Skocz do zawartości
mTrela

Histing w AZ.PL

Polecane posty

NIE - nie warto w chwili kiedy chcesz tam posiadać stronę opartą o bazę danych np wordpress z oglądalnością 300UU miesięcznie. Posiadam tam serwer zresztą nie pierwszy i traktuje go tylko jako bramkę pod spam. Do tego się nadaje idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z az.pl korzystam od 2007. Ogolnie jest .. w porzadku tyle, ze ja trzymam proste (html) statyczne stronki i nie wiem jak to bywa przy zaawansowanych projektach. Co roku poluje na promocje wlasnie w okolicach 2-4zl/mc/netto i za kilka dni skorzystam z aktualnej. Dzial techniczny jest o.k.; w regulaminie stoi, ze odpowiadaja w ciagu 8-10h robocznych ale jak nie jest to weekend to zwykle odpowiedz mam w czasie o polowe krotszym. Zdarza sie, ze jak wystapi problem w weekend to tez mi odpowiedza na ticket.

Aktualnie nie potrzeba mi nic wiecej, wiec... siedze u nich.

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie? jaki inny hosting w miare bylby dobry?

Czekaj , czekaj bo zadałeś inne pytanie teraz bo pytasz o dobry! Wcześniejsze pytanie dotyczyły konkretnie oferty AZ w oparciu o cenę czyli tanio! Dobry hosting to biznes host ,progreso , mzone tyle że nie koniecznie tanie aczkolwiek to sprawa tylko twojej zasobności portfela, rozsądnego podejścia możliwości/cena i niczego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pytania "poradźcie co jest dobre?" bez napisania porządnego wątku o sytuacji co chcemy hostować, jakie mamy potrzeby i jaki budżet powinno się od razu kasować, a autorowi warna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi: kiedys korzystalem z portalu ***.przez.net. To byly czasy kiedy trzeba bylo podac kwote szmalcu jaka jest do wydania. Czesto udawalem glupiego i podawalem cene z kosmosu (np. strona O mnie dla allegro - budzet 1500zl). 95% ofert zawsze zawsze dotyczylo gornej granicy budzetu... czasami sie zdarzaly kwoty rzedu 500zl. Moj wniosek jest taki: pojawia sie glupek majacy troche grosza do wydania wiec trzeba go zerznac. I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale to nie jest gówno przez net, tylko forum hostingowe. Jak podasz budżet 200zł i opiszesz co chcesz hostować, to dostaniesz info, czy to ma sens - czy szykuj 5 stów, czy na VPS-a, czy dedyka, czy wystarczy coś małego. Nie porównuj gówna do w miarę normalnego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tez biorac pod uwage fakt takie zacne forum uwazam, ze pierwsze pytanie o kase jest troche nie na miejscu. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ja myśle, że troche nie na miejscu jest pisanie tego w każdym temacie. Od takich rzeczy jest piaskownica.

Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×