Skocz do zawartości
teppic

Strona a'la kwejk. Czy warto?

Polecane posty

No ok, czyli jednak nie warto się w to bawić? Naprawdę nikt z Was nie chciałby zobaczyć polskiego odpowiednika "funnyjunk.com"?;P

 

Więc będę w takim razie kopiował "zapytaj.pl" i "wykop.pl";P Będzie to samo ale w innej formule. Dzięki za opinie, dzieki Wam nie wywalę kasy w błoto;P

 

Co sądzicie o supertyp.pl? Warto to ciągnąć czy lepiej zwolnić miejsce na serwerze na coś lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu do cholery kopiujesz coś, co już istnieje, zamiast czegoś czego jeszcze nie ma?

 

Naprawdę sądzisz, że przeciętny user wykopu zobaczy "o jest nowa strona taka sama jak wykop, będę od dziś korzystał właśnie z niej" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiecie, to nie bedzie nowy wykop... tylko cos jak wykop;P Tak samo jak instagram nie jest kopią imageshack itd;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niecierpliwy chłopak jest może i ma pomysł ale trzeba trochę się przyłożyć do wykonania i czekać na efekty, na które trzeba czasami poczekać trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównanie Instagrama do Imageshack jest trochę bezsensu. Mogłeś pisać, że chcesz robić portal podobny do Twittera, tylko z tą małą różnicą, że zamiast wiadomości użytkownik słucha muzyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portale wystartują w grudniu i wtedy bedzie można oceniac;P. Pierwszy bedzie wzorowany na wykopie a drugi to bedzie cos w stylu zapytaj.pl itd.

 

No i skoro klony nie mają szans na sukces to co powiecie o besty.pl? Pamietam ze chlopak ktory na forum sie chwalił że zniszczy kwejka tą strona byl wysmiewany a tu proszę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portale wystartują w grudniu i wtedy bedzie można oceniac;P. Pierwszy bedzie wzorowany na wykopie a drugi to bedzie cos w stylu zapytaj.pl itd.

 

No i skoro klony nie mają szans na sukces to co powiecie o besty.pl? Pamietam ze chlopak ktory na forum sie chwalił że zniszczy kwejka tą strona byl wysmiewany a tu proszę;P

 

Chyba ci chodzi o besty.eu i tej strony już dawno nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio najbardziej obiecującym projektem, który mógł pomieszać wykopowi to był strims, ale chyba wszyscy wiedzą jak się to skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest besty.pl? Powinienem to znać?

Ja też nie znam;). Ale czytałem gdzieś, że ma chyba 3 czy ktores miejsce w liczbie polubień na facebooku. Bodajże ponad 500 000;P A jest to totalny klon kwejka nie silący się nawet na odrobinę oryginalności.

 

No nic... dzieki Wam dałem sobie spokółj z klonowaniem kwejka(a miały tam być i memy i komiksy i wszystko... chlip chlip).

 

Może takie pytanie: z czym wystartować w internecie jeśli chce się za, powiedzmy 2-3 lata odnieść sukces w postaci chociaż zwrotu kosztów serwera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może takie pytanie: z czym wystartować w internecie jeśli chce się za, powiedzmy 2-3 lata odnieść sukces w postaci chociaż zwrotu kosztów serwera?

 

Z czymś innowacyjnym, dobrze pomyślanym, dobrze zrobionym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Z czymś innowacyjnym, dobrze pomyślanym, dobrze zrobionym.

 

 

Z czymś czego nie ma 20 klonów w internecie.

 

A twoje besty się udały właśnie dlatego, że autor wpadł na nie jak ty się jeszcze kwejkiem jarałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze skoro juz nie zrobię "sequela" kwejka, to mogłby ktoś mi rzucić linkiem do polskiego klona "funnyjunk.com"? Chętnie bym poczytał taki zabawne obrazki i jeszcze zabawniejsze komentarze do nich;P A wszystko polane w polskim sosie.

 

Zresztą nadal uważam, że jest sens podrabiania polskich sukcesów. Oczywiście nie żeby je przebić ale żeby chociaż na tym cos zarobić. I chyba tylko po to. Popatrzcie na: wp.pl(klon onetu), sfora.pl(klon wrzuty), ppe.pl(klon polygamii, który już chyba bedzie powoli przescigał pierwowzór) i mógłbym tak w nieskonczonosc wymieniać.

 

Ostatnie pytanie: jest na dzisiaj sens podrabiać serwis memy.pl i fabrykamemow.pl? Oba są jeszcze młode i widzę tu swoją niszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@teppic

Nie widze większego sensu podrabiać polskie twory. Chcesz odnieść sukces? Wymyśl coś nowego i świeżego.

Btw. Luknij w PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

McAs no wlasnie... ja nie znam sukcesu polskiej strony, ktora by nie była kopią zagranicznej;P. To chyba coś mówi?;P

 

Natomiast kopie odnoszą jakis tam sukces vide kozaczek.pl, pudelek.pl czy też demotywatory.pl, demoty.pl;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

McAs no wlasnie... ja nie znam sukcesu polskiej strony, ktora by nie była kopią zagranicznej;P. To chyba coś mówi?;P

 

Natomiast kopie odnoszą jakis tam sukces vide kozaczek.pl, pudelek.pl czy też demotywatory.pl, demoty.pl;P

 

Np. filestube.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

filestube to polska strona?

 

Hmm, naprawdę mam ochotę zrobić jakąs stronę ale nic mi do głowy nie przychodzi. Ktoś mi zaproponował zainwestować w grę przeglądarkową ale ja nie mam o tym pojęcia i zaufania do takich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę pisać ile, ale napiszę tyle że pracuję w Anglii, nie mam rodziny i zamiast jakiegoś auta chcę sobie kupić po prostu jakiś serwis www... Czytaj: chcę założyć serwis;P.

 

Myslalem o tym kwejku bo to wydawał mi się najpewniejszy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że budżet to jedno. W momencie kiedy masz nikłą wiedzę budżet często okazuje się zbyt mały. Ja na Twoim miejscu bym to wszystko przemyślał, bo wpakujesz kasę w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×