Skocz do zawartości
teppic

Strona a'la kwejk. Czy warto?

Polecane posty

Jak będziemy zakładać te same strony co inni to nigdy nie odniesiemy sukcesu. Ważne żeby jednak mieć innowacyjny pomysł.

Z postami też tak trochę jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega jakis czas temu zalozyl stronke a'la kwejk i z reklam zarobil kilkadziesiat tysiecy ;) Zawsze sie smieje, ze jest taki glupi, a zarobil juz na tym wiecej niz ludzie po studiach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu niezbyt łatwo jest się 'wybić' z taką stroną, bo takowych w sieci jest już co nie miara.. no chyba, że miałbyś niezwykle innowacyjny pomysł co do treści i nie wrzucałbyś oklepanej zawartości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadałem dwa takie serwisy jeden taki typowy kewjk i jeden o tematyce sportowej. O wiele łatwiej było sprowadzić ruch na tematykę sportową. Standardowych kwejków jest sporo. Widać, że teraz są modne demoty sportowe, patriotyczne, motoryzacyjne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

@gnum.pl

W jaki sposób ściągałeś ruch? Z ciekawości spytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W głównej mierze bazowałem na FB. W tematyce sportowej a konkretnie o sportach chwytanych przy Fanpage 3tys fanów ruch przy jednym memie spokojnie osiągał 1-5k uu. Nie wspominając już, że niektóre memy miały nawet po 200 udostępnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jako strona zapleczowa pod coś większego jak najbardziej, nie zrobimy może na tym jakiegoś wielkiego ruchu ale kilka tysięcy UU/msc powinniśmy zanotować. W przypadku takich witryn łatwo o content, ludzie sami wrzucają jakieś pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×