g3d

 

http://scr.hu/2ewx/afint

 

 

Co do BF3

Mam łacze światłowodem 100mb/s i obecnie od wczoraj mi ściaga,kilkakrotnie zrywało połaczenie itp,

ładnie im serwery teraz meczą jak dali za free.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to taki plus jak potrafi ściągnąć przez 5 minut 1 giga po czym przez kolejne 2 minuty zerwie 10 razy. Słabo przygotowane serwery mają ale nie ma co się dziwić w końcu gra jest za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×