Skocz do zawartości
MaTyyy

VPS dla Nginxa & TS3

Polecane posty

Witam, czy jesteście w stanie mi polecić jakiś dobry hosting VPS'ów? Mam zamiar kupić serwer pod TS3 i stronę na Nginxie. Chciałbym, żeby ten hosting miał możliwość płatnością PayPal, bo kaska na nim leży niewykorzystana. Zastanawiam się nad digitalocean.com lub openvz.io. Oferta Mintshost również jest ciekawa, lecz mam złe z nimi doświadczenia(częste pady, ciągłe ataki DDos na matkę itd...).

 

Super by było jakby uciągnął jeszcze minecrafta 2 slotowego do testowania kompilacji Bukkita i pluginów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam Digital Ocean, gdzie za kilka złotych miesięcznie możesz mieć serwer -- 512MB RAM pamięci, dysk 20GB SSD, w Amsterdamie. Zarejestruj się z mojego linka i podaj kod DIVEIN10 lub SSDTWTTR przy podawaniu sposobu płatności, dostaniesz 10 dolarów na start. Serwer kosztuje 5$/msc - otrzymujesz 10$, więc masz de fakto 2 msc za darmo.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie chciałbym Ci polecić MintsHost.pl :)

Uslugi warte uwagi, + do tego kody rabatopwe 20% taniej, jeżeli kupujesz na cały rok to masz 50% taniej czyli juz 70% rabatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klejdo wróć do szkoły na matematykę...jeśli cenę obniżysz o 50% a potem o 20% to masz zniżkę 70%?

Spodziewasz się DDoSów?
Jeśli tak to zastanowiłbym się nad OVH - najtańszym dedykiem lub VPS'em - dostaniesz wtedy chyba najlepszą ochronę dostępną na rynku.

Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam ci VPS OVH tylko najtańszych... Serwer TS3 straszliwe się sprawuje... laguje straty pakietów ITP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×