Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
patS

Miłość Do Progreso ;)

Polecane posty

Ale słodko uhuhu mniam mniam,

Panowie ah ah mniam mniam...

 

super progresso, super.

 

Nic nie zarzucam tej marce, nie oceniam jej w żaden sposób, ale wasze posty są naprawde słodkie, jak dzieci w piaskownicy: "ale ma piękną koparkę, super a jak jeździ".

 

To jest obiektywne medium? Panowie , trzymajcie jakiś poziom, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro nam, że zawsze trafiałeś na firmy, o których nie mogłeś mówić dobrze :] Twój pech, nam nie psuj przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby ukazać jeszcze bardziej moją miłość do Progreso stworzyłem dziś w przerwie pomiędzy odtwarzaniem z magnetofonu głosu konsultanta z ich BOKu a uroczystym odczytem regulaminu skromny "obraz":

 

untitled28fp.th.gif

 

A tak na serio.. Czy jeśli ktoś robi dobrą robotę to nie należy mu się dobra opinia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, przyznaję się, koloryzowałem. Tak naprawdę korzystam z usług Progreso od dawna i szlag mnie trafia. Serwery nie chcą się psuć, panel działa mi pod różnymi przeglądarkami, tickety są obsługiwane szybko - po prostu chamstwo, skandal i rozbój w biały dzień!

Uważam, że takie firmy powinno się zamykać. Ich istnienie to zagrożenie dla zdrowego polskiego krytykanctwa, będącego naszą chlubą narodową...

 

[Tak lepiej, czy mam jeszcze w środek trochę Pasikowskiego wrzucić? ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

patryk ..wwoooooowwww...

 

dobra, to ja też wyjdę z ukrycia i powiem o tym wszystkim:

 

KOCHAM PROGRESO!

 

ufff... ciekawe co na to moja mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patryk co za zdolności plastyczne odezwij sie na PW zrobisz mi w tym stylu strone.

 

A co do progreso dobra robota to dobra opinia poza zawsze niezadowolonymi bo są i tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak jedziemy milusio....

 

BO TO JEST NAJLEPSZY HOSTING W CAAAAAAAAAAAŁŁŁEJ POLSCE !!!!

 

Jak do tej pory nie usłyszalem że nie można, się nie da, nie wiedzą.... Wszystko sprawnie, szybko, miło.

Exlusywny hosting dla profesionalistów. Chciałbym dodac coś na minus, żeby nie było za słodko, tyle że nie ma co.

 

Aaaaa, i nie kupujcie tam czegokolwiek, bo nie daj Boże spadnie poziom, serwerki i łącza przestaną się wyrabiać i znowu tułaczka po amatorach mi sie zacznie .

 

Łubudubu, łubudubu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patS ...zazdrosny, czy co?

a to napewno

 

Aby ukazać jeszcze bardziej moją miłość do Progreso stworzyłem dziś w przerwie pomiędzy odtwarzaniem z magnetofonu głosu konsultanta z ich BOKu a uroczystym odczytem regulaminu skromny "obraz":

 

untitled28fp.th.gif

 

A tak na serio.. Czy jeśli ktoś robi dobrą robotę to nie należy mu się dobra opinia??

nie twierdzę, że nie, nic mi do biznesu progresso, twierdzę jednak, że wasza obiektywność leci na łeb i na szyję tyle.

Jak dla mnie EOT.

 

pzdr, patS

 

UPDATE: Przeniosłem do piaskownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patS: Boje się, że w tym wypadku sam siebie powinnieneś przenieść do piaskownicy, bo Ty wywołałeś takie reakcje na forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPDATE: Przeniosłem do piaskownicy.

Wladza uderzyla do glowy?

Jak juz Ci bardzo zalezy, to przenies Twoj post + kolejne do 'piaskownicy'. Przenoszenie calego watku, bo Ci sie opinie nie podobaja? Daj spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz

Dzieki Panowie za dobre slowa, naprawde duzo dla nas znacza :-)

Patryk: jak tylko bedziemy mieli wolny wakat grafika, masz go jak w banku ;-)

pozdr.

 

PS. czekamy na milosne wiersze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje chłopaki za zlecenia, aż mi się skrzynka PW zapełniła. Zaraz jak skończe moje projekty dla Ma*aWebera zabieram się za Wasze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Hehe.

 

Ja moze troche w obronie patS. Mu przeciez nie chodzi o to, ze wychwalacie progreso.

Chodzi o to, ze wiele osob mowi, ze progreso jest super bez posiadania tam konta, a powtarza "zaslyszana" (w przypdku forum, przeczytana) opinie innych osob.

 

Ja mimo bardzo slabych testow (z braku czasu, mam nadzieje nadrobic) uwazam, ze jest bardzo dobrze, mimo extranetu, ktory nie jest zbyt wygodny (ale to moje prywatne zdanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat extranetu będę bronił, bo jest najlepszym panelem do zarządzania kontem, z jakim się spotkałem. Wszelkie cPanele etc. są IMHO OKDR, a autorskie rozwiązania z Home czy Kei są niewygodne i/lub nieprzyjazne userowi.

Ponadto zmiany w extranecie są w toku, a i poprawki mogą być szybko wprowadzone. Wprowadzenie poprawek i udoskonaleń paneli w innych firmach to raczej cud, niż codzienność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Widze, ze troche poprawili ale i tak nie jest idealnie (choc to nie jest duzo pracy).

 

Mi osobiscie extranet do gustu specjalnie nie przypadl i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam!! MAAAM MINUS!

 

Jaaa.. no dobra, heh minusem to webmail.. przerobiony tylko Squirrel.. niezbyt rewelacyjne rozwiązanie przy Extranecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa.. no dobra, heh minusem to webmail.. przerobiony tylko Squirrel.. niezbyt rewelacyjne rozwiązanie przy Extranecie...

Ja bym tego nie nazwał minusem.

Squirrel to bardzo dobry webmail, piekielnie szybki,

bez zbędnych wodotrysków, tylko to co potrzeba.

Na bieżąco rozwijany, można go zeskinować, przerobić, ma masę wtyczek.

Gdzieś, w gąszczu ulubionych mam link do firmy,

która się specjalizuje w robieniu skórek do tego systemu. Robią z nim takie cuda ze hej!

Zresztą ukochane przez 1/3 tego forum home.pl też kiedyś używało gotowca. (atmail.com)

Toteż Sponsi, pomimo iż nie podzielam miłości do Progreso... pudło -> try again. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

bellerofont ..no tja, ale przy Extranecie to jednak blado wyglada.. heh

przydałoby się coś autorskiego.. tak "dla zasady"..

 

No dobra.. nie dają darmowego Kasperskiego TAAAAAAaaaa ;)

że już na chama czepianie się hehehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×