Skocz do zawartości

teppic

Użytkownicy
 • Zawartość

  117
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O teppic

 • Ranga
  Stały użytkownik
 1. Strona a'la kwejk. Czy warto?

  Zachęta już się robi;). Ktoś chętny na darmowe sezony sitcomu "Friends"?
 2. Strona a'la kwejk. Czy warto?

  Skrypt kupiony za 20 dolarów taki typowy 9gagclone. Ale totalnie przebudowany bo tamten nie przyjmował obrazów większych na wysokość niż standardowe memy. Plus dodane kilka "ficzerów". Teraz tylko pozostaje pytanie jak zmusić userów do dodawania swoich "sitcomów";)
 3. Strona a'la kwejk. Czy warto?

  A jednak... po wielu trudach, wątpliwościach w końcu powstała moja strona a'la kwejk. Po prostu miałem wolną domenę sitcomy.pl i nie wiedziałem co z nią zrobić Dziękuję wszystkich userom tego forum o wspieranie mnie i tego mało ciekawego tematu. Jesteście najlepsi! Tutaj zyskałem wiarę w to, że mi się uda!
 4. No właśnie nie wiem jak prowadzić kampanię na Adwords. Zawsze myślałem co w tym może być trudnego. Coś na zasadzie: jeśli masz sklep z zabawkami to po prostu ustalasz kampanię na słowa "zabawki", "zabawki dla dzieci" itd. i tyle;). Nie wiem w czym ta pomoc od firmy miałaby się przejawiać? Chyba, że jest tak jak mówisz - niższe stawki za kliknięcie jeśli korzysta się z usług firm. Ostatnio umieściłem konkurs z grami na konsole do wygrania(Fifa15 i PES15) i przyniosło to w miarę dobry efekt. Niestety kampania prowadzona tylko na facebooku bo z tego co widzę nie ma on tak wysokich cen jak Google. Teraz po nocach myślę na sloganem mojej kampanii billboardowej w Warszawie. Myślę, że da to w miarę dobry skutek.
 5. zostałem oszukany, co robic ?

  No dobrze pojdę na tą policję, ale ja kurde mieszkam w UK i nie mam zamiaru kolejny raz łazić po komisariatach. Czas to też pieniądz. Wolę być ostrożny niż tracić czas na przylatyanie za każdym razem do Polski i sądzenie się.
 6. zostałem oszukany, co robic ?

  A czy to ważne? Zglosiło się do mnie kilka osób oferując pomoc w zrobieniu kodu, więc mój adres mailowy stał się ogólnodostępny. Więc gdy ktoś do mnie pisze ze skrzynki gmail a nie firmowej i chce od razu zaliczkę obrażając się i grożąc policją na każde moje próby zapytania o jakikolwiek dowód, że ta osoba będzie mi w stanie wykonać zlecenie to... coś jest nie tak. Zwłaszcza gdy ta osoba ma reputację "-2" na forum i co każe zachować ostrożność. Ja też mogę iść na policję i zglosić próbę oszustwa i wyłudzenia 150zł. Jestem ostrożny i tyle! Już raz straciłem kasę!
 7. zostałem oszukany, co robic ?

  Bo mam konto za granicą, proszę sprawdzić moje IP skąd piszę. Zadnej próby wyłudzenia nie było gdyż nie dostałem żadnej faktury do opłacenia - to raz. Dwa - chciałem próbki "talentu" gdyż już 2 firmy poległy z moim skryptem. Napisany przez jakiegoś hindusa i bardzo ciężki do edycji. Sorry ale chyba mam uzasadnione obawy co do tego czy kolejna osoba da sobie z tym radę?. Dostanę próbkę choćby najgłupszą i wtedy wpłacam zaliczkę. I dam choćby i 1000zł jesli ktoś sobie poradzi z tym kodem:P
 8. Zlecę poprawienie kodu "Advanced meme maker" pod nowy projekt oraz wdrożenie dostarczonego przeze mnie loga i zmianę kolorystyki by jak najmniej przypominała domyślny wygląd. Mam już grafikę(nie pociętą) na podmianę. Chodzi mi już tylko o wdrożenie jej i co najważniejsze o pewną zmianę w zakupionym kodzie: wrzucane obrazy są pomniejszane by zmieścić się w "height" a mi chodzi o to by krypt nie zmniejszał ich "width" tak drastycznie(można to zobaczyć na mojej stronie: www.sitcomy.pl). Skrypt jest napisany we frameworku Yii i pozwala na dodawanie popularnych memów. Jednak ja chcę by to było coś innego niż memy. Po prostu screeny z seriali itd. z dowolnymi liniami dialogowymi dodawanymi przez userów. Dlatego też wybrałem ten skrypt a nie o wiele lepszy "9gagclone". Ten ostatni nie pozwala na dodanie więcej niż 2 linii tekstu. Stronę robię tylko dla siebie i nie by na niej zarobić dlatego to ogłoszenie zamieszczam tutaj. Dla zainteresowanych mogę udostępnić kod by mogli się mu przyjrzeć i ocenić czy jest możliwa taka edycja.
 9. Strona a'la kwejk. Czy warto?

  racuch: mam cos tego typu. Jest to moja stronka supertyp.pl. Niestety z braku czasu i chętnych do współpracy stoi praktycznie nieaktualizowana. Jak zapatrujecie się na pomysł z sitcomami czyli kadrami z seriali i filmów z własnymi liniami dialogowymi?
 10. Szukam osoby z bardzo dobrą znajomością php i frameworka Kohana do opieki nad serwisem. Taka osoba jest mi potrzebna do kontroli działania kodu, naprawiania na bieżąco błędów i ewentualnie dbania o aktualizowanie strony. Możliwa długoterminowa współpraca i udział w zyskach jeśli serwis kiedykolwiek będzie takie przynosił. Dodam, że witryna jest reklamowana i stale przybywa userów. Co do zapłaty proszę o kotakt zainteresowanych na pw lub e-mail: kontakt(at)szkocik.pl
 11. Witam ponownie. Szukam kogoś kto pomógłby mi prowadzić serwis oraz pomógł w promocji. Wszelka pomoc mile widziana!
 12. Dziękuję. Własnie zalożylem konkurs z grami do wygrania i promuję go na facebooku. Lepsze to niż google adwords gdzie wywalałem masę kasy.
 13. Strona a'la kwejk. Czy warto?

  Szczerze to chciałem zrobić taką typową kopię kwejka ale darowałem sobie. Po tym jak zobaczyłem przeróbki screenów z najnowszego trailera Star Wars jakoś tak widzę większy sens w tworzeniu sitcomy.pl;). Poza tym jak już pisałem... domena mi się marnuje a muszę ją jakoś zagospodarować.
 14. Strona a'la kwejk. Czy warto?

  Rozumiem. Tylko, że ja to robię tylko dla siebie, bo chciałbym takie sitcomy sobie poczytać a brakuje strony stricte o tym. Do zarobku mam szkocik.pl;)
 15. Polski odpowiednik HUKD

  Stronka coraz bardziej ożywa. Dodałem kilka ofert z ps store. Niestety na razie witryna robi wrażenie jakby była tylko dla graczy;). Brakuje tu kobiecego dotyku;).
×