Skocz do zawartości
Eskimos

Poszukuję VPS'a do strony www

Polecane posty

Witam, szukam vps'a z wirtualizacją Xen lub Kvn, żadnych OpenVZ proszę mi nie wciskać <_<

Parametry minimalne:

CPU: 1 GHz (w miarę nowoczesny procesor, a nie eksponat muzealny)

RAM: 512 MB

HDD: 10 GB

Łącze: 20 Mbit/100 GB transferu

Lokalizacja może być obojętna, byle ping był na przyzwoitym poziomie

Maksymalny koszt miesięczny jaki mogę ponieś to 100 zł brutto :(, forma rozliczeniowa obojętna, może być opłata roczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam vps'a z wirtualizacją Xen lub Kvn, żadnych OpenVZ proszę mi nie wciskać <_>

Parametry minimalne:

CPU: 1 GHz (w miarę nowoczesny procesor, a nie eksponat muzealny)

RAM: 512 MB

HDD: 10 GB

Łącze: 20 Mbit/100 GB transferu

Lokalizacja może być obojętna, byle ping był na przyzwoitym poziomie

Maksymalny koszt miesięczny jaki mogę ponieś to 100 zł brutto :(, forma rozliczeniowa obojętna, może być opłata roczna.

Team poruszany wielokrotnie ale według mojej skromnej opinii digitalocean spełni twoje oczekiwania a nawet śmiem powiedzieć że wykracza poza twoje parametry. Oczywiście na korzyść. Również jeżeli chcesz oprzeć zakup o coś polskiego sprawdź ofertę biznes-host która oferuje również kvm. Jak chcesz uderzyć w dużą firmę to oferta ovh spełni twoje oczekiwania podobnie jak wcześniej wymienione firmy. Z ovh jest o tyle ciekawie że masz tam sporo bajerów popartych marketingowa papką ale vps-y działają dość sprawnie. Wspomniany biznes-host ma atut w postaci wsparcia technicznego z ważnym elementem = człowiek! Odnośnie dogitalocean, utrzymuje tam sporo projektów, również takich które wymagają sporych możliwości. Nie miałem z nimi żadnego problemu a korzystam praktycznie od początku ich istnienia. Siedzą tam np spore sklepy i witryny oparte o kilka kropelek połączonych w całość. Patrząc na twoje zapotrzebowanie połączone z kwotą jaka chcesz wydać śmiało można powiedzieć że pole do popisu masz spore a parametry bardzo małe. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z naszej strony możemy zaoferować:

Serwer VPS Mini
Procesor: 2 GHz
Dysk: 25GB SSD
Pamięć: 1 GB RAM
oraz transferem bez limitu
za 108zł rocznie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami na stronie - Mintshost.pl
W razie szczegółowych pytań zapraszamy na nasza stronę gdzie nasz konsultant odpowie na Pańskie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z naszej strony możemy zaoferować:

 

Serwer VPS Mini

Procesor: 2 GHz

Dysk: 25GB SSD

Pamięć: 1 GB RAM

oraz transferem bez limitu

za 108zł rocznie!

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami na stronie - Mintshost.pl

W razie szczegółowych pytań zapraszamy na nasza stronę gdzie nasz konsultant odpowie na Pańskie pytania.

 

Pisałem o serwerze z wirtualizacją Xen lub Kvn, a na waszej stronie widzę tylko OpenVZ dla Linux'a oraz Kvn dla Windowsa -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozważam zakup serwera w digitalocean.com albo kebaba PS-7 / PS-4 w kimsufi.com, tak zdaję sobie sprawę, że pomoc techniczna jest w języku francuskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS-7 jak już. Zresztą po co ci pomoc techniczna w OVH ? I tak oni nic nie pomogą...

Tylko procesor to taki troszkę kalkulator ;P

Edytowano przez McAs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



Pakiet Basic spełnia wymagania i mieści się w podanym budżecie. Serwery VPS oparte są o pełną wirtualizację VMware.


Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem. Usługi świadczone są na serwerach marki DELL oraz HP.


Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×