Skocz do zawartości
Siema

Poszukuje nowego serwera VPS

Polecane posty

Witam , poszukuje nowego serwera VPS . Poprzedniego parametry mi odpowiadaly ale jego cena ulegla zmianie.

 

serwer bedzie sluzyc do masowego stawiania botow w grze

 

Zalezy mi na:

 

-Windows (musi byc)

-dobre łącze (żadnych kickow i rozlaczen)

na poprzednim serwerze predkosc polaczenia wynosila nawet do 1gb uploadu i downloadu , nie musi byc taka duza , wazne aby sie nie rozlaczala

-mozliwosc laczenia sie przez teamviewer

 

Parametry poprzedniego serwera :

AMD Opteron Processor 4171 HE 2.09 GHz

3,5 GB RAM

64 bitowy

Windows server 2008 R2 Datacenter

 

Powyzsze parametry byly dla mnie wystarczajace i nie mialem z nimi zadnych problemow (ale moga byc wyzsze:P)

 

Nie znam strony skad pochodzil serwer ani nic wynajmowalem go przez posrednika. Placilem okolo 70zl/miesiac.

 

Dziekuje wszystkim z gory za pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt Tobie takiego serwera za tą cenę nie udostępnij, jeszcze na rurce 1Gbps, poza tym licencja windy też trochę kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie napisałeś ile tak na prawdę miałeś tego procesora (Napisałeś że jakiśtam opteron - ale do ilu rdzeni miałeś dostęp itp to już nie), ale jedną z najtańszych ofert w internetach jest:
http://mintshost.pl/vpswin.php
Więc jeśli szukasz jakiś mega parametrów z wndowsem za 70zł to myślę, że to jedyna firma która może ci coś konkurencyjnego zaproponować.

Pozdr.
Kszysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie nie ma nic godnego polecenia :)

Jak to mawiają ostatnio w internetach:

Sad but true ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt Tobie takiego serwera za tą cenę nie udostępnij, jeszcze na rurce 1Gbps, poza tym licencja windy też trochę kosztuje...

Specjalnie wyszczegolnialem ze nie zalezy mi na takiej predkosci , jednak jak widac nie potrzebnie zawsze sie znajdzie ktos kto nie potrafi przeczytac ze zrozumieniem. Zalezy mi glownie na jakosci lacza - brak disconnect'ow :)

 

W sumie nie napisałeś ile tak na prawdę miałeś tego procesora (Napisałeś że jakiśtam opteron - ale do ilu rdzeni miałeś dostęp itp to już nie), ale jedną z najtańszych ofert w internetach jest:

http://mintshost.pl/vpswin.php

Więc jeśli szukasz jakiś mega parametrów z wndowsem za 70zł to myślę, że to jedyna firma która może ci coś konkurencyjnego zaproponować.

 

Pozdr.

Kszysiu

 

Ich serwer "professional" wydaje sie naprawde spoko , jedyny problem to chyba cena miesiaczna ktora jest o polowe wyzsza , bo platnosc z gory za rok to wychodzi okolo 65~ zł za miech. Gdybym mial pewnosc do tej firmy i stabilnosci ich serwerow to prawdopodobnie bym sie zdecydowal . Dziekuje za propozycje , narazie ogranicze sie do dalszego poszukiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Siema: poczytaj sobie wczesniejsze watki na forum dotyczacy VPS'ów. Jest mnostwo ofert od firm, wystarczy zrobic porownanie poszczegolnych planow w tabelce.

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Siema: poczytaj sobie wczesniejsze watki na forum dotyczacy VPS'ów. Jest mnostwo ofert od firm, wystarczy zrobic porownanie poszczegolnych planow w tabelce.

Dzieki , akurat wlasnie jestem na tym etapie. Temat powstal bo myslalem ze koledzy siedzacy dlugo w temacie beda potrafili udzielic w szybszy sposob pomocy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!



Zachęcam Cię do skorzystania z naszej oferty. Za 89 zł brutto miesięcznie bądź 414 zł brutto rocznie (50% rabat!) otrzymasz od nas VPS Windows o parametrach:



1,8 Ghz CPU


1 GB pamięci RAM


Nielimitowany transfer danych!


20 GB dysk




Więcej informacji na temat naszej oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej http://webh.pl/?cmd=swin



Pozdrawiam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

k.kozak: gdzie są fizycznie serwery? na stronie z ofertą OpenVZ jest informacja że ATMAN, natomiast na stronie O Nas w części infrastruktura jest informacja "Wszystkie nasze usługi świadczone są na serwerach zlokalizowanych w Polsce - Łódź."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie ofertą. Informuję, że usługi świadczymy w oparciu o dwie lokalizacje: ATMAN/Wawa oraz TEREDO-DC/Łódź. Przy każdej usłudze przez nas oferowanej znajduje się stosowna informacja odnośnie lokalizacji. W przypadku serwerów VPS Windows zgodnie z naszą ofertą jest to TEREDO-DC/Łódź.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z naszej strony możemy zaoferować:

 

#1

Serwer VPS Starter z Windows'em (KVM)
Procesor: 3 GHz
Dysk: 20GB SSD
Pamięć: 1 GB RAM
oraz transferem bez limitu
za 330zł rocznie!

 

#2
Serwer VPS Standard z Windows'em (KVM)
Procesor: 2x 2.2 GHz
Dysk: 20GB SSD
Pamięć: 2 GB RAM
oraz transferem bez limitu
za 474zł rocznie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami na stronie - Mintshost.pl
W razie szczegółowych pytań zapraszamy na nasza stronę gdzie nasz konsultant odpowie na Pańskie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×