Skocz do zawartości
Groszeq

Pytanie w sprawie wPLN (Sprzedaż/kupno)

Polecane posty

Ten pomysł bardzo mi się podoba. Czy możemy się tak umówić, że sprzedając wPLN należy podać login, który Marek byś sprawdził ?

 

A mi się ten pomysł w ogóle nie podoba, niedługo zamiast merytorycznych tematów na forum dotyczących zagadnień hostingowych górę wezmą tematy na sprzedaż gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up: z mojego doswiadczenia wynika, ze kazdy tak mowi jak Ty, do momentu kiedy sam nie zostanie... wydymany. A pozniej jest placz i lament. Wiesz co mowia o naszym narodzie w swiecie? Ze Polak jest *mondry* po szkodzie.

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A mi się ten pomysł w ogóle nie podoba, niedługo zamiast merytorycznych tematów na forum dotyczących zagadnień hostingowych górę wezmą tematy na sprzedaż gotówki.

 

BH wyjechało z bardzo dobrą ofertą i programem partnerskim przez co się rozwija i zazdrość widzę d_pe ściska innym firmom że dzięki temu tylu klientów nałapali + nałapią (bo lepiej jest kupić hosting o 40-50% taniej kupując gotówkę przez pośrednika :) )

 

Nie chcesz lub nie jesteś pewny? Nie kupuj! Proste.

 

ps. Wczoraj jednemu z użytkowników tego forum sprzedałem 500 zł. - transakcja przebiegła szybko i bez problemów.

Pozdrawiam!

 

 

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A mi się ten pomysł w ogóle nie podoba, niedługo zamiast merytorycznych tematów na forum dotyczących zagadnień hostingowych górę wezmą tematy na sprzedaż gotówki.

 

 

 

BH wyjechało z bardzo dobrą ofertą i programem partnerskim przez co się rozwija i zazdrość widzę d_pe ściska innym firmom że dzięki temu tylu klientów nałapali + nałapią (bo lepiej jest kupić hosting o 40-50% taniej kupując gotówkę przez pośrednika :) )

 

Nie chcesz lub nie jesteś pewny? Nie kupuj! Proste.

 

ps. Wczoraj jednemu z użytkowników tego forum sprzedałem 500 zł. - transakcja przebiegła szybko i bez problemów.

Pozdrawiam!

 

 

Trudno abym kupował jakąś gotówkę od nich, wolę Forex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłosz jak zawsze dołożył swoje "zabawne" 3 grosze :)

 

A wystarczy tylko wpisać w temat giełdy "Administracja nie odpowiada za transakcje w dziale Giełda" i po sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojek cieta riposta;) team play to po ile teraz mozna kupic bo widze ze w temacie siedzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojek cieta riposta;) team play to po ile teraz mozna kupic bo widze ze w temacie siedzisz:)

 

Czytasz poprzednie posty? Zajrzyj moje 2 posty wstecz - dokładnie jest napisane :) ps. Bo chyba na procentach się znamy ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Marku, nie lepiej zrobić jakiś skrypt zewnętrzny pobierający dane o stanie portfela w B-H? Nie jest to trudne, a myślę że ułatwiłoby to Tobie czy też kupującym robotę? :)

 

Tak samo udostępnienie linku do stanu konta, jeżeli dany user nie udostępni miałby na to 24 godziny po zwróceniu na to uwagi przez admina / moderatora / usera. Myślę, że byłoby to najbardziej rozsądne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Zrealizować też to nie jest trudno, w php prosty skrypt zapisujący do obrazka / formy tekstowej i tyle :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marku, nie lepiej zrobić jakiś skrypt zewnętrzny pobierający dane o stanie portfela w B-H? Nie jest to trudne, a myślę że ułatwiłoby to Tobie czy też kupującym robotę? :)

 

 

Nie do zrobienia, osoba trzecia nie może mieć wglądu do profilu klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić api wraz z "kluczem" do stanu konta + dodanie opcji w panelu klienta do zmiany tego klucza i wyłączenia tej opcji całkowicie.

Wtedy osoba sprzedająca mogłaby udostępnić stan konta na czas sprzedaży, a później wyłączyć tą opcję lub zmienić klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Pukawka.pl - Stan konta uzytkownika ma, tak samo zabijaka.pl - są to hostingi serwerów gier, mysle ze jednak warto takie cos zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Ok, rozwiązałem to tak, że pisząc temat w dziale Giełda należy wybrać czy dotyczy to sprzedaży wPLN.

 

Jeśli tak to pojawia się w temacie komunikat:

 

 

Kupując wPLN zachęcamy do skontaktowania się z firmą biznes-host.pl w celu sprawdzenia sprzedającego. Kontakt marek @ biznes-host.pl

 

Informacja o "wznowieniu" sprzedaży wPLN przekażę moderatorom i poleci w mailingu razem z innymi zmianami w regulaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Jak będzie dotyczyć to rozwiążemy problem dodając drugi komunikat. Obecnie handel odbywał się głównie wPLN.

 

Mogę od razu dodać dodatkowo dla innych wirtualnych walut podobną informację z ostrzeżeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×