Skocz do zawartości
elmn

Hosting dla strony / zużycie: 1 GB dysk, 2 GB transfer

Polecane posty

Witam,

 

Szukam nowego hostingu dla strony (blog + forum), ktora w obecnym czasie zajmuje ponad 1 GB i zjada ponad 2 GB transferu. Popularność strony (ilość uu) wciąż rośnie, tak więc te wartość równieź będą dynamicznie się zmieniać.

 

Oferty sponsoringu (w zamian za reklamę) tylko od firm.

Edytowano przez elmn (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem firmą ale chętnie bym Ci za sponsorował jeżeli jesteś chętny wyślij , prywatną wiadomość . Bo wątpię ,że firmy Ci to za sponsorują są to KOSZTA kilka zł miesięcznie i w to dobrej szanującej się firmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukamy korzystnych ofert od firm lub sponsoringu za reklame.

 


#UPDATE

 

Wkradła się mała pomyłka.

 

Wziełiśmy pod uwagę złe wartości jeśli chodzi o zużycie, są one o wiele większe. W styczniu 2014 wyglądają tak:

  • transfer: 12100 MB
  • dysk: 1008.87 MB
Edytowano przez elmn (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Szukamy korzystnych ofert od firm lub sponsoringu za reklame.

 

#UPDATE

 

Wkradła się mała pomyłka.

 

Wziełiśmy pod uwagę złe wartości jeśli chodzi o zużycie, są one o wiele większe. W styczniu 2014 wyglądają tak:

  • transfer: 12100 MB
  • dysk: 1008.87 MB

 

Teraz to już zmienia postać rzeczy już warto szukać sponsoringu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając na uwadzę ruch jaki generuje strona myślę, że to dobre miejsce na reklame, śmiało pokryje ona te opłaty roczne ;)

 

Więc zacznij sprzedawać miejsca reklamowe i pokryj koszta związane z opłatą serwera. Kolega wyżej miał na myśli, że to wydatek rzędu 60 PLN/rok więc chyba uzbierasz, nie? Zainteresuj się np. hekko.pl

Edytowano przez szuwarek-mini (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kolega wyżej miał na myśli, że to wydatek rzędu 60 PLN/rok więc chyba uzbierasz, nie?

Dokładnie.
60zł rocznie to jedna paczka fajek mniej raz na 2 miesiące albo 2 piwa miesięcznie... Zamiast męczyć się ze znalezieniem sponsora nie lepiej już znaleźć nawet czegoś za 30zł na pół roku a potem najwyżej się zwróci (może) z reklamy? Nie musisz się prosić szukać itp - wstawiasz box z adsense i kasa może się sypnie.

Już sobie nawet ten hosting z mintshost.pl za 5zł miesięcznie kup... to jest jedno dobre piwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takim ruchu wystarczającym (a zarazem dobrym) rozwiązaniem będzie hosting od MZone. Przy płatności rocznej możesz wykorzystać kod rabatowy (K15J8TGR9G) dający 25% zniżki. Po zniżce za 54zł/rocznie otrzymasz hosting o następujących parametrach:

  • Dysk: 10 GB
  • Transfer: 40 GB
  • Bazy MySQL na dyskach SSD
  • Lokalizacja: Polska

Moim zdaniem warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do hekko. Pod taką stronkę wystarczy ci nawet najmniejszy serwer - ten za 40 zeta z hakiem.

W sumie czy przy takiej sumie nie lepiej po prostu kupić sobie konto hostingowe na własność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linoskoczek, miałem drobne fora, proste strony. Kilku użytkowników i masakra w działaniu. Czasami nawet zdarzało się, że było mało i problemy. Różne silniki, różne konfiguracje - nie przypadł mi ten współdzielony. Jedynie na wizytówkę, albo prostą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę cię... Mam na hostingach dzielonych serwisy, które mają ponad 10 tysięcy unikalnych odwiedzin dziennie, na ciężkich cmsach i wszystko śmiga. Czy zatem vps jest na pewno odpowiednim rozwiązaniem pod takie potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie, bez przesady... wiadomo, że tam jest gigantyczny overselling, ale to co płacicie za te konta wirtualnie nie pokryją przez x lat wartości części dysku SSD jaką zajmujecie (o ile to, że konta są na SSD jest prawdą), nie wspominając już o tym, że stoi to wszystko podobno na raid 10 więc koszty pojemności trzeba liczyć podwójnie.. Do tego maszyna, prąd, łącze, chłodzenie.... na takim serwerze musi być z 1000 takich najmniejszych kont żeby to wyszło chociaż na 0.

A wy wymagacie, żeby wam strony na CMS'ach dobrze tam chodziły :)

Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przestałem wymagać. Mam sporo doświadczeń z tym współdzielonym hostingiem, więc piszę jak to tam wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×