Skocz do zawartości
michkk

Home Zwiększyło Parametry Serwerów?

Polecane posty

Witam.

Czy home.pl ostatnio zwiększyło transfer i pojemność serwerów wirtualnych?

Wchodze teraz na strone http://home.pl/serwery i widze na przykład BiznesSerwer za 600 netto/rocznie(transfer 600GB/rok). Wcześniej chyba był mniejszy transfer?

Pozdrawiam

Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NetArt też zwiększył i wciąż wyprzedza home, które ogólnie ostatnio dostaje zadyszki (vide rejestracja .eu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NetArt też zwiększył i wciąż wyprzedza home, które ogólnie ostatnio dostaje zadyszki (vide rejestracja .eu).

 

 

Niestety, też należę do tych osób, które (po raz ostatni) zaufało w siłę Home.pl. Również straciłem szansę zarejestrowania niezłych domen na rzecz osób, które rezerwowały w NetArt. A jeżeli jesteśmy już przy domenach i Home.pl, to nie polecam trzymania tam domen. Mam problem z jedną cesją, która ciągnie się już od końca stycznia i nie widać rychłego zakończenia! Więcej formalności niż to warte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku (rejestracja domeny eu) akurat home było szybsze od nazwy. Mam u nich kilka domen i jestem naprawdę bardzo zadowolony (wygodny panel, eleganckie faktury, profesjonalizm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Czy home.pl ostatnio zwiększyło transfer i pojemność serwerów wirtualnych?

Wchodze teraz na strone http://home.pl/serwery i widze na przykład BiznesSerwer za 600 netto/rocznie(transfer 600GB/rok). Wcześniej chyba był mniejszy transfer?

Pozdrawiam

Michał.

 

Z tego co pamiętam, to rzeczywiście znacznie mniejsze było,

 

A co do prerejestracji domen .eu jako, że w dwóch firmach składałem wnioski, to muszę przyznać, że Active znacznie lepiej sobie poradził niż Home (choć z niego też jestem zadowolony) no, ale polskich domen w .eu nie rejestrowałem wogóle, tylko angielskie...

 

Zaś w Nazwie bałem się je prerejestrować właśnie z uwagi na dużą liczę chętnych... w końcu limit był taki sam dla wszystkich - 5 domen na sekundę, a im więcej ktoś miał domen do rejestracji, tym mniejsze każda z nich miała szanse :]

 

Najlepiej było znaleść jakąś małą firmeczkę bezpośrednio współpracującą z EURidem, ale te małe to one niestety nie zajmowały się prerejestracjami... chyba, że tylko po to powstawały, ale wówczas pracowały tylko na dużych spekulantów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku podczas rejestracji domen .eu bardzo się zawiodłem na szybkości home. Active24 i NetArt były szybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×