Skocz do zawartości
krzysiek02

Wybór laptopa

Polecane posty

Proponowałbym dorzucić stówke i wybrać coś z MSI: http://www.x-kom.pl/p/164243-notebook-laptop-15-6-msi-cx61-2od-i7-4702mq-8gb-500-gt740m.html ze względu na procesor 4 generacji, no i i7. 8GB ram powinno wystarczyć, testowałem tą karte graficzną, wiadomo mobilna, ale potrafi.

Edytowano przez wlodziu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pomysł LAPTOP - GRY to jest zły wybór...

Za 2600 byś miał peceta który obsłuży prawie wszystkie gry jakie są wydane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy taki uprzedzony, ale laptopy też potrafią i nie piszcie, że nie. Jego wybór - chce lapka do gier to będzie miał. Sam gram na lapku i przeszkód nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, autor wątku nie pyta sie czy ma kupic notebooka czy stacjonarny, tylko wie dokladnie jaki to ma byc PC'et - w tym wypadku notebook - i oczekuje wskazowek...

 

Asus lub Lenovo.

 

Zobacz na portalu aukcyjnym co jest za ta kwote i poczytaj testy/opinie na odpowiednich stronach www.

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lenovo nie polecam z racji tego, iż moja rodzina nabyła z tą firmą doswiadczenie i wyrobiła negatywną opinię. Wykonanie się chowa jak i serwis, asus stanowczo górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to ja pisze w czyimś imieniu. Też sądze i przekonywałem tą osobę że do gier lepiej wybrać stacjonarny. Napisałem jeszcze do sklepu żeby mi zrobili ofertę obaczymy co to będzie. Jak macie jeszcze jakieś pomysły to dawajcie linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź Lenovo IdeaPad Z500 i7 - sam posiadam godnie polecam zwiększony ram do 16GB | Grafika 2GB przy grach nie jęknie że mu coś źle ;)

 

Jak i7 / 12GB ram zbyt drogie sprawdź wersję i5 8GB ram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

OK, wiadomo, że jak ktoś ma przemyślane, to trudno, ale zdrowy rozsądek mówi, by jednak podpowiedzieć, że to nie najlepszy pomysł.

Teraz można kontynuować już z czystym sumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

polecam zwiększony ram do 16GB

Po co komu tyle do gier na laptopie? Myślę, że nie pogra i tak w maks detalach a jak już to i tak więcej niż 8GB pewnie nie wszamie.

Niech patrzy za jak najlepszą kartą graficzną - ale nie na ilość GB ram ale na model.

Może to nie jest jakoś super wymierne ale daje jakiś pogląd na wydajność:
http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-karty-graficzne-rozpiska-osiagow.1174.0.html

No i warto poszukać testu każdej sztuki w internetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Po co komu tyle do gier na laptopie? Myślę, że nie pogra i tak w maks detalach a jak już to i tak więcej niż 8GB pewnie nie wszamie.

Ja mam wersje 16 GB, specjalnie do grafiki i renderowania w locie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafika i renderowanie w locie to nie gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym się kierujesz przy wyborze? Radziłbym zainteresować się takimi markami jak Dell i ASUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym się kierujesz przy wyborze? Radziłbym zainteresować się takimi markami jak Dell i ASUS

 

Ma być on typowo pod gry do kwoty 2700zł. Żeby był po prostu namocniejszy w tej cenie.

Edytowano przez krzysiek02 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lenovo to złe wykonanie i zły serwis, nie wiem nad czym się zastanawiać. Ogólnie nie każdy lapek musi być pod tym względem niedobry. Ale wszyscy patrzą na tą firme przy wyborze lapka bo mają lepsze podzespoły od konkurencji w tej samej cenie, a dlaczego? Coś musi na tym ucierpieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×