Skocz do zawartości
Cad0s

Decyzja SDC & OVH

Polecane posty

Witam zastanawiam się nad zakupie małego vps-sa Po użytek "domowy" TS3, zabawa pakietami itp.

 

I tutaj rodzi się mój problem gdyż nie mogę zdecydować się pomiędzy Slaskdatacenter (SDC-vps1) a OVH (VPS Classic 1).

Chciałbym usłyszeć wasze opinie.

 

Edytowano przez Cad0s (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się nad zakupie małego vps-sa Po użytek "domowy" TS3, zabawa pakietami itp.

 

I tutaj rodzi się mój problem gdyż nie mogę zdecydować się pomiędzy Slaskdatacenter (SDC-vps1) a OVH (VPS Classic 1).

Chciałbym usłyszeć wasze opinie.

 

 

http://rootbox.com, otrzymujesz dedykowane zasoby, rozliczenia godzinowe oraz wydajność którą zapewniają dyski SSD. Dodatkowo wsparcie po polsku, a koszty niskie.

 

Dostępna jest także podstawowa instrukcja krok po kroku jak zainstalować TS3

 

http://kb.rootbox.com/instalacja-serwera-teamspeak3-w-systemie-linux-debian/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może OVH nie ma samych plusów, ale ostatnio szala przechyla się na ich stronę, ponieważ SDC (sprintdatacenter) nie zbyt dobrze sobie radzi z DDOS-ami, ich sieć cierpi coraz bardziej i są przerwy w dostępności.

 

EDIT: Widzę, że pomyliłem firmy tu chyba chodzi o slaskdatacenter, w tym przypadku zdecydowanie OVH.

Edytowano przez mmmm21 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH ale na twoim miejscu zastanowiłbym się nad kupnem nieco droższego VPSa w firmie z lepszym supportem. Sprawdź ofertę MZone, najtańszy VPS kosztuje 24zł/mc brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w SDC ponad 5 miesiący - niestety nie mogę polecić ze względu na wyjątkowo częste problemy z łączami. W OVH będzie na pewno lepiej ale jeśli masz kasę i bierzesz pod uwagę inne firmy to zainteresuj się polskim Hosteam (najtaniej 24 zł brutto za OpenVZ) ew masz jeszcze Dediboxy w Online.net za 50 zł/mies za dedyka.

 

Całkiem niezłe rabaty masz też w Biznes-Host gdzie za 6 miesięcy płaciłem 100zł i do teraz trzymam tam serwer zapasowy.

Edytowano przez filip_b (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Digital Ocean (ze względu na bardzo wygodny panel, dosyć szybki support (kilka razy zdarzyło się, że VPS się nie tworzył lub musiałem poprosić o zwiększenie limitu - sprawa załatwiona szybko za każdym razem), dyski SSD) oraz OVH (cena oraz brak problemów z działaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Jeżeli nie jest to gra, która wymaga pingów rzędu 5ms bierz coś z zagranicy. Polska oferta to dno i wodorosty. Drogo, a jakość słabiutka.

DigitalOcean działa super, OVH działa super. To 2gie ma dobry anty ddos, digitalocean na czas ataku odcina serwer od sieci.

A polskie firmy? przy ddos wszystko się wykłada na parenaście godzin. Miałem SDC i odradzam. Non stop jakieś awarie.

Edytowano przez IStreamPL (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli teamspeak to polecałbym bardziej Polską lokalizacje, jeżeli nie przeszkadza Ci te 10-15 ms więcej to weź OVH, dodatkowo ich ochrona jest bajeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP głupoty gadasz

 

Jeżeli teamspeak to polecałbym bardziej Polską lokalizacje

Ping pod TS3 nie ma nic do jakości jakości i tak się dogadasz z większym pingiem czy mniejszym ważne by serwer miał stabilne łącze i brak strat pakietów.

 

jeśli chcesz pod TS to OMIJAJ MZONE. OVH powinno być dobrym rozwiązaniem.

 

Edytowano przez SanKen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×