Skocz do zawartości
23535_1521663965

Szukam VPS (Nginx, Direct Admin, 2 adresy IP, backup)

Polecane posty

Witam,

 

 

Szukam spersonalizowanej usługi VPS, pod portal internetowy z bazą danych.

 

- zamiast Apache inny szybki serwer HTTP

- polska lokalizacja

- dwa adresy IP

- backup

- pojemność od 15 GB

- transfer od 1000 GB

- przepustowość portu 50 lub 100 Mbit

- szybki support

 

Proszę o przesyłanie gotowych ofert (niestandardowych konfiguracji itd )

- konfiguracja z ceną

 

Pozdrawiam i dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli portal spory (obciążenie), i na większą skalę to polecam CloudFlare (możesz zastosować później w przypadku ew. ataków ze współpracą firmy hostingowej przy zmianie ip vps'a - jeżeli wiesz, że ataki będą to lepiej już teraz) + vps w firmie Biznes-Host, ale nie OpenVZ tylko KVM - zapłacisz trochę więcej, ale warto. Swego czasu dało się też zakupić vps'a kvm w BH przez Mintshost.

 

Miałem tam kilka vps'ów kvm (aktualnie mam jednego) - i bardzo polecam. Zero problemów, maksymalna wydajność i stabilność w przystępnej cenie. Myślę, że dogadasz się względem łącza - również względem konfiguracji (tylko różnie z czasem u nich). Jeżeli nikt w BH, czy MH nie będzie wstanie zająć się konfiguracją vps'a, to na pewno znajdziesz osobę na tym forum, która zrobi ci to za niewielkie pieniądze ; )

 

Jeżeli prowadzisz jakiś otwarty projekt, z którego nie masz dochodów to myślę, że znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie pomóc ci przy konfiguracji za darmo, albo za reklamę : )

 

Ahh. Właśnie - licencja : ) | Również w przystępnej cenie ją znajdziesz w tych firmach : )

Dodatkowe IP - z tego co wiem, to także dostępne - za dodatkową opłatą.

Edytowano przez Lokator (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ŁukaszMU-PL ja właśnie testuję rooty w 3 firmach: Kylos, Serverini, Datahouse.

Na razie mam w Kylosie nginx-a postawionego.

Jeszcze za wcześnie na wnioski, ale daj znać co wybrałeś, albo co masz na oku - może razem podzielimy się doświadczeniami : )

 

Ile masz na to kasy? Czyli szukasz VPS-a managed? Czy sam konfig wstępny, a potem ogarniesz?

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Proszę o przesyłanie gotowych ofert (niestandardowych konfiguracji itd )

 

Podaj budżet na ten serwer, bez tego trudno cokolwiek zaproponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bo tak naprawdę to jest lipa w tym segmencie, albo hosting dedykowany, albo pseudo VPSy, albo VPS+DA+administracja.

Każde rozwiązanie ma plusy i minusy, ale tak faktycznie to firm, dobrych ofert nie ma za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo tak naprawdę to jest lipa w tym segmencie, albo hosting dedykowany, albo pseudo VPSy, albo VPS+DA+administracja.

Każde rozwiązanie ma plusy i minusy, ale tak faktycznie to firm, dobrych ofert nie ma za dużo.

 

Dlaczego lipa?

Przeciez to co napisał spełnia 90 % firm z tego forum - nie widze w tym nic niezwykłego.

Pozostaje jedynie pytanie czy ma być to vps + postawienie wszystkiego czy też dodatkowa stała administracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipy nie ma. Tylko na końcu okazuje się, że miało być taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrych ofert nie ma za dużo.

 

Sponsi czym dla Ciebie jest dobra oferta? Czym się ma charakteryzować?

 

Cena - większość daje jak najniższą

Parametry - w większości ofert są już bardzo wyśrubowane

Administracja - to chyba najdroższy składnik takiego vps-a, ale jak Ci ktoś zaproponuje za dużo w pakiecie i tak nie uwierzysz ;)

 

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Szukam spersonalizowanej usługi VPS, pod portal internetowy z bazą danych.

 

- zamiast Apache inny szybki serwer HTTP

- polska lokalizacja

- dwa adresy IP

- backup

- pojemność od 15 GB

- transfer od 1000 GB

- przepustowość portu 50 lub 100 Mbit

- szybki support

 

Proszę o przesyłanie gotowych ofert (niestandardowych konfiguracji itd )

- konfiguracja z ceną

 

Pozdrawiam i dziękuję :)

 

 

Widzisz jakbyś napisał mam w miesiącu 80-100 zł i potrzebuje to co napisałeś wyżej to byś zobaczył odzew odpowiedni. A tak to szukasz kurde szczerze to mało kto poważny się odezwie a ten kto już się odezwał to po prostu się nudził :). Tak Łukaszu na koniec dnia to chodzi tylko o pieniądze jak ludzie ich nie widzą to nikt się nie wychyli.

Edytowano przez chmuri (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powiem tak: niby hosting dedykowany miał zapełnić lukę, ale jest... za tani.

Z kolei VPS + DA + administracja za 250-300zł to już sporo.

 

Brakuje czegoś pośredniego. Piszę to jako klient, szukający chyba od 5 lat (!). Kończy się na zwykłym koncie hostingowym dla klientów i VPSie "do zabawy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up jak już off top to na maxa. Bez problemu znajdziesz vps z da z dobrymi parametrami za 150zł. Co do słowa użytego "administracja" to już jest rozmowa na inną butelkę wódki.....

 

@ ŁukaszMU zgodzisz się ze temat jest do zamknięcia? Na pewno nie dasz 200zł za taką usługę dlatego od razu mogę polecić Ci sprint data center które może Ci w tej cenie zaoferować mega dedyka lowendowego które spełni wszystkie twoje oczekiwania na następne klika lat. Gratis dam ci adres www.howtoforge.com żebyś sobie sam poczytał w tutorialach i skonfigurował takiego taniego dedyka :)

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Tak Łukaszu na koniec dnia to chodzi tylko o pieniądze jak ludzie ich nie widzą to nikt się nie wychyli.

 

A mnie życie nauczyło, że aby zarobić, to właśnie warto jak to nazwałeś "wychylić się". Cenę podają firmy które oferują hosting. No ale co ja tam wiem, jestem młody gniewny i wiem ile kto ma w portfelu.

 

Pozdrawiam Karolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj budżet, bez tego pozostanie ci lowendbox, nikt nie zaoferuje ci VPSa z konfiguracją za 20 złotych, klienci płacą za taką usługę co najmniej 150 złotych miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doprecyzuje zatem czego szukam:

 

- indywidualna konfiguracja bez DA + zabezpieczenie (za taką konfigurację jednorazowo płacę max 250 zł brutto)

 

- serwer VPS (xen, kvm) - pojemność od 15 GB, od 2 GB Ram, transfer od 1000 GB, 2 adresy IP, backup (max 100 zł brutto miesięcznie)

 

- w razie awarii szybkie przywracanie backupów (płatne jednorazowo)

 

Szukam niedużej firmy hostingowej z miłą obsługą. Póki co spodobał mi się kontakt z Vipower/Vihost.

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem, jeśli chodzi o cenę/jakość to MintsHost lub BiznesHost (zapłacisz mniej przy opłacie rocznej, dodatkowe dogadanie się z firmą - być może jeszcze większy rabat).

 

Co do konfiguracji - pisz na PW. Być może mam kogoś, kto pomoże Ci w zamian za niewielkie pieniądze : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×