Skocz do zawartości
kamil89

[Szukam] Sponsoring serwerów

Polecane posty

Witam.

Od jakiegoś czasu robimy serwer gry ze znajomym.

 

Poszukujemy sponsora serwera VPS lub dedykowanego.

Wymagania co do serwera:

 

CPU - 4x 2.5ghz

RAM - 6gb

Dysk - 60gb najlepiej SSD

Łącze - min. 40mb/s

 

Oraz serwera WWW:

 

2gb pojemności

Transfer miesięczny 5gb

Baza danych MySQL

Obsługa PHP

 

Co możemy zaoferować?

Reklamę na stronie, forum oraz w grze.

 

Informacje o serwerze.

 

Jest to serwer gry Lineage 2 kronika Epilogue.

Robimy ten serwer najlepiej jak tylko potrafimy. Na start oczekujemy ok 20 graczy. Z czasem ta ilość będzie rosła.

Skład serwera to 1 Head Admin (ja), oraz developer (przyjaciel).

Nie jest to żaden serwer z tzw "gotowej paczki", tylko sami robiliśmy od podstaw.

 

Jeżeli posiadacie Państwo pytania Proszę je zadawać.

Kontakt:

Gadu Gadu 48181638

mail: kamilabx@gmail.com

 

Z góry dziękuję i Pozdrawiam.

Edytowano przez kamil89 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś serwer w sax.pl, a teraz szukasz go za darmo? eee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś serwer w sax.pl, a teraz szukasz go za darmo? eee..

 

Testowałem. Osoba która miała nam go "zasponsorować" stwierdziła, że skoro są takie problemy to on to ma w d***e i mamy się sami "męczyć"

 

EDIT. Zapomniałem dodać że serwer VPS w SAX.pl "leży" już prawie 8 godzin, a dla nas to jest duże utrudnienie bo nie możemy nic na tym serwerze robić.

Edytowano przez kamil89 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Reklamę na stronie, forum oraz w grze.

Linki wraz ze statystykami poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Oraz serwera WWW:

 

2gb pojemności

Transfer miesięczny 5gb

Baza danych MySQL

Obsługa PHP"

 

Więc jeszcze nie ma chwilowo statystyk itp. Ale na tą chwile przewiduję ok 800-1000 wejść miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat to, że szukacie sponsora na hosting WWW nie wykluczało tego, że macie już stronę i forum...
Na razie widzę puste obiecanki beż żadnego pokrycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi że mamy ogromne szanse że wszystko porobimy jeszcze dokładniej. Jak chcesz to podam Panu na PW nr tel lub Pan poda i porozmawiamy o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak to sponsorowi ma się w ogóle opłacić, bo ja tu nie widzę na tą chwilę niczego. Już gimbazjaliści z "serwerowniami csa" mają przynajmniej 20 userów na forum. Tym bardziej, że maszyna o którą prosisz kosztuje w okolicach przynajmniej 100 zł i to budżetowym kimsyfie w OVH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Archi: nie dołuj juz tak watkotworcy... Probowac moze kazdy.... ;)

 

@kamil89: musze przyznac, ze nie za bardzo rozumiem o co biega Waszemu niedoszlemu sponsorowi. Na rynku jest tylko jedna firma oferujaca VPS'y? Nie ta - bedzie nastepna - czy moze awaryjnosc uslugi to tylko pretekst zeby jednak nie wylozyc kasy?

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Żeby zdobyć porządnego sponsora musicie wykazać się pomysłem jakich mało w internecie (czyli coś innowacyjnego a nie kolejne forum o niczym konkretnym) do tego jakieś zaplecze (strona WWW czy forum z konkretnym wyglądem, opiniami i userami). Prócz tego warto czasem samemu zainwestować w projekt cokolwiek się ma. Nawet te 20zł / mc jak by każdy z was wrzucił w projekt przy 5 osobach robi się spora sumka na początek. Ja startując zaczynałem od zera i na własny koszt kupowałem książki, serwery i siedziałem po nocach czytając tutoriale / manuale. Sponsorzy później sami się znajdą.

 

Nie można podchodzić do sprawy "Eee ja nie mam dużo kasy to nie inwestuje bo po co jak znajdę kogoś kto mi za sponsoruje coś". Ja prowadząc projekt pisałem w sumie do dwóch może trzech firm z prośbą o "pomoc".

 

Nie pisałem na forach że "szukam" bo z reguły firmy mają w D. takie tematy i nawet nie zaglądają.

 

Napisz konkretnego maila do kilku firm i może coś zdziałasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał pieniądze na start to bym w żadnym wypadku nie prosił o pomoc.

Poza tym nie proszę za darmo, tylko częściowo.

A projekt serwera jest unikalny, ze względu na kronikę której wielu graczy szuka. Z czasem serwer zacznie sam na siebie zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeżeli nie masz nic ciekawego do zaoferowania sponsorowi to daremny twój trud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie zakładasz serwera INTERLUDE lub ew. C4? (nie pamietam wersji na pewno w niej sporo sie expiło w Statako Nest) Bo wtedy bym wam to zasponsorował choćby od tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nasza firma może chętnie zasponsorować serwer dedykowany ale pierw musicie coś włożyć od siebie by lekko to się ruszyło.

Po prostu nie chcemy dedyka składać na marne więc pierwsze 100 osób stałe ONLINE i możesz się do nas zgłosić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie zakładasz serwera INTERLUDE lub ew. C4? (nie pamietam wersji na pewno w niej sporo sie expiło w Statako Nest) Bo wtedy bym wam to zasponsorował choćby od tak :)

 

Ogółem bierzemy też pod uwagę Interlude. Tylko wtedy potrzebujemy czasu żeby ustabilizować pliki serwerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi co masz za pliki, jakie customowe ustawienia, pisane na c czy javie, zabezpieczenia plików, jakie doświadczenie ma twój developer? Najlepiej napisz mi na PW żeby tu nie spamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam trochę realia lineage2 i wtrącę coś od siebie.

L2 generalnie umiera. renomowane privy typu dex mają coraz mniej graczy a ich serwery są coraz mniej żywotne. Każdy gracz powie, że jedyne porządne masspvp jest teraz na ruskich serwerach, całkowite online innych serwerów nie przekracza często ilości uczestników jednego siege na 'ruskim'. O ile ten epilogue miał by jeszcze jakieś szanse to o interlude nawet nie myśl, lepsi od ciebie próbowali.

 

Jeśli chcesz to mogę ci powiedzieć jeszcze parę rzeczy które pewnie cię ostatecznie zniechęcą do tego. Kolega z pracy prowadził serwer l2 i był developerem na innym serwerze l2, cały czas, ktory na to poświęcił uważa za stracony. Przede wszystkim: na l2 się nie zarobi. L2 się nawet nie ma szans zwrócić, chyba, że będziesz handlował itemkami z bossów 'pod stołem'. Tylko, że w takiej sytuacji wystarczy ci jeden niezadowolony 'klient', przy którym nie będzie ci się chciało skakać i spełniać wszystkich jego zachcianek, jeden gracz który się wygada i serwer leży bo połowa graczy odejdzie ze 'skorumpowanego serwera'. Będziesz miał czyste ręce, będziesz świecił przykładem wśród adminów innych serwerów, ktoś będzie chciał ci zrobić koło dupy, puści plotę, podrobi screeny, sytuacja 'patrz wyżej'.

Nie uświadczysz żadnej wdzięczności od graczy, będą o tobie mówić najgorsze rzeczy, na klanowym zwyzywają cie od najgorszych (widziałem logi serwerowe). Każdy gracz będzie podchodził roszczeniowo, bo to ON jest najważniejszy, to dzięki temu, że ON gra to ty możesz mieć serwer. Każdy gracz jest oczywiście najmądrzejszy i wie lepiej jak dany skill powinien działać. Bo na innym serwerze działał inaczej i tam było dobrze (czytaj jemu sie podobało bo dawało mu przewagę), jak się z nim nie zgodzisz to będzie drama, zwyzywają cię na klanowym.

Każdy będzie chciał oszukiwać, na dzień dobry musisz wydać ok 500 zł a lameguarda (antybot), jeśli tego nie zrobisz to boty zdominują serwer, normalni gracze nie będą chcieli grać.

Jeśli ktoś znajdzie błąd lub exploit to będziesz ostatnią osobą, która się o tym dowie, nikt ci nie powie, będziesz musiał śledzić czaty klanowe, a i to nie jest gwarancją, bardziej ogarnięci wiedzą, że ich 'podsłuchujesz' i o takich rzeczach mówią tylko na ts. Na klanowym co najwyżej napiszą 'ten ch... admin nie wie, że znaleźliśmy kolejnego buga'.

Spróbuj kogoś zbanować, no spróbuj. Nawet jeśli jego wina jest pewna to po prostu nie możesz go ukarać. Ban dla gracza = emoquit całego klanu. Możesz mu więc pogrozić palcem, a on to będzie miał w głębokim poważaniu.

W l2 będziesz tylko pakował i pakował kolejne złotówki bo oprócz utrzymania maszyny musisz mieć jeszcze fundusze na reklamę. Zabawa się zacznie jak ci dzieci zaczną puszczać (D)DOSy. W zależności od firmy od której masz vpsa skończy się na mniejszych lub większych lagach albo....rozwiązaniu umowy ;)

 

Mógł bym jeszcze tak pisać i pisać. Generalnie wszystko się sprowadza do tego, że community l2 to chyba najgorsze community na dzień dzisiejszy. Masa amatorskich i niedopracowanych privów prowadzonych przez nieodpowiedzialnych adminów nauczyła graczy, że nie warto adminów darzyć szacunkiem. Troche ponad rok temu sam zastanawiałem się nad serwerem L2, jak sie dowiedziałem co i jak (czyli to, co ci właśnie opisałem) zrezygnowałem. Jeśli nie masz co zrobić z wolnym czasem to napisz grę od podstaw, swoją własną. Ja tak zrobiłem (patrz moja sygnatura).

  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd L2 wprowadziło darmową rejestracje i grę na oficjalu serwery l2 priv umierają. Bolesna prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam trochę realia lineage2 i wtrącę coś od siebie.

L2 generalnie umiera. renomowane privy typu dex mają coraz mniej graczy a ich serwery są coraz mniej żywotne. Każdy gracz powie, że jedyne porządne masspvp jest teraz na ruskich serwerach, całkowite online innych serwerów nie przekracza często ilości uczestników jednego siege na 'ruskim'. O ile ten epilogue miał by jeszcze jakieś szanse to o interlude nawet nie myśl, lepsi od ciebie próbowali.

 

Jeśli chcesz to mogę ci powiedzieć jeszcze parę rzeczy które pewnie cię ostatecznie zniechęcą do tego. Kolega z pracy prowadził serwer l2 i był developerem na innym serwerze l2, cały czas, ktory na to poświęcił uważa za stracony. Przede wszystkim: na l2 się nie zarobi. L2 się nawet nie ma szans zwrócić, chyba, że będziesz handlował itemkami z bossów 'pod stołem'. Tylko, że w takiej sytuacji wystarczy ci jeden niezadowolony 'klient', przy którym nie będzie ci się chciało skakać i spełniać wszystkich jego zachcianek, jeden gracz który się wygada i serwer leży bo połowa graczy odejdzie ze 'skorumpowanego serwera'. Będziesz miał czyste ręce, będziesz świecił przykładem wśród adminów innych serwerów, ktoś będzie chciał ci zrobić koło dupy, puści plotę, podrobi screeny, sytuacja 'patrz wyżej'.

Nie uświadczysz żadnej wdzięczności od graczy, będą o tobie mówić najgorsze rzeczy, na klanowym zwyzywają cie od najgorszych (widziałem logi serwerowe). Każdy gracz będzie podchodził roszczeniowo, bo to ON jest najważniejszy, to dzięki temu, że ON gra to ty możesz mieć serwer. Każdy gracz jest oczywiście najmądrzejszy i wie lepiej jak dany skill powinien działać. Bo na innym serwerze działał inaczej i tam było dobrze (czytaj jemu sie podobało bo dawało mu przewagę), jak się z nim nie zgodzisz to będzie drama, zwyzywają cię na klanowym.

Każdy będzie chciał oszukiwać, na dzień dobry musisz wydać ok 500 zł a lameguarda (antybot), jeśli tego nie zrobisz to boty zdominują serwer, normalni gracze nie będą chcieli grać.

Jeśli ktoś znajdzie błąd lub exploit to będziesz ostatnią osobą, która się o tym dowie, nikt ci nie powie, będziesz musiał śledzić czaty klanowe, a i to nie jest gwarancją, bardziej ogarnięci wiedzą, że ich 'podsłuchujesz' i o takich rzeczach mówią tylko na ts. Na klanowym co najwyżej napiszą 'ten ch... admin nie wie, że znaleźliśmy kolejnego buga'.

Spróbuj kogoś zbanować, no spróbuj. Nawet jeśli jego wina jest pewna to po prostu nie możesz go ukarać. Ban dla gracza = emoquit całego klanu. Możesz mu więc pogrozić palcem, a on to będzie miał w głębokim poważaniu.

W l2 będziesz tylko pakował i pakował kolejne złotówki bo oprócz utrzymania maszyny musisz mieć jeszcze fundusze na reklamę. Zabawa się zacznie jak ci dzieci zaczną puszczać (D)DOSy. W zależności od firmy od której masz vpsa skończy się na mniejszych lub większych lagach albo....rozwiązaniu umowy ;)

 

Mógł bym jeszcze tak pisać i pisać. Generalnie wszystko się sprowadza do tego, że community l2 to chyba najgorsze community na dzień dzisiejszy. Masa amatorskich i niedopracowanych privów prowadzonych przez nieodpowiedzialnych adminów nauczyła graczy, że nie warto adminów darzyć szacunkiem. Troche ponad rok temu sam zastanawiałem się nad serwerem L2, jak sie dowiedziałem co i jak (czyli to, co ci właśnie opisałem) zrezygnowałem. Jeśli nie masz co zrobić z wolnym czasem to napisz grę od podstaw, swoją własną. Ja tak zrobiłem (patrz moja sygnatura).

 

Siema Frozen a co tam słychać u naszego Kubusia ;p? Bo coś ostatnio ucichły jego "serwery" :P

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale chyba już skonczył bo nie widać żadnej aktywności na forum l2j. A ja jeszcze dodam do tematu, że osobiście też chcę założyć serwer l2j, ale tak dla sprawdzenia swoich umiejętności bo innych plusów to nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiesz cokolwiek programować w javie? Jeśli nie to szczerze ci powiem: nie ma co sprawdzać. Jedyna 'rozrywka' w l2j to analiza kodu i samodzielne naprawianie błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×