Skocz do zawartości
yehaa

[szukam] chetnego na 20gb w biznes-host

Polecane posty

niedawno kupilem na preferencyjnych warunkach serwer vps pod publikera w biznes host

na tym serwerze funkcjonuje moj portal ktory wykorzystuje tylko ulamek powierzchni dyskowej i duzo transferu danych( transfer jest bez limitu ale zamiast 100mbs jest 20 mbs)

chcialbym znalezc kogos kto potrzebuje reszty powierzchni dyskowej powiedzmy 19gb i 500 do 1000 mb ramu

chodzilo by mi o powazne oferty osoby ktora nie bedzie naduzywala mojej cierpliwosci (chcialem zaznaczyc ze ja za daro nie zainstaluje zadnego skryptu i nie bede po nikim nic poprawial)

tym pytaniem chcialem takze sprawdzic czy przy cenie 50 zl /mc sa w ogole chetni na taki pomysl (w dzisiejszych czasach 50 zl to chyba zadna kwota)

Niemniej bylo by milo gdyby ktos chcial sobie cos zainstalowac (zaznaczam ze nie dam nikomu dojscia do panelu) i ulzyc mi w tych 50 zl (zaznaczam nie wykorzystuje pelnej opcji tego hostingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz użyczyć komuś dojścia do serwera przez SSH, bez panelu, z ograniczeniami za 50zł/miesiąc, gdy VPS kosztuje 47zł/miesiąc + z kodem rabatowym i płatnością na dłuższy rok wychodzi z tego dużo mniej? Dobrze zrozumiałem? Śmiech na sali o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra oferta :)

Zresztą skoro 50 zł to żadna kwota to może udostępnisz to miejsce za darmo? Co to dla Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze brak roota :) Chyba, że w jaile będzie się bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@linoskoczek serwer nie ma ograniczeń- wręcz przeciwnie,

o kodzie rabatowym nie każdy musi wiedzieć,

50 zł zostało zaokrąglone,

dla ciebie jest o śmiech na sali a na innym topiku facet pisze ze chce dedyka za 200zl - i to jest wg niego duża kwota

a tymczasem w mojej sprzedaży na all 200 zarabiam w ciągu jednego dnia (trzeba odjąć tylko koszty wystawienia aukcji)

o moje know how nie pytaj bo się ośmieszysz

@teamplay- na tym forum nie brakuje osób, które robią biznesy od ziomka dla ziomka i potem chcą sprzedaż za 60zl

a co do oddania za darmo tych 19gb -nie uwierzysz jaki duży rabacik można dostać jak się odpowiednio zagada do sprzedawcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś nazwał temat: "Szukam osła, który kupi serwer ograniczony wzdłuż i wszerz za droższą kwotę, niż normalnie" to wiedziałbym o co chodzi, bo nie wiedziałem, że chcesz komuś wcisnąć serwer za więcej niż jest wart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kodzie rabatowym nie każdy musi wiedzieć,

 

 

Tutaj wie każdy.

 

W jednym zdaniu - taniej kupie, drożej sprzedam. Szukasz kogoś kto opłaci Ci całą usługę z nawiązką w zamian za okrojony pakiet.

 

nie uwierzysz jaki duży rabacik można dostać jak się odpowiednio zagada do sprzedawcy:)

 

To zagadaj o rabacik - może dostaniesz lepszą ofertę. Z jednej strony piszesz, że 50 PLN to psi pieniądz, a z drugiej:

ulzyc mi w tych 50 zl

 

 

Jeśli nie wykorzystujesz potencjału serwera, to rozejrzyj się za czymś mniejszym.

Edytowano przez szuwarek-mini (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś nazwał temat: "Szukam osła, który kupi serwer ograniczony wzdłuż i wszerz za droższą kwotę, niż normalnie" to wiedziałbym o co chodzi, bo nie wiedziałem, że chcesz komuś wcisnąć serwer za więcej niż jest wart ;)

 

z tego co wiem to gospodarka wolnorynkowa nie ogranicza cen?

edit:

@szuwarek-mini mogę cie odesłać do Kotlera do odpowiedniego ustępu to zobaczysz o co chodzi z maksymalizowaniem zysków

a jak nie to idz do biedronki to zobaczysz jak tam maksymalizują zyski a minimalizują straty- nie będziesz wiedział czy sobie śmigła nie założyć w czterech literach...

Edytowano przez yehaa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam się czepiacie. Młody kapitalista... Kto mu zabroni umieszczać takie oferty. Nikt się nie znajdzie, zmniejszy cenę. Wykona tą operacje kilka razy i zrezygnuje :)

 

to po prostu nie sprzedam i tyle...(niemiła księdzu ofiara -wróć ciele do obory)

 

mi payu wypłaca regularnie stawkę z all...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi payu wypłaca regularnie stawkę z all...

A to takie zachęcenie do zakupu? ;)

 

___

 

SPRZEDAM BMW STAN IDEALNY NIE ODPALA SILNIK RESZTA DZIAŁA ŚWIETNIE

CENA: 999999999,99zł

 

A KASE Z ALLEGRO TO DOSTAJE CO 24H, WARTO MÓWIE WAM.

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem wszystkie wypowiedzi i nie do konca rozumiem o co chodzi watkotworcy. Ale moze mam problem czytania ze zrozumieniem? ;)

 

Z jednej strony zarabia ze 150zl dziennie a z drugiej... (chyba, ze 200zl to obrot minus koszty wystawienia aukcji 190zl :P )

 

Odnosze wrazenie, ze watkotworca probuje znalezc.. jelenia... ?

 

Czy dobrze rozumuje? ;)

 

 

Chyba topic powinien brzmiec "Szukam chetnego jelenia .... "

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj moja wcześniejsza wypowiedź i wskaż mi gdzieś w konstytucji albo w innym kodeksie że władza ogranicza cenę usługi

 

poza tym kilka miesięcy wcześniej rozmawiałem z weteranami wht i mowili mi ze za migracje joomli z 1,5 do 2,5 to mało pieniędzy 1k a tymczasem zrobiłem migracje za 200 zl i jeszcze student wdrożył pare wtyczek

 

tak jak kiedyś od agencji interaktywnej nie przyjełem projektu na sporą kwotę - sprzedawca się poryczał i chciał się bić o te pieniądze. wtedy rozwiązaniem sytuacji była policja i ochrona w budynku

teraz jak czytam u linoskoczka że ma bmw na sprzedaż to na pewno na tym forum go nie sprzeda

a jak ktoś nie wierzy w to że można zarabiać na all tzw pasywnie to zapraszam na pw: zrobie małe szkolenie za pare k :D

 

a co do ceny usługi to co mam powiedzieć jak do mnie zadzwonił pare miesięcy temu koleś co zarejestrował moje nazwisko jako domene?

facet chcial chyba 1,8tys netto za coś czego ja nie chcialem i był niezadowolony że klient jest nie zdecydowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@teamplay- na tym forum nie brakuje osób, które robią biznesy od ziomka dla ziomka i potem chcą sprzedaż za 60zl

a co do oddania za darmo tych 19gb -nie uwierzysz jaki duży rabacik można dostać jak się odpowiednio zagada do sprzedawcy:)

Kolego chyba pomyliłeś fora tu tacy de*ile nie siedzą... Może na wiaderko lub innych forach na których kręcą się dzieci to Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba topic powinien brzmiec "Szukam chetnego jelenia .... "

 

Generalnie rzecz biorąc to tak. Dodatkowo jednak OP ma poważne problemy z językiem polskim, już nie mówię o pisaniu, ale o łapaniu ironii czy też sarkazmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znęcacie się nad człowiekiem a to takie nie humanitarne i do tego nie chcecie kupić miejsca na jego serwerze po atrakcyjnej cenie aż tylko 50 złotych :lol:

 

Co do samej oferty to z tego co zrozumiałem nikt na serwer dostępu nie będzie miał, instalacja i poprawki za darmo nie będą robione, czyli nie dość że przepłacisz za serwer to jeszcze będziesz musiał płacić za instalacje swoich gratów. I teraz uwaga jak ta osoba chce cokolwiek zainstalować na serwerze jak sama płaciła za upgrade do joomli :blink: ....................mistrzostwo świata.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno co zauwazylem na tym zacnym forum to to, że tu nie przejdzie zadne wciskanie ciemnoty/kitu ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ejjj a moze mu sie pomylilo i chcial napisac 50zl rocznie?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50zl to jest bardzo duża kwota jak to ma płacić przeciętny kowalski musi wydać na vpsa. hosting cokolwiek w miesiącu.

 

Zamknijcie ten temat bo dyskusja jest smutna i nie warta czasu czytania tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ejjj a moze mu sie pomylilo i chcial napisac 50zl rocznie?:-P

Dodać pare Twoich kodów i wyjdzie 50 zł rocznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×