Skocz do zawartości
caserequest

Szukam Windows VPS na godziny

Polecane posty

 

Szukam Windows VPS w chmurze podobnie jak e24cloud lub oktawave z mozliwosci wykupu na godziny.

 

 

http://rootbox.com - serwery w chmurze wraz z licencją MS Windows Server 2012R2 płatne za godziny ;-) oczywiście w cenie dyski SSD, dedykowana pamięć RAM i procesor. Łatwy w użyciu panel wraz ze wsparciem całodobowym po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azure to jest chmura Microsoftu i serwery zaczynają się od 2¢/h.

 

Należy jedynie dodać że jest to cena za samą instancję bez dodatkowych opłat np. za pasmo/ruch do sieci internet. Natomiast parametry serwera to procesor 1GHz i 768GB pamięci ram, z czym to się łączy użytkownicy MS Windows mogą sami ocenić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten rootbox - to jakieś naciągactwo w celu wyciągnięcia danych osobowych jest, zachęcony postanowiłem sprawdzić spróbować.

'Aby zarejestrować się należy wyrazić zgodę na otrzymywanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych.' <- ale ja w cale nie chcę otrzymywać dodatkowych informacji handlowych.

Czyli jest tanio, bo sprzedajemy twoje dane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten rootbox - to jakieś naciągactwo w celu wyciągnięcia danych osobowych jest, zachęcony postanowiłem sprawdzić spróbować.

'Aby zarejestrować się należy wyrazić zgodę na otrzymywanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych.'

Czyli jest tanio, bo sprzedajemy twoje dane ?

 

Celowa manipulacja poprzez wybiórcze cytowanie czy brak umiejętności czytania ze zrozumieniem ?

 

Prawo w Polsce wymaga aby pewne zgody uzyskać, nawet jeśli podmiot wysyła do swoich własnych klientów informacje o nowych funkcjonalnościach lub specjalnych ofertach ujęte w jakikolwiek sposób (np. dopisek na fakturze, w wiadomości powitalnej, etc.). Należy jedynie zazdrościć świadczącym usługi w krajach gdzie takie zgody nie są wymagane.

 

Natomiast ustawa wyraźnie wymaga zgody na przekazywanie danych innym podmiotom, zapewne umknęło Twojej uwadze że taka zgoda nie dość że nie jest wymagana to nawet nie ma żadnej opcji aby jej udzielić. Dlaczego ? Ponieważ celem zgody dla rootbox.com jest sprawna komunikacja z użytkownikami zgodnie z obowiązującymi przepisami, a nie zajmowanie się handlem Twoimi danymi.

 

Podaj dane adresowe na PW, a chętnie prześlę Tobie kopię ustawy wraz z komentarzem jako prezent od http://rootbox.com :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×