Skocz do zawartości
Dio

Szukam hostingu

Polecane posty

Witam.

 

Szukam hostingu pod bugtracker (czyli musi być baza danych) oraz stronę z małym działem downloadu, (1 plik około 200MB i kilka mniejszych do 5MB). Co parę miesięcy będzie powtarzała się sytuacja, w której plik 200MB będzie pobierany nie więcej niż 1500 razy przez pierwszy miesiąc, potem pobrania będą rzadsze.

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez Dio (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biznes-Host z kodem rabatowym ze stopki - 25% rabatu! (najtańszy pakiet od 46 zł)

 

ew. coś małego i taniego

mintshost

Pakiet Mini

Dysk 3 GB

Transfer bez limitu

Domen 10

Baz danych 10

Mail/FTP 10

 

od 29 zł / rok!

 

linki są linkami polecającymi :)

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg tego co podałeś sam transfer z pobierania tego pliku 200MB może dobić do 300GB w ciągu miesiąca, a potem być nawet na bardzo niskim poziomie (nie podałeś jakim)

 

Myślałeś nad skorzystaniem z usługi typu Tiktalik Files pod hostowanie plików? Fajna opcja jeśli ma się do czynienia z takim ruchem z dużymi skokami - w momencie małej ilości pobrań cena jest niska bo ilość zużytego transferu jest niska - w momencie skoku nie musisz się martwić czy starczy ci transferu, i czy rurka serwera jest na tyle szybka, by nie powodować wolnego pobierania plików u użytkowników. Do tego twoje pliki przechowywane są w wielu kopiach na wielu serwerach co zapobiega utracie danych.

Usługa jest kompatybilna z Amazon S3 więc w internecie znajdziesz bardzo dużo gotowych skryptów, które korzystają z tej technologii ;)

 

Pod stronę www to jakiś hosting www...
Na forum można usłyszeć pozytywne opinie o:
biznes-host
hekko
progreso
m-zone
To takie przykłady na szybko;)


Pozdrawiam
Kszysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego cena miałaby zależeć od budżetu klienta? Ta praktyka zawsze mi się wydawała dziwna.

 

Dio podał dość szczegółowe wymagania. Ich spełnienie powinno wyznaczać budżet, a nie odwrotnie. Jeśli powinien podać więcej szczegółów, to wypadałoby raczej o nie zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

.Ich spełnienie powinno wyznaczać budżet, a nie odwrotnie. Jeśli powinien podać więcej szczegółów, to wypadałoby raczej o nie zapytać.

Wiesz, jedni kupią kimsyfa za 100zł i postawią na tym duży portal, drudzy pod ten portal kupią dwa serwery dedykowane, postawią klaster HA i zapłacą za to 1000zł miesięcznie - wszystko zależy od budżetu i wymagań.


@Dio - mógłbyś nam powiedzieć na co się zdecydowałeś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 5USD (czyli ~15 złotych) miesięcznie może mieć serwer w Digital Ocean -- 512MB pamięci, dysk 20GB SSD, w Amsterdamie. Zarejestruj się z mojego linka i podaj kod DIVEIN10 lub SSDTWTTR przy podawaniu sposobu płatności, dostaniesz 10 dolarów na start, czyli de facto dwa miesiące gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wydawalo mi sie, ze pytanie o budzet pozwala ocenic potencjalnemu uslugodawcy ile moze zerżnąć klienta.

 

Jakis czas temu, w ramach testu wystawilem aukcje (Z.P.N) dotyczaca szablonu strony "O mnie" dla pewnego portalu aukcyjnego. Udawalem glupka ktory na niczym sie nie zna. Znalazlo sie paru frajerow ktorzy probowali mnie naciagnac na 1000-1500zl przy portfolio pozostawiajacym wiele do zyczenia.

 

aaaa... najwazniejsza rzecz... wtedy.. jakies 2-3 lata temu mozna bylo podawac budzet w aukcji. Ustawilem na kwote 1500zl i wiekszosc cen podawna przez zleceniobiorcow to byla gorna granica w/w kwoty.

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 5USD (czyli ~15 złotych) miesięcznie może mieć serwer w Digital Ocean -- 512MB pamięci, dysk 20GB SSD, w Amsterdamie. Zarejestruj się z mojego linka i podaj kod DIVEIN10 lub SSDTWTTR przy podawaniu sposobu płatności, dostaniesz 10 dolarów na start, czyli de facto dwa miesiące gratis.

Haha! Czy Ty skopiowałeś akapit verbatim z mojego posta i podmieniłeś linka?

 

Zawsze wydawalo mi sie, ze pytanie o budzet pozwala ocenic potencjalnemu uslugodawcy ile moze zerżnąć klienta.

Chciałem uniknąć oskarżycielskiego tonu, ale też odnoszę takie wrażenie.

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×